Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση. Νια-νια νια νια-νια!
Τρίτη, 16 Απριλίου

εκανα sex με εμενα!

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #40470 από senza paura στις 27 Ιουνίου 2007, 1:50πμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Αλλά και πάλι ρε Antre, είναι φυσιολογικό; Τις παραπάνω φάσεις που είπες (ειδικά το πρωκτικό!) και εγώ δεν τις πολυγουστάρω αλλά εντάξει... Δεν λέω, δεν υπάρχει κανείς που να λέει ότι δεν του αρέσει τουλάχιστον ένα από αυτά και να το εννοεί... Αλλά ο άλλος τώρα να κάνει κάτι τόσο παράξενο; Είναι όντως ανώμαλο... Τέλος πάντων, δεν τον κατακρίνω...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40471 από Antre στις 27 Ιουνίου 2007, 2:02πμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Και πάλι σχετικό είναι το τι είναι ανώμαλο...Πιο παλιά το στοματικό ήταν κάτι φριχτά ανώμαλο... τώρα όμως δεν νομίζω ότι υπάρχει άνθρωπος που να μην το απολαμβάνει (δεν μιλάω για νέα παιδιά στο sex)... ακόμη πιο παλιά ο αυνανισμός θεωρούταν αμαρτία... οι καιροί όμως άλλαξαν και πλέον θεωρείτε και αναγκαίο

Θέλω να πω ότι... ουσιαστικά , εφόσον δεν κάνουμε αυτό που κάνουν και τα ζωάκια... όλοι ανώμαλοι είμαστε... απλά κάποιοι είναι περισσότερο θαρραλέοι και κάποιοι λιγότερο πχ παλιά που το στοματικό ήταν taboo κάποιοι το βρίσκαν φριχτό και μόνο στην ιδέα και κάποιοι το τόλμισαν.. πλέον όμως η ιδέα συνηθίστηκε και είναι αποδεχτό

Υ.Γ. Ο λόγος που τα λέω αυτά είναι... σταματήστε να κάνετε σκουπίδι τον άλλον και αν κάτι σας φρικάρει αγνοήστε το..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40472 από senza paura στις 27 Ιουνίου 2007, 2:11πμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Το έχεις ακούσει όμως ποτέ να αναφέρεται έστω και ως ταμπού; Είναι πρωτοφανές... Αν και δεν έχω καμία γνώση επί της ψυχολογίας και αυτό που λέω είναι δική μου άποψη, δεν είναι ψυχολογικό το πρόβλημα; Δεν ξέρω, είναι πολύ "τρέλο"...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40476 από Antre στις 27 Ιουνίου 2007, 2:25πμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Να βάζει άνδρας πράγματα πίσω του; Ναι το χω ακούσει... μάλιστα αν διαβάσεις ξένο οδηγό για πράγματα στο sex θα προτείνουν στις γυναίκες αφού πάρουν την έγκριση του άνδρα να τους βάλουν δάχτυλο.

Βάζω στοίχημα ότι τα παιδιά μας θα το θεωρούν normal όπως και εμείς σήμερα τόσα άλλα που παλιά τα είχαν taboo
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40477 από V_for_Vitam στις 27 Ιουνίου 2007, 2:35πμ

V_for_Vitam

Εικονίδιο
μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
re pedia....... pos einai dinaton se stisi pou to organo den exei eueliksia na exei tosi kampili osi prepei gia na paei stin tripa? kai akoma kai pes oti paei einai adinaton na mpi mesa giati den mporei na kanei gonia.......ektos kai an einai kanena metro kai kanis olo to tetragono
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40478 από V_for_Vitam στις 27 Ιουνίου 2007, 2:38πμ

V_for_Vitam

Εικονίδιο
μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Αναφορά: (Antre@27 Ιουνίου 2007)
Να βάζει άνδρας πράγματα πίσω του; Ναι το χω ακούσει... μάλιστα αν διαβάσεις ξένο οδηγό για πράγματα στο sex θα προτείνουν στις γυναίκες αφού πάρουν την έγκριση του άνδρα να τους βάλουν δάχτυλο.

Βάζω στοίχημα ότι τα παιδιά μας θα το θεωρούν normal όπως και εμείς σήμερα τόσα άλλα που παλιά τα είχαν taboo


den bazei pragmata piso tou.....alloste afto den einai kai anomalia! epilogi einai.
alla bazei to diko tou pragma apo piso.......
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40480 από senza paura στις 27 Ιουνίου 2007, 10:24πμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Μα δεν βάζει κάτι άλλο μέσα του (που για μένα είναι πάλι "περίεργο") αλλό το ίδιο το πέος του! Αυτό θεωρώ ανώμαλο... Και έχω την ίδια απορία με τον V_for_Vitam... Πώς το κάνει αυτό?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40484 από Antre στις 27 Ιουνίου 2007, 11:06πμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Τότε μάλλον η ένσταση σας δεν είναι το αν είναι ανωμαλία ή όχι... αλλά το πως το καταφέρνει... γιατί πιστέψτε με αν ήταν εύκολο θα το έκαναν πάρα πολλοί (οι by-sexoual θα το λάτρευαν)

Όσο για το πως το κατάφερε, είτε λέει μούφες για να γελάσει βλέποντας σχόλια "ου ρε σίχαμα" (πράγμα που πέτυχε) είτε το γυρνά προς τα πίσω ενώ είναι ξεκαύλωτο ... μετά έρχεται σε στύση. Ακόμη δεν ξέρω κατά πόσο έκανε διείσδυση στο πρωκτό του.

Όσον αφορά το τι είναι ανώμαλο... τελευταία ρητορική ερώτηση : δεν είναι ανώμαλο που παιδάκια κάτω των 15 ετών κάνουν sex (σε ακραίες περιπτώσεις μέχρι και 12 ετών) ;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40485 από senza paura στις 27 Ιουνίου 2007, 11:41πμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Το ότι κάνουν sex σε ηλικίες όπως είπες 12 ετών, δεν είναι το κάτι ανώμαλο... Θα έλεγα είναι επακόλουθο της τάσης για ταχύτητα που επιτάσσουν οι γρήγοροι ρυθμοί ζωής... Η κοινωνία περιμένει από εμάς να ξέρουμε από τα 15 μας τέσσερις ξένες γλώσσες, περιμένει γενικότερα να είμαστε ώριμοι πριν καν μπούμε στην εφηβεία... Ως επακόλουθο του σημερινού ρυθμού της ζωής και του τεράστιου όγκου δεδομένων έρχεται και η σωματική ωρίμανση... Δεν φταίμε εμείς λοιπόν... Δεν είναι κάτι ανώμαλο... Αλλά αυτό που κάνει ο opentel, είναι κάτι ανώμαλο για 'μενα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40486 από Antre στις 27 Ιουνίου 2007, 12:39μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Τι σχέση έχουν οι 4 ξένες γλώσσες ρε senza ; Και κάνεις λάθος... παλιότερα ήταν που ήσουν αναγκασμένος να μεγαλώσεις γρηγορότερα... παλιότερα ήταν που αναγκαζόσουν να παρατήσεις τα γράμματα και να πιάσεις δουλειά στη τρυφερή ηλικία των 10 ετών. Και όμως, παρά την σκληραγώγηση, την αθωότητά τους δεν την χαναν... Και αν δεν φταίει ο ίδιος του ο εαυτός για τον καθένα , ποιος φταίει; Και δεν έχει καμία σχέση η σωματική ωρίμανση με την πνευματική, γιατί όλα αυτά μπορούν να θεωρηθούν μονάχα πνευματική

Ζούμε στην εποχή του line age και της σάρκας .. ποιος ανήλικος από δω μέσα, αντί να λιώνει σε ένα pc και μοναδικό θέμα συζήτησης και ενασχόλησης δεν είναι το sex (καλά καλά δεν ήρθε η περίοδος και θέλουν sex), δεν ξημεροβραδιάζεται τα καλοκαίρια στις αλάνες με τις παρέες τους... όχι προτιμούν την καφετέρια, είναι πιο σικ!!!

Θέλω να πω ότι θεωρείτε ανώμαλο όχι επειδή είστε άμεμπτοι... αλλά ότι σας κομπλάρει ή δεν σας αρέσει...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login