Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θυμάσαι μικρός που κατουρήθηκες πάνω σου μια φορά;
Τρίτη, 23 Απριλίου

δεν ξερω τι να κανω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #162976 από sisko στις 22 Νοεμβρίου 2022, 5:14πμ

sisko

Εικονίδιο
μέλος από: 21/11/2022
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
καλησπερα/μερα/νυχτα, εδω και καποιο καιρο, στα διαλιματα του σχολειου παω με εναν φιλο μου στις τουαλετες και... ας πουμε απλος οτι εχουμε πολυ ιδιετερες στιγμες μαζι, το θεμα ειναι οτι γενικος εγω δεν θελω παντα να το κανω αυτο, και εκεινος με πιεζει (αλλο που στο τελος γινετε το δικο μου μετα απο πολυ λεκτικη διαμαχη) και αυτη την εποχη ειδικα, που ειναι το word cup, ολα τα αγορια, στα διαλλιματα ερχονται στις τουαλετες για να το παρακολουθισουν, του λεω οτι δεν μπορουμε πλεον στο σχολειο, αλλα εκεινον δεν τον πολυ ενδιαφερει [και οχι τιποτα αλλο, περναει ο διευθυντης για να ελενξει αν βλεπουν τα παιδια word cup(νομιζει οτι κατι κανει ο καημενος) ] με αποτελεσμα να με πιεζει παρα πολυ. και εκτος αυτου εγω δεν θελω να του πολυ λεω οχι διοτι εκεινος ειναι ανοικτα gay και εγω οχι, και φοβαμαι οτι θα το πει σε ολλο το σχολειο, και το σχολειο μου ειναι τερμα ομοφοβικο και εκτος αυτου,πριν αρχισω να κανω οτι κανω μαζι του, ειχα αρχισει μια σχεση με μια κοπελα, (μην αναφερω οτι αυτος δεν θελει ποτε να χρησιμοποιει προφυλακτικα

τι να κανω?? πως να του το αρνηθω ή πως να του εξειγησω να παμε καπου αλλου?? (εκτος των φυσικων ''δεν μπορουμε, δεν θελω'' που δεν πιανουν)


Υ.Σ συγνωμη για το μεγαλο κειμενο και τα ορθογραφικα
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #162980 από Gkappa στις 22 Νοεμβρίου 2022, 4:23μμ

Gkappa

μέλος από: 22/11/2022
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φίλε , αν θες μπες σε λεπτομέρειες αναφορικά με το τι κάνετε με τον φίλο σου και μέχρι που έχετε φτάσει για να καταλάβουμε καλύτερα όλο το θέμα . Εσενα σου αρέσει όταν γίνεται κάτι με εκείνον ή το κανεις χωρίς να το θες επειδή απλά σε πιέζει ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #162988 από giannisp2003 στις 25 Νοεμβρίου 2022, 3:58μμ

giannisp2003

μέλος από: 25/11/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Άρχισε τον στις μπουνιές ρε. Αυτό που σου κάνει είναι σεξουαλικη παρενόχληση. Και μένα τα ίδια μου έκανε ο παλιός κολλητός μου και δεν του ξανά μίλησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #162992 από sisko στις 26 Νοεμβρίου 2022, 11:07πμ

sisko

Εικονίδιο
μέλος από: 21/11/2022
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Gkappa@22 Νοεμβρίου 2022)
Γεια σου φίλε , αν θες μπες σε λεπτομέρειες αναφορικά με το τι κάνετε με τον φίλο σου και μέχρι που έχετε φτάσει για να καταλάβουμε καλύτερα όλο το θέμα . Εσενα σου αρέσει όταν γίνεται κάτι με εκείνον ή το κανεις χωρίς να το θες επειδή απλά σε πιέζει ;


σχετικα με το τι κανουμε, στα διαλληματα, συννηθως με περιμενει εξω απο την πορτα του τμηματος μου, και κατεβενουμε μεχρι της τουαλετες μαζι, παμε μεσα, μπενουμε σε μια τουαλτε κλειδωνουμε και.... Αρχιζει το show. οσο για το που εχουμε φτασει, εχουμε φτασει μεχρι και την εισχωρηση, χωρις βεβαια να τελειωσει ( δηλαδει κανενας δεν εκσπερματοσε).

Στην σρχη ηθελα και εγω αλλα στην αρχη, ηταν και αυτος ποιο φιλικος, με ρωτουσε τι θελω, ακομα και κατα την διαρκεια της πραξεις με ρωτουσε αν ειμαι καλα, και καποιες φορες που χλομιαζα, σταματουσε και μου ελεγε οτι δεν φενομαι πολυ καλα με αποτελεσμα να το αφηναμε για αλλη στιγμη. Μονο που τωρα, οχι απλος δεν τον ενδιαφερει αν ειμαι καλα κ.τ.π αλλα ακομα και οταν του ζηταω να κανουμε ενα διαλλημα, δεν σταματαει και λεει ''οχι τωρα ειμαι κοντα'' ακομα και αν εχει μολις αρχισει. Και ναι, εμενα μου αρεσει που και που να κανω κατι μαζι του, μα η κατασταση εχει γινει ποια ανεξελενκτη, τοσο πολυ, που φοβαμαι οτι αυριο/μεθαυριο θα μου ζητησει αντι για τις τουαλετες να παμε στο γραφειο του διευθηντη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login