Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η καλύτερη θεραπεία για τη αϋπνία είναι ένας ωραίος ύπνος.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Γλειψιμο χαμηλά...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #163055 από Redhead25 στις 21 Δεκεμβρίου 2022, 4:04μμ

Redhead25

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλημέρα/καλησπέρα/καληνύχτα έχω ένα θέμα που με προβληματίζει εδώ και καιρό... Ο σύντροφός μου αποφεύγει την Αιδοιολειχία δλδ γίνεται σπάνια ως ποτέ εις γνώση του ότι αυτό με τρελαίνει και μου αρέσει απίστευτα... Γενικώς ότι έχει να κάνει με γλυψιμο το αποφεύγει... Ούτε το στήθος ούτε εκεί σπάνια μ δίνει και γλωσσοφιλο πλέον.. Προφανώς και φροντίζω όλο μου το σώμα να είναι πεντακάθαρο.... Το μόνο που γίνεται στο σεξουαλικο κομμάτι είναι στοματικό από πλευράς μου και μετά μόνο στα 4... Υπάρχει κάποιος τρόπος να τον κάνω να ενδιαφερθεί και να κάνει κάτι παραπάνω; έχετε στο νου σας ότι μιλάμε για έναν άντρα χορτάτο με πολλές εμπειρίες.... Δεν με θέλει σαν γυναίκα; βαριέται; ας μου δώσει κάποια έμπειρη κάποια εξήγηση γιατί θα τρελαθώ... Ευχαριστώ εκ των προτέρων
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #163057 από kapapi04 στις 22 Δεκεμβρίου 2022, 2:41μμ

kapapi04

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2021
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Τα καλύτερα δεν κάνει ο τύπος...
Να έχεις την κοπέλα σου μπροστά σου ολόγυμνη και νά μην σου έρθει νά την γλύψεις;;;; Μου ακούγεται αφύσικο

Το μόνο που θά πρεπε να εξετάσεις να δεις
Μέσα από συζητήσεις ή ερωτήσεις απέξω
Εάν πλέον του είσαι αδιάφορη καί απλά σε έχει μόνο για να αδειάζει τις ανάγκες του
Συγνώμη που στο λέω έτσι χύμα αλλά κάτι δεν πάει καλά
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login