Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Σάββατο, 20 Απριλίου

Σχέση φιλία

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #157507 από Athanasiades στις 29 Απριλίου 2022, 1:39πμ

Athanasiades

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/4/2022
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Είμαι 16 και μόλις χώρισα άρχισα να βγαίνω με μια κοπέλα που ήμασταν μέχρι πρόσφατα φίλοι ενώ μου αρέσει κάθε φορά που βγαίνουμε νιώθω ότι δεν προχωράμε καθόλου απλά έχουμε μείνει στο να φιλιόμαστε άντε και να την χουφτώσω εγώ. Εγώ θέλω να προχωρήσω μαζί της και αυτή μ λέει ότι περνάει πολύ καλά μαζί μ το θέμα είναι ότι μένουνε εκεί. Πως μπορώ να κάνω κάτι παραπάνω μαζί της
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #157508 από lida στις 29 Απριλίου 2022, 6:00πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Στα φιλικά ματς μπαίνουν τα καλύτερα γκολ!! :-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #157509 από Athanasiades στις 29 Απριλίου 2022, 7:03πμ

Athanasiades

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/4/2022
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Το θέμα είναι πως να πάμε στο γκολ😂. Γιατί βρισκόμαστε μια φορά την εβδομάδα και πραγματικά νομίζω ξανά ξεκινάμε από την αρχή αντί να προχωράμε. Σκέφτομαι εκεί που φιλιόμαστε να της χουφτώσω το στήθος αλλά φοβάμαι μην της φανεί κάπως και ξενερώσει. Έτσι καμία συμβουλή για το πως να το προχωρήσω ομαλά υπάρχει ;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #157511 από B_boy στις 29 Απριλίου 2022, 9:51πμ

B_boy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2021
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ενδιάμεση κατάσταση δεν υπάρχει.
Οπότε η την έχεις (έχετε σχέση η οχι).
Γνώμη μου είναι να προσπαθήσεις το 2ο,αν δε κάτσει τότε προχωράςαλλου. Τώρα, πως το κάνεις; μπορείς να τις μιλήσεις, μπορείς να το δείξεις... σε φάση που φιλιοσαστε,αγκάλιασε την χαϊδέψω την πλάτη και κάνε την να νιώσει ότι έχεις ερεθιστει.
Χωρίς να βιαστείς, όταν νιώσει το ερεθισμένο πέος σου να τρίβετε πάνω της ...εκεί θα δείξει τι θέλει, αν δεις ότι συνεχίζει και πιέζει να το νιώσει πιο πολύ τότε προχωράς παραπάνω. Αν όχι σταματάς. Σε κάθε περίπτωση μετά από αυτό, θα ξεκαθαρίσουν όλα. Αν σε σταματήσει, απλά ρώτησα την ανοιχτά. Τη λες τι θες και "απαιτείς "να ξεκαθαρίσει την κατάσταση.
ΥΓ 1 ενημέρωσε μας.
ΥΓ2 αν σε κάλυψα πάτα αποδεκτή απάντηση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #157512 από Athanasiades στις 29 Απριλίου 2022, 3:04μμ

Athanasiades

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/4/2022
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Σχέση δεν έχουμε ακόμα 6 φορές έχουμε βγει από τότε που την φίλησα πρώτη φορά. Την τελευταία φορά όπως φιλιομασταν την αγκάλιασα έτσι πιο σφυχτα και καταλαβε ότι μου ήταν σηκωμένο και συνεχισαμε να φιλιομασταν αλλα ήμασταν σε κλαμπ και δεν μπορούσα να κάνω κάτι παραπάνω. Την Κυριακή θα την πω να πάμε βόλτα έτσι πιο χαλαρά για να κάτσουμε σε ένα ωραίο σημείο που δεν φαινόμαστε τόσο με θέα την θάλασσακαι θα είμαστε πιο άνετα και θα δω τι θα γίνει
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login