Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που επιτέλους ήρθε και στην Ελλάδα η πρώτη σερβιέτα με φτερά. Ως τότε είχαν σερβιέτες που έφευγαν μέσα στο δίωρο και γίνονταν χάλια
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Κεφαλι Πέους, αμφιβολία

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #160918 από Ioannhs Papaspyrou στις 11 Οκτωβρίου 2022, 12:17μμ

Ioannhs Papaspyrou

Εικονίδιο
μέλος από: 5/7/2022
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καλησπέρα,θελω να ρωτησω αν ειναι φυσιολογικό,οταξ κανω μπανιο (το πεος σε στύση η χωρις) να βγαίνει το κεφαλι πιο ευκολα χωρις καθολου πονου,δεν νιωθω τιποτα,οταν όμως δε βρίσκομαι στο μπανιο φοβαμαι να το κάνω κ νιωθω πολυ λίγο πονο...(οταν υπάρχει στυση) σας παρακαλώ δωστε μου συμβουλές!!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #160922 από Gray στις 12 Οκτωβρίου 2022, 4:38μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μπορεις να κανεις καποιες ασκησεις οπως να το βγαζεις και να το βαζεις με λιγο λιπαντικο η σαπουνι οταν κανεις μπανιο (αυτο που ηδη περιγραφεις δηλαδη αλλα πολλες φορες και καθε φορα που κανεις μπανιο). Αν δεις πως δεν χαλαρωνει μετα απο καποιους μηνες με αυτες τις ασκησεις μπορεις να πας σε εναν ανδρολογο/ ουρολογο να το δει.

Δεν ειναι ομως κατι για το οποιο χρειαζεται ανησυχια και αγχος. Κουλ.

Αποδεκτη αν σε καλυψα.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #162995 από randomname στις 27 Νοεμβρίου 2022, 8:11πμ

randomname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2022
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Επειδή υποθέτω ότι θα είσαι στην εφηβεία, θα σου πω πως ναι, είναι απολύτως φυσιολογικό σε αυτές τις ηλικίες η ακροποσθία να είναι κάπως στενή. Αυτό δεν είναι ανησυχητικό, ούτε σημαίνει πως έχεις φίμωση.
Εμένα π.χ. μου ήτανε ελαφρώς στενή όταν ήμουν μικρότερος, ενώ μετά την εφηβεία ανοίγει μια χαρά. Τις περισσότερες φορές είναι απλά τζάμπα άγχος!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login