Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Από την πόρτα σου περνώ κι έρχομαι τοίχο τοίχο, κι αν δε μ' ανοίξεις να σε δω, για σύνθημα θα βήχω...
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Εξέταση γιατρός άγχος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #163082 από Billaros στις 01 Ιανουαρίου 2023, 3:59μμ

Billaros

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2023
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Είμαι 14 χρόνων φέτος μας δώσανε ένα χαρτί από το σχολείο για να πάμε για εξέταση, αυτό που με απασχολουσε είναι ότι περιλαμβάνει κάτι για γεννητικά όργανα. Με τα πολλά και μετά λίγα προχθές πήγα κάναμε τις κλασικές εξετάσεις, στήθος, πλάτη χωρίς μπλούζα μετά μου είπε να βγάλω το μποξερακη μου εγώ εκεί ντράπηκα πάρα πολύ αλλά ήταν μπροστά και ο μπαμπάς μου και μου είπε μην ντρέπεσαι εγω το έβγαλα και μου είπε να ξαπλώσω στην συνέχεια μου πίεζε λίγο το τρίγωνο κάτω από την κοιλιά και εγώ ερεθιστικα αρκετά και ντράπηκα πάρα πολύ επειδή έβλεπε και ο μπαμπάς μου, ήταν μπροστά και τα έβλεπε ΌΛΑ! μετά άρχισε να μου παίζει τις μπάλες για λίγη ώρα εγώ ΚΑΥΛΩΣΑ παραπολυ και μετά όταν μου ανεβοκατεβασε το πετσακι και εκείνη την στιγμή εχυσα δεν άντεξα ήταν πολύ μεγάλη ποσότητα να πω ότι ήταν ΑΝΔΡΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ντράπηκα πάρα πολύ ο μπαμπάς μου χασκογελουσε και μετά ο γιατρός είπε να χαλαρώσω εγώ δεν μπορούσα από την ντροπή και άρχισα να κλαίω μετά πολλά και μετά λίγα φύγαμε, ο μπαμπάς μου δεν μου έκανες ερωτήσεις ΜΌΝΟ ΌΤΙ θέλω ένα ξύρισμα εκεί κάτω και να μου πει άμα θέλω βοήθεια να με δείξει, όμως εγώ φοβάμαι μην νομίζει ότι είμαι ΓΚΕΙ η ότι τον έχω μικρό, έχω πολλες τρίχες, αν μπορείτε πείτε μου και εσείς παρόμοιες ιστορίες με τους δικού σας γιατρούς και πόσο είναι το πέος και την ηλικία σας για να συγκρινον εγώ είμαι 14 και ΠΕΟΣ:12 ΕΚ είναι φυσιολογικό αυτό με τον γιατρό; έχω καλό μέγεθος;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163085 από Gkappa στις 02 Ιανουαρίου 2023, 3:53πμ

Gkappa

μέλος από: 22/11/2022
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Μπρο καταρχάς χαλάρωσε κ μην το σκέφτεσαι συνέχεια ότι έγινε είναι φυσιολογικό κ δεν χρειάζεται να ντρέπεσαι. Αφού όμως δεν ήθελες τον πατέρα σου έπρεπε να πεις να βγει έξω πριν κατεβάσεις το μποξεράκι. Όσο για τον γιατρό μη σε νοιάζει αυτός έχει συνηθίσει σε τέτοια διότι αυτή είναι η δουλειά του και επίσης ούτε θα σε ξαναδεί ποτέ. Για το μέγεθος μη δίνεις τόση σημασία θα μεγαλώσει κ θα χοντρύνει τα χρόνια αυτά που θα σαι έφηβος, τζάμπα αγχώνεσαι κ θα το καταλάβεις αυτό αργότερα γτ κ γώ στην ηλικία σου τα ίδια σκεφτόμουν. Εγώ είμαι 19 κ τον έχω 16+ αναλόγως την καυλα .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163111 από sisko στις 05 Ιανουαρίου 2023, 7:06πμ

sisko

Εικονίδιο
μέλος από: 21/11/2022
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
μην ανχόνεσε για το τι έγινε με τον γιατρό, ο θείος μου ειναι ουρολόγος, και το τι έχει βιώσει δεν περιγράφετε (short story time:) εδω μια φορά του την έπεφτε ένας ασθενεις ( οποίος μαλον ντιρλα θα ήταν γιατι αυτα που μας είπε οτι του έλεγε, μονο καποιος που είναι ντίρλα θα τα ελεγε)... τελος παντων μην τα πολυλογω, οσο για δικιές μου ιστορίες... ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ.... σε τέτοιου ειδος γιατρο εχω πάει 5 φορές, και οι 5 επισοδειακές... πρώτη φορά, ημουν πολύ ανχομένος, οι γονείς μου (ευτιχώς) περίμεναν απο έξω ο γιατρός άρχισε να με εξετάζει, έπιανε απο εδω, απο εκεί και γενικος παντου, και προς το τέλος της εξέτασεις αρχισε να μου πειράζει τις μπάλες... μετα απο 5 λεπτα που το εκανε αυτο, κοιταει το πέος μου και μου λέει ''τι θα γινει ρε παιδι μου, θα καυλοσεις λιγο να κανω την εξεταση μου???'' εγω ντράπηκα, καθως ήξερα οτι με τόσο άνχος δεν πρόκιτε να καυλόσω και για την επόμενη μισή ωρα αυτος προσπαθούσε να με κανει να καυλόσω... οταν καταλαβε οτι είνε ανόφελο, μου εγραψε κατι χάπια και μου λέει '' να πέρνεις αυτα 1 φορα την ημέρα μηπως και μπορέσεις να καυλόσεις...

την δεύτερη φορα πήγαμε (ημουν 12) δεν ήθελα να πάω με τίποτα... να φανταστείτε η μανα μου δεν μου είπε οτι θα πηγέναμε σε γιατρό αλλα σε μια παιδική της γνωστή....
δυστιχός η γιατρός ήταν γυναίκα, και εκτός απο αυτο ηρθε μέσα και η μανα μου, και καλα για να ''πει στην γιατρο το προβλημα μου'' ( αλλο που εγω της ελεγα συνέχεια οτι ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΥΛΟΝΩ'' ) και οταν επιτέλους η μανα μου έφυγε απο το δωμάτιο, μου ζήτησε να κατεβάσω το εσώρουχό μου, εγω το έκανα και με το που βλεπει το πέος μου λέει ''WOW ετσι ειναι χώρις να καυλόσεις'' αν και νομίζω οτι τα είπε για να με ενθαρύνει, κατι που δεν καταφερε καθως ακόμα δεν ήθελα με τίποτα αυτη την εξέταση... Εκει ευτιχώς καύλοσα αλλα έπειδή δεν ήξερα οτι θα πάω σε γιατρό δεν είχα κανει μπάνιο, και ούτε είχα ξυριστεί... και ναι... στα 12 είχα ΤΟΝ ΘΑΜΝΟ αλλα anywhay αυτη με εξέτασε (ξέχασα να αναφέρω οτι τα χάπια που μου έδωσε ο πρώτος γιατρος δεν τα χρεισιμοποίησα ΠΟΤΕ) και είπε οτι δεν έχω τίποτα. για τις υπόλοιπες τρεις φορες θα σου πώ καποια άλλη στιγμη καθως κουράστικα με τόσο γράψιμο, και εκτος απο αύτο, έχω μονο ενα δωρεάν μήνυμμα, και δεν ξερω αν υπάρχει όριο λέξεων.

όσο για την ερώτηση σχετικα με το μέγεθος τώρα που ειμαι 15 (μπορει να ακουστέι υπερβόλικο αλλα λέω την αλήθεια) τον έχω 21, αν σκεφτείς οτι πριν απο κάτι μήνες τον είχα 19, δεν νομίζω οτι θα μεγαλώσει αλλα δεν πείραζει...


                         κάνε με αποδέκτη αμα σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login