Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Φτου σου!
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Άγχος απόδοσης

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #159846 από Geop στις 23 Αυγούστου 2022, 1:30μμ

Geop

μέλος από: 23/8/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα είμαι 24 χρόνων δεν έχω κάνει πολύ σεξ στην ζωή μου πριν 4 χρόνια είχα μια σχέση όπου την πρώτη φοράς και ενώ πήγα να βάλω τπ προφυλακτικό κάτι δεν πήγε καλά και δεν μπήκε σωστά με αποτέλεσμα η στύση μου να πέσει και εκεί να αγχωθώ φουλ χώρις να καταφέρω να την επαναφέρω..έπειτα όλες οι φορές που καταλήγω στο σεξ με μια κοπέλα με κυριαρχεί ένα άγχος ένα καταφέρω να έχω σωστή στύση με αποτέλεσμα να μην λειτουργώ έτσι όπως θα έπρεπε..θα ήμουν ευγνώμων να ακούσω τις δικές σας γνώμες και τι θα μπορούσα να κάνω..ευχαριστώ !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #161948 από Mikys στις 04 Νοεμβρίου 2022, 5:37μμ

Mikys

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Φίλε μου έκατσα να κάνω εγγραφή για να απαντήσω.
Έχω το ίδιο πρόβλημα
Πρώτη φορά που πήγα να κάνω σεξ δεν ήταν κανονισμένο ώστε να προετοιμαστω να έχω προφυλάξεις μαζί μου.
Έτσι πήρα τηλ ένα φίλο μου να με φέρει προφυλακτικό, 17 στα 18 πρέπει να ήμουν.
Με έφερε πηγα να το βάλω δεν έμπαινε με τίποτα.
Στην τελική με έπεσε το εργαλείο ξενέρωσε και η γκόμενα.
Από τότε δεν μπόρεσα να βάλω ποτέ προφυλακτικό μόλις πάω να βάλω με πέφτει είναι ψυχολογικό.
Όταν είχα άλλη κοπέλα θέλαμε να κανουμε σεξ την εξήγησα ότι έχω θεμα να ξέρεις αν βάλω προφυλακτικό με πέφτει.
Δοκίμασε μόνη της με έπεσε είδε ότι λέω αλ-ήθεια, τότε λόγω καβλας λόγω δεν σκεφτόμαστε και πολύ, κάναμε σεξ χωρίς προφυλάξεις με αυτήν την κοπέλα ήμουν 5 χρόνια, με οποία πήγα μετά πάλι χωρίς προφυλακτικό εξηγούσα ότι δεν μπορώ αν δεν θέλεις το καταλαβαίνω.
Συνολικά στην ζωή μου με 4 κοπέλες πήγα.
Μετά από συζήτηση με κάποιους φίλους που μιλούσαμε για το περιστατικό που δεν έμπαινε το προφυλακτικό με είπαν ότι έχει διαφορά μεγέθη. Εμένα το πέος μου είναι χοντρό και έπρεπε να πάρω προφυλακτικό με μεγαλύτερη διατομή για αυτό δεν μπήκε εκείνη την πρώτη φορά.
Ψάξε να δεις πιο σε ταιριάζει σε μέγεθος.
Όσο για το άγχος που έχεις όταν είναι να πας με κοπέλα θα την δώσεις να καταλάβει ότι έχεις ένα θεμα με το προφυλακτικό θέλω λίγο τον χρόνο μου κλπ κλπ.
Αν σε γουστάρει θα σε φτιάξει για να είσαι τουμπανος μην ανησυχείς για αυτό.
Αυτό με την εξήγηση δεν πιάνει στα one night stand. Για αυτό εγώ είχα 4 κοπέλες σε όλη μου την ζωή είχα μακροχρόνια σχέση και με τις 4.
Η μια λόγω του θεματος με το προφυλακτικό με έβαλε να κάνω εξετάσεις για σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα γιατί φοβόταν και καλά έκανε.
Ελπίζω να σε βοήθησα
Εύχομαι να το ξεπεράσεις και να κάνεις σεξ με προφυλακτικό πάντα .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #161957 από Panos888 στις 07 Νοεμβρίου 2022, 4:37πμ

Panos888

Εικονίδιο
μέλος από: 26/9/2022
μηνύματα: 68 αποδεκτές 2
Στοματικό, με χρήση προφυλακτικού, ίσως βοηθούσε επίσης.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login