Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Οι παίζοντες το πουλάκιν τους, δεν πάνε στον Παράδεισον (αν δεν μου δείξουν ιδιαιτέρως πώς το κάνουν).
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Συχνότητα πρωκτικου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #158773 από Agni28 στις 25 Ιουλίου 2022, 8:23πμ

Agni28

Εικονίδιο
μέλος από: 25/7/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Πολλά λέγονται ότι η μεγάλη συχνότητα δημιουργεί χαλάρωση και εντέλει ακράτεια
Κάνω τουλάχιστον δέκα χρόνια πρωκτικό με συχνότητα τρεις με τέσσερις φορές την εβδομάδα και πάντα όταν μπαίνει είναι σαν την πρώτη φορά
Ειδικά με το τελευταίο παντρεμένο ζευγάρι που πάω με μεγάλη εμπειρία μου λένε δεν υπάρχω.
Ποια είναι η άποψη σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158775 από NebulaSpirit στις 25 Ιουλίου 2022, 1:52μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Δεν υπάρχει καμία περίπτωση για ακράτειες και λοιπές χαζομάρες που λένε. Εκτός αν το παρακάνεις στο fisting εκεί δεν ξέρω τι μπορεί να συμβεί, αλλά με πρωκτικό σεξ δεν υπάρχει περίπτωση για τέτοια πράγματα. Έχω κοπέλα που επί 15 χρόνια κάνουμε πρωκτικό τουλάχιστον 5-6 φορές την εβδομάδα και μερικές φορές παρα πάνω και δεν έχει πάθει απολύτως τίποτα. Όπως λες και εσύ, εκτός από μια πολύ ελαφρά διαφορά στην ευκολία του να μπω (πάλι δύσκολα απλά όχι τόσο όσο στις αρχές), είναι σαν την πρώτη φορά πάντα. Αυτά περί ακράτειας και χαλάρωσης είναι μπούρδες και μύθοι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158786 από kapapi04 στις 26 Ιουλίου 2022, 2:36πμ

kapapi04

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2021
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Σε παραδέχομαι δεν μασάς δεν έχεις ταμπού ευχαριστιεσαι το σεξ σε όλες του τις μορφές καί έτσι πρέπει να είναι μεταξύ συντρόφων όταν πραγματικά θέλει ο ένας τον άλλον

Υ.Γ....τυχερό το ζευγάρι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login