Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
29A, ο δεκαεξαδικός αριθμός του Θηρίου.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Βοήθεια! Περιτομή

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #162982 από Llull στις 23 Νοεμβρίου 2022, 11:53πμ

Llull

Εικονίδιο
μέλος από: 23/11/2022
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Λοιπόν υπάρχει το εξής θέμα. Έχω φίμωση και σύντομα (σε 10 μέρες περίπου) θα υποβληθώ σε περιτομή με laser. Ως εδώ όλα καλά. Το θέμα μου είναι πως τον τελευταίο 1-1.5 μήνα φλερτάρω με μια κοπέλα η οποία είναι δεδομένο πως ψήνεται, αλλά ενώ εγώ έχω αισθήματα για την ίδια δεν κάνω κάποια κίνηση επειδή θέλω να λυθεί αυτό το θέμα. Το πρόβλημα είναι πως χρειάζονται 4 εβδομάδες αποχής από σεξ, οπότε +10 για να γίνει η επέμβαση μιλάμε για σύνολο 40 ημερών. Τι μου προτείνετε να κάνω; Γενικά με έχει ρίξει πολύ ψυχολογικά επειδή δεδομένα θα ξενερώσει αν περάσει τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα και δεν έχω κάνει τίποτα, ενώ υπάρχει και πίεση από φίλους οι οποίοι όμως δεν γνωρίζουν για το θέμα. Παρακαλώ βοήθεια, επίσης βοήθεια και για το ζήτημα της επέμβασης. Τι παίζεται με αποθεραπεία κτλ από προσωπικές εμπειρίες;
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #162984 από Panos888 στις 24 Νοεμβρίου 2022, 5:41πμ

Panos888

Εικονίδιο
μέλος από: 26/9/2022
μηνύματα: 68 αποδεκτές 2

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε μου καλησπέρα, όπως είδες και στο έτερο νήμα απάντησα εκτενώς για το θέμα.

Επειδή όμως θα κάνεις laser, δεν γνωρίζω εαν η περίοδος αποθεραπείας είναι η ίδια ή συντομότερη.

Μπορείς να ρωτήσεις τον γιατρό σου για αυτό καθώς και για το πότε θα μπορούσες να έχεις την πρώτη (ανώδυνη) επαφή σου.

Με την κοπελιά, στη θέση σου θα της το έφερνα σιγά-σιγά και θα έκανα αναφορά όταν θα έβρισκα πρόσφορο το έδαφος, όχι στο άσχετο δηλ.

Αν πράγματι ενδιαφέρεται, μπορεί να κάνει υπομονή - σαν να είναι Σαρακοστή και κάνει νηστεία :p

Αν όχι, σημαίνει ότι τότε και εσύ αφενός την ξεχνάς και αφετέρου μπορείς να περιμένεις να στρώσεις μετά την επέμβαση και να πας παρακάτω έτοιμος, όταν έρθει η ώρα.

Για τους φίλους πιστεύω δεν χρειάζεται να δίνουμε αναφορά για το τι κάνουμε και δεν κάνουμε σε προσωπικά ζητήματα.

Yγ. Από ό,τι βλέπω αυτό είναι και το τελευταίο μου δωρεάν διαθέσιμο μήνυμα, οπότε εύχομαι ό, τι καλύτερο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login