Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το να κοιμάσαι στο τιμόνι είναι η πιο σίγουρη μέθοδος για να μην γεράσεις ποτέ.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Έκανα πρώτη φορά σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #158592 από Mikrhanipopsiasth στις 29 Μαΐου 2022, 7:53πμ

Mikrhanipopsiasth

μέλος από: 29/5/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα κ από εμένα
Πριν από δυο μερες αποφασίσαμε με το παιδί π κάνω κάτι εδώ κ 2μηνες ( δεν τα έχουμε επίσημα βέβαια) να κάνουμε σεξ. Εγώ δεν είχα ξανακάνει ποτε αυτός όμως είχε αρκετές φορές. Δεν με έκανε να νιώσω καθόλου άβολα κ όταν κάναμε τα προκαταρκτικά ήταν πολύ ωραία ειδικά όταν μ έκανε γλυφό… τέλος παντων μετά από κάποια ώρα μπήκε. πονούσα πολύ αλλά μετά μ άρεσε φουλ. Το πρόβλημα είναι πως ούτε εγώ τελείωσα ούτε αυτός. Έβγαλα και λίγο αίμα που είναι φυσιολογικό από όσο ξέρω. Μετά έγινε πολύ άβολο κ τώρα δε ξέρω αν θέλω να ξαναγίνει . Το ήξερε αυτός βέβαια ότι είναι η πρώτη μου φορά.

Υ.Γ είναι 18 κ είμαι σχεδόν 16 (σε λίγες μερες) είναι φυσιολογική ηλικία;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #158594 από Katee75 στις 30 Μαΐου 2022, 3:32πμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φυσιολογική είναι όποια ηλικία νιώθει έτοιμος κάποιος,μην το ρωτάς αυτό γιατί πολύ απλά το ένιωσες και το έκανες.

Είναι φυσιολογικό τις πρώτες φορές να μην τελειώνεις πιστεύω.Προσωπικα νομίζω τελείωσα μετά από 3-4 φορές,από όσο θυμάμαι.

Εσύ ξέρεις αν θέλεις να συνεχίσεις μαζί του ή όχι,ωστόσο να ξέρεις πως είναι φυσιολογικό τις πρώτες φορές να νιώθεις άβολα, όποιος και να είναι ο άλλος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158595 από Mikrhanipopsiasth στις 30 Μαΐου 2022, 10:04πμ

Mikrhanipopsiasth

μέλος από: 29/5/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login