Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αφού έφτιαξα αυτό, κατάλαβα γιατί όλα τα sites τα κάνουν άσπρα. (Άρης)
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Frotting

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #163110 από sisko στις 05 Ιανουαρίου 2023, 6:41πμ

sisko

Εικονίδιο
μέλος από: 21/11/2022
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
εγω εχω κανει... βεβαια υπο περιεργες συνθήκες (αμα θεσ να μαθεισ περισσοτερα διαβασε το θεμα που έχω ανοιξει). Απο οτι κατάλαβα (απο φωνες,γρυλισματα κ.τ.π του άρεσε και εκείνου, αλλα και εμενα πολυ... συνολικά το εχω κανει 4 φορες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163112 από Jeanmoust στις 05 Ιανουαρίου 2023, 9:52πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Συγγνώμη, αλλά δεν βρήκα καμία αναφορά σου στη συγκεκριμένη φάση. Ίσως αναφέρεσαι στη γενικότερη κατάσταση που έχεις με τον συμμαθητή σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163184 από B_boy στις 23 Φεβρουαρίου 2023, 12:12μμ

B_boy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2021
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Jeanmoust@02 Ιανουαρίου 2023)
Ωραίο θα είναι σαν φάση. Δεν ξέρω αν θα το δοκίμαζα όμως. Εκείνη στο πρότεινε ή εσύ;
Προσωπικά εμένα μεχρο δάχτυλο μου έχει βάλει γυναίκα. Όχι κάτι άλλο. Αλλά έχω πάρει κανονική πούτσα από φίλο.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163185 από B_boy στις 23 Φεβρουαρίου 2023, 12:19μμ

B_boy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2021
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Jeanmoust
Το τριο πως ήταν? Σύνθεση, λεπτομέρειες, τι κάνατε?
Η πουτσα που λες οτι πήρες πως ήταν, πως έγινε?
Το strapon που πήρα είναι πολύ πιο λεπτό από κανονικό πεος,το κανονικό που φαίνεται πολύ μεγάλο.
Πως ήταν να νιώθεις κάποιον να χάνει μέσα σου (αν εχυσε μέσα σού).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163186 από Jeanmoust στις 24 Φεβρουαρίου 2023, 9:53πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Στο τρίο ήμασταν εγώ, ένας φίλος και μια κοπέλα. Ήμασταν διακοπες Ρόδο 4 άτομα. Το ένα από τα βράδια είχαμε πάει έξω και οι δύο ήθελαν να πάνε στο Όλα Ελληνικά μετά. Αλλά εγώ και άλλος ένας δεν είχαμε όρεξη. Γυρίσαμε ξενοδοχείο σε διαφορετικά δωμάτια. Αυτός που έμενε μαζί μου έμεινε έξω. Ξημερώματα σκάει μαζί με την κοπέλα, φοιτήτρια στο νησί, για φάση. Έτσι κι έγινε. Την πήραμε και οι δύο, εκείνος και πρωκτικο. Ήταν από τις καλύτερες πιπες που μου έχουν κάνει.
Όσον αφορά την πουτσα, έχω πάει με φίλο μου. Μια χαρά ήταν. Δεν μπορώ να πω ότι πονεσα. Την πρώτη φορά δεν εχυσε μέσα, αλλά μια άλλη ναι. Ήταν σαν μια ζεστή έκρηξη μέσα μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login