Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα παιδιά σπανίως τραβάνε το καζανάκι.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Εμπειριες με φιλουσ (μαλακια)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #159855 από kwst567 στις 31 Αυγούστου 2022, 4:33πμ

kwst567

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα!
Ηθελα να δω τις δικιες σας εμπειριες με φιλους που παιξατε μαλακια, ας ξεκινησω εγω με την πρωτη φορα που το εκανα.

Τον δεκεμβριο ειμασταν με του φιλους μου σε ενα εγκαταλελειμμένο σπιτακι, δυο φιλοι πηγαν να κατουρισουν γτ γυρω ειχε πολλα δεντρα τελως παντων, οταν ηρθαν λεω σε εναν απο αυτους θελω να κατουρισω (οντωσ ηθελα) και μου λεει παμε να κατουρισεις λεω ναι, παμε (ηταν διπλα με εβλεπε που κατουρουσα) τον λεω σε μια φαση τι κοιτας ρε γελοντας και αυτος γελοντας με απαντησε τιποτα ρε εκεινη την στιγμη βγαζω το κινητο μου και βαζω τσοντα μου λεει τι κανεις λεω δεν βλεπεις και μετα λεω δεν εχεις τα κοτσια να την βγαλεις την βγαζει (επαθα μπλακ αουτ γτ ηταν πολυ μεγαλη) και αρχιζουμε να τις παιζουμε. Απο τοτε τισ εχουμε παιξει κανα 2 φορες ακομα

Και θελω να τις ξανα παιξουμε. Αν εχετε πως να του το πω για να τισ παιξουμε πειτε μου πλζ. Σορρυ για το μεγαλο κειμενο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #159867 από first_nick_13 στις 05 Σεπτεμβρίου 2022, 2:33μμ

first_nick_13

Εικονίδιο
μέλος από: 5/9/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
πες του να ερθει σπιτι σου, η γενικα οταν θα ειστε μονοι, και βαλε να δειτε τσοντα στον κινητο. λογικα θα το πιασει το νοημα και θα τις παιξετε ξανα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #161941 από ilion94 στις 29 Οκτωβρίου 2022, 7:22πμ

ilion94

Εικονίδιο
μέλος από: 29/10/2022
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
εχω ενα φιλο που βαραμε μαλακια που και που και ειναι οτι καλυτερο
λεμε χυμα οτι μας καυλωσει στο μυαλο
επειδη μενει καμια φορα βαραμε καιι με κληση απ το skype
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login