Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θέλεις να δεις το 100 να έρχεται με την όπισθεν; Τηλεφώνησε τώρα στο 001.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Cuckolding φετίχ!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #160895 από JohnDoe98 στις 28 Σεπτεμβρίου 2022, 9:12πμ

JohnDoe98

μέλος από: 28/9/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα από Κόρινθο, έχω γενικά φαντασίωση με το cuckolding αλλά τους τελευταίους μήνες έχει γίνει εμμονή ιδέα με συνέπεια να θέλω να το ζήσω πιο πολύ ακόμα και από την προσωπική μου επαφή! Η κοπέλα μου είναι κάθετη δεν ξεκινάει καν τη συζήτηση τις 1-2 φορές που το έχω αναφέρει. Τι να κάνω για να μου φύγει;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #160896 από lida στις 28 Σεπτεμβρίου 2022, 9:25πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έτσι όπως το θέλεις δεν το βλέπω να γίνεται. Αυτό όμως που μπορεί να συμβεί, είναι με κάποιο πολύ φιλικό σας ζευγάρι να κάνετε ταυτόχρονη ανταλλαγή. Όμως αυτό δεν γίνεται προγραμματισμένα και μετά από συζήτηση, αλλά έρχεται (υποτίθεται) αυθόρμητα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #160899 από adenaboy στις 30 Σεπτεμβρίου 2022, 10:25πμ

adenaboy

Εικονίδιο
μέλος από: 30/9/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Φιλε μου ειναι μια αρκετα κλασσικη φαντασιωση ομως θα σου πω οτι για να γινει πραγματικοτητα εχει πολλες δυσκολιες...η 1η φυσικα ειναι να το θελει και η σχεση σου ... και φυσικα το προτιμοτερο ειναι να θελει να το κανει επειδη της αρεσει οχι επειδη αρεσει σε εσενα...με την συγκεκριμενη σχεση δεν θα γινει εκτος αν της ξεκαθαρισεις πως η ερωτικη σας ζωη εξαρταται απο αυτο..οποτε αν δεν συμβει δεν υπαρχει και μελλον
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login