Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Δυσκολία στην ερωτική ζωή

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #159842 από pakis στις 21 Αυγούστου 2022, 1:41πμ

pakis

Εικονίδιο
μέλος από: 27/9/2020
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά είμαι 20 χρόνων αγόρι και δεν έχω κάνει ποτέ μου σεξ. Στο παρελθόν είχα κάνει μια σχέση, η οποία όμως δεν κράτησε πολύ και δεν πρόλαβα να προχωρήσω. Ωστόσο το τελευταίο διάστημα παρατηρώ τον κόσμο γύρω μου που κάνει σχέσεις και γενικά προχωράνε στη ζωή τους, και εγώ μένω στάσιμος και νιώθω ότι πνίγομαι μέσα σε όλη αυτή την κατάσταση. Επιπλέον είχα αντιμετωπίσει κάποια προβλήματα στο παρελθόν που έχουν να κάνουν με σεξουαλική παρενόχληση, τα οποία με έχουν οδηγήσει στο να φοβάμαι ή να νιώθω άβολα όταν κάποιος έρχεται να με φλερτάρει, οπότε δεν μπορώ να προχωρήσω. Γενικά έχω απελπιστεί σε πολύ μεγάλο βαθμό, γιατί λόγω των συγκεκριμένων προβλημάτων νιώθω ότι έχω χάσει κάθε αίσθηση για τον έρωτα (έχω να ερωτευτώ άτομο πάρα πολύ καιρό), φοβάμαι να κάνω το οτιδήποτε, και ταυτόχρονα θέλω να προχωρήσω στη ζωή μου σε αυτό το κομμάτι, γιατί πρόσφατα αποδέχτηκα την ομοφυλοφιλία μου, και θέλω να γνωρίσω τον εαυτό μου καλύτερα μέσα σε όλα αυτά. Δεν ξέρω γενικά θεωρώ ότι είμαι εμφανίσιμο άτομο και το τελευταίο χρόνο με έχουν προσεγγίσει πολλά αγόρια, ωστόσο βάζω τρικλοποδιά στον εαυτό μου και δεν ξέρω πως να το διαχειριστώ όλο αυτό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login