Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή, επί 2 μήνες κάθε βδομάδα το ίδιο επεισόδιο, επειδή τσακώθηκαν οι ηθοποιοί
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Απιστια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #161947 από Anonumiii στις 03 Νοεμβρίου 2022, 12:14πμ

Anonumiii

μέλος από: 2/11/2022
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Είμαι σε μακροχρόνια σχέση και το πάμε για γάμο...ενώ είναι όλα καλα μεταξύ μας, δυστυχώς έχει ρουτινιασει αυτή η σχέση (έχουν παίξει ρόλο διαφορές καταστάσεις)..όλος ο ενθουσιασμός που υπήρχε στην αρχή και όλα τα όμορφα λόγια έχουν ελαττωθεί τόσο πολύ...και είναι κάτι που το έχω συζητήσει και το έχω τόσο ανάγκη...καταλαβαίνω όμως κι εκείνον γιατί περνάμε δύσκολες καταστάσεις αλλά ένα παραπάνω θα έπρεπε να είμαστε πιο κοντά...να μην τα πολύλογω, βρέθηκε κάποιος στον δρόμο μου, κι αυτός δεσμευμένος ο οποίος έχει δείξει τεράστιο ενδιαφέρον και μου λέει τόσο όμορφα λόγια..ντρέπομαι που το λέω αλλά έγινε κάτι μαζί του μετά από ένα χρόνο γνωριμίας..νιώθω τόσο άσχημα και έχω γεμίσει τύψεις ..ξέρω ότι θα με πείτε που@@@α , δεν περίμενα ποτέ ότι θα συμβεί αυτό σε εμένα, εγώ δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος..ομως συνέβη..ξέρω πολύ καλά ότι δεν οδηγεί πουθενά όλο αυτό, ο καθένας έχει την δική του ζωή, όπως κι εκείνος έτσι κι εγώ δεν γίνεται να χαλάσουμε το σπίτι μας..αλλά κάθε φορά που βλεπομαστε υπάρχει μια τεράστια έλξη που δεν μπορεί να ελεγχθεί..πως θα γίνει να σταματήσει όλο αυτό, νιώθω τόσο άσχημα που κοροϊδεύουμε τους ανθρώπους μας..αλλά όταν είμαι μαζί του τρελαίνομαι, τον θέλω τόσο πολύ,το ίδιο κι εκείνος...όλα ένα λάθος...ένα τεράστιο λάθος...την πιο λάθος στιγμή...θέλω να γυρίσω τον χρόνο πίσω και να τα σβήσω όλα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #161951 από kapapi04 στις 05 Νοεμβρίου 2022, 7:52πμ

kapapi04

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2021
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Αυτό που στο πρώτο κοπλιμεντο πέφτετε
Δείχνει ανωριμότητα τεσπα
Όπως είπε κι ο Τζόνυ Ντεπ
Αν αγαπάς κάποιον και ερωτευτείς έναν δεύτερο
Διάλεξε τον δεύτερο αν αγαπούσες πραγματικά τον πρώτο δεν θα υπήρχε δεύτερος

Μετά λες δεσμευμένος ... είναι σίγουρο ότι σε θέλει πραγματικά;;
Φαντάζομαι η κοπέλα του δεν χωράει από την πόρτα από τα κέρατα γιατί προφανώς δεν είσαι η πρώτη που της εκδηλώνει ενδιαφέρον
Ή να καμακώνει ασταμάτητα στον δρόμο
Το ότι μετάνιωσες ειλικρινά δεν μου λέει κάτι
Δηλαδή τί;;; Πρώτα κάνουμε την μαλακια καί μετά τρέχουμε στις εκκλησιές για εξομολόγηση;;;
Και ναι είναι πουτ@νι@ αυτό το πράγμα χώρισε καί κάνε ότι θες τι τυραννάς τον άλλον που έχεις δίπλα σου;;;
Και να νομίζει ότι έχει και την γυναίκα της ζωής του καί νά της έχει τυφλή εμπιστοσύνη
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login