Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Κλαρινογκόμενα: Φεύγε και σώζου.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Mallon eimai gay

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #158816 από Nick4236829 στις 09 Αυγούστου 2022, 5:33πμ

Nick4236829

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Gia sas paidia thelw epigontos voithia..eimai 23 kai nomizo pws eimai omofilofilos apo ta 13 peripou mou eixe mpi i amvifolia kai arxiza na to psaxno stin parea mou ipirxe atomo pou mexri prosfata ekana parea eitan omofilofilos kai giauto mou mpenane i idees..sto gimmasio me koroidevane gkei sxesi sovari den exw kanei pote mono mia kai me auti den exei gini kati. piga prosfata se psixologo kai mou eipai oti einai i idea mou giati den exw kanei kati me kapia kai giati den exw autopepithisi kai einai alithia ma auto pou me kanei na sugourevomai pos eimai einai oti den mou exei sikothi oute mia fora gia mia gineka para mono gia adra se tsoda enw den thelw esus ti lete?
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #158820 από Vang στις 12 Αυγούστου 2022, 9:19πμ

Vang

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2020
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μόνο εσύ ξέρεις τι είσαι και αν είσαι γκέι, και μην αφήνεις κανέναν να αποφασίζει για σένα (ούτε τον ψυχολόγο που σου λέει μπαρούφες κατα πως φαίνεται). Το όλο σου άγχος πηγάζει απο τα κοινωνικά στερεότυπα και το "πόσο κακό" είναι να είναι κάποιος άντρας γκέι. Δεν είναι καθόλου κακό όμως, το από ποιους ανθρώπους ελκυόμαστε δε θα έπρεπε να το θεωρούμε κακό. Προσωπικά είμαι γκέι, έχω αποδεχτεί πλήρως τον εαυτό μου, έχω φίλους είχα σχέσεις, γενικώς ζω τη ζωή μου όπως είμαι! Δούλεψε το με τον εαυτό σου, χτίσε αυτοπεποίπηθηση και μη σε νοιάζει τίποτα. Βγες να διασκεδάσεις και άσε τα άγχη και τα ταμπού στην άκρη. Θα γνωρίσεις πολλά άτομα (καλά και κακά) εφόσον το θέλεις και θα δεις ότι υπάρχει ένας κόσμος και άτομα που σου ταιριάζουν και θα νιώθεις άνετα. Μια φορά ζεις, μη σπαταλάς το χρόνο σου σε χαζομάρες και κλισέ που μας χώνει η κοινωνία από παιδιά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #159822 από Nick4236829 στις 14 Αυγούστου 2022, 2:06μμ

Nick4236829

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Pistevo pos eimai apla o eautos mou den mpori na to dexti apo fovo
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login