Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Το 74% λέει ΟΧΙ. Το υπόλοιπο 26% έμειναν έγκυοι.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Μαλακία με συμπαίκτες και φίλους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #158566 από Footballergr20 στις 23 Μαΐου 2022, 2:00πμ

Footballergr20

Εικονίδιο
μέλος από: 12/2/2018
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια παιδια. Εχει βαρεσει κανεις μαλακια μαζι με φιλους ή συμπαικτες απο ομαδα;
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #158568 από chris88 στις 23 Μαΐου 2022, 7:08πμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δυστυχώς με φίλους δεν είχα την δυνατότητα. Αλλά βαράω που και που με άλλα παλικάρια που θα βρω στο ίντερνετ. Γενικώς δεν κοιτάζω αν είναι γνωστοί ή άγνωστοι αρκεί να υπάρχει εχεμύθεια. Η μαλακία με παρέα είναι τρομερή εμπειρία και μακάρι να είχα τη δυνατότητα να το κάνω συχνότερα. Τώρα ψάχνω να βρω άτομα να φτιάξουμε ένα τιμ και να συναντιόμαστε που και που να βαράμε με τις ώρες με την άνεση μας.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #158573 από JohnFystikis στις 23 Μαΐου 2022, 10:19μμ

JohnFystikis

Εικονίδιο
μέλος από: 23/5/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Πολλές φορές το έκανα γυμνάσιο. Μαζευόμασταν και τις παίζαμε με τσόντες 4-5 φίλοι συχνά χωρίς όμως αγγίγματα.

Μετά στο λύκειο τα κόψαμε αυτά αλλά εγώ βρήκα ευκαιρία να δοκιμάσω πάλι στα 19 και μετά με αγνώστους όπου εκεί παίζαμε και ο ένας του άλλου όπως αναφέρει και ο chris πιο πάνω. Είναι πολύ καλή φάση και ξεδινεις!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #158575 από chris88 στις 24 Μαΐου 2022, 6:15πμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Έγραψε:(JohnFystikis@23 Μαΐου 2022)
Πολλές φορές το έκανα γυμνάσιο. Μαζευόμασταν και τις παίζαμε με τσόντες 4-5 φίλοι συχνά χωρίς όμως αγγίγματα.

Μετά στο λύκειο τα κόψαμε αυτά αλλά εγώ βρήκα ευκαιρία να δοκιμάσω πάλι στα 19 και μετά με αγνώστους όπου εκεί παίζαμε και ο ένας του άλλου όπως αναφέρει και ο chris πιο πάνω. Είναι πολύ καλή φάση και ξεδινεις!


Βασικά άλλη φάση όταν το κάνεις στην εφηβεία κι άλλη όταν το κάνεις στην ενήλικη ζωή σου. Στην εφηβεία μιλάνε οι ορμόνες και ουσιαστικά το κάνεις από περιέργεια. Σαν ενήλικας πάει σε άλλο επίπεδο λόγω πολυετούς πείρας πάνω στη μαλακία και ξέρεις τι είναι αυτό που κάνεις και γιατί το κάνεις. Εγώ προσωπικά μέχρι τα γεράματα και για όσο θα μου σηκώνεται θα κανονίζω μαλακίες με παρέα.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login