Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αγάπα τον πλησίον σου. Κούρδισε το πιάνο σου.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Περιτομη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #163195 από Lekas109 στις 05 Μαρτίου 2023, 6:11πμ

Lekas109

Εικονίδιο
μέλος από: 5/3/2023
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Εκανα πριν δύο μέρες περιτομη.Μου έχει μπρηστει το εξωτερικό στόμιο της ουριθρας,προς τα εξω μαζι με τη βαλανο .Αυτο που με προβληματίζει είναι το πρηξιμο της ουριθρας δεν το έχω δει σε καμία περίτομη.οταν ουρο είναι σα σιντριβάνι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163197 από ilion94 στις 05 Μαρτίου 2023, 4:04μμ

ilion94

Εικονίδιο
μέλος από: 29/10/2022
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
το πεος σου θα επανελθει στην κανονικη του μορφη μετα απο αρκετες μερες
ετσι ειναι το σταδιο της επουλωσης της περιτομης
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #163199 από Menomenos στις 06 Μαρτίου 2023, 6:33πμ

Menomenos

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2022
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μην ανυσηχείς, όλη η περιοχή είναι πρησμένη στο αρχικό στάδιο της επούλωσης. Και εγώ το είχα και κατά την 7η μέρα εξαφανίστηκε το πρήξιμο και το τσούξιμο και ουρούσα κανονικά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163210 από Tsokoo στις 17 Μαρτίου 2023, 12:58μμ

Tsokoo

Εικονίδιο
μέλος από: 17/3/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα στην παρέα. Έχοντας κάνει περιτομή πρόσφατα στις 11/3/2023 (έχει περάσει μια εβδομάδα δηλαδή) Θέλω να βοηθήσω αυτούς που σκέφτονται να κάνουν και τους πω την δική μου εμπειρία.
Πρώτα απ όλα το σκεφτόμουν για την περιτομή επειδή είχα φίμωση απο τα 18(Ειμαι 23 ).Δεν είχα καποιο προβλημα στις σεξουαλικες μου εμπειρίες εως τωρα,ώσπου τον τελευταίο χρόνο επειδή έχω σχέση με μια κοπελα εκανα σεξ χωρίς προφυλαξη.Παιδια ειλικρινα δεν μπορουσα να διευσδυσω στον κολπο διοτι ενιωθα σαν πονο και τσουξιμο.Την αλλη μερα παω σε ανδρολογο να ρωτησω τι εχω και εκεινος μου λεει χρειαζεσαι περιτομη για να μην εχεις τυχον προβληματα στο μελλον. Κανονιζουμε λοιπον να παμε σε μια κλινικη για την περιτομη.Μετα τις απαραιτητες διαδικασιες (rapid test.καρδιογραφημα.ορο.πεταλουδα ) με πανε με τα νοσοκομειακα ρουχα στο χειρουργειο).Περιμενοντας να ειμαι με τον γιατρο ,βλεπω εκλπληκτος 5 ατομα να με περιμενουν. Χχαχαχαχα
Ο γιατρος ,οι νοσοκομες,καρδιολογος ,αναισθισιολογος (εκανα τοπικη αναισθησια )
Ο μονος πονος που ενιωσα ειναι ενα τσιμπημα απο μια ενεση στην βαση του πεους.Πραγματικα δεν ειχει πονο η διαδικασια .Καθομαι 1 ωριτσα προληπτικα και μετα παιρνω εξητηριο τυλιγμενο το πεος με γαζες
Εκεινη την νυχτα μηδεν πονοι μηδεν ταλαιπωρια απλα ενιωθα περιεργα βλεποντας αυτο το θεαμα
Την επομενη μερα παω στον ανδρολογο βγαζω τις γαζες και βλεπω τον φρανκεσταιν Χαχαχα(πλακα κανω) απλα οταν βλεπεις την βαλανο τελειως εξω πρωτη φορα στην ζωη σου νιωθεις περιεργα.Για να μην σας καθυστερω τις 2-3 μερες θα ταλαιπωρηθειτε με τα ραμματα γιατι σας τραβανε,θα υπαρχει πρηξιμο και λιγες σταγονες αιμα που ειναι φυσιολογικες παιδια διοτι χειρουγειο θα κανετε .Προσοχη με τις στυσεις το βραδυ (αν και δεν μπορεις να κανεις κατι ) Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να σηκωθεις κατευθειαν για κατουρημα και να το τσιμπησεις στην βαση του πεους για να φυγει η στυση .
1 εβδομαδα λοιπον σας λεω οτι ουτε η βαλανος με ενοχλει ισα ισα μια ευαισθησια την εχω ,,τα ραμματα σιγα σιγα υποχωρουν και με τις στυσεις δεν με ποναει τοσο
Δεν χρειαζεται τρομερη υγεινη και περιοηπιση καθως μονο πλυσιμο με μια γαζα και εναν ορο η νερο περιμετρικα τους πεους πανω στα ραμματα

Αυτο που θελω να περασω σε αυτο το μηνυμα ειναι οτι οσοι το σκεφτεστε να το κανετε .Προκειται για την υγιεινη σας αλλα και για την καλυτερη απολαυση στο σεξ. Τι ειναι 1-2 εβδομαδες υπομονη μπροστα στην ζωη σας .Θα τα ξαναπουμε σε εναν μηνα που θα εχω δοκιμασει και σεξ με περιτομη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #164215 από Takis567 στις 20 Μαρτίου 2023, 5:39πμ

Takis567

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2023
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Εσύ είσαι τυχερός. ΕΓΩ την πάτησα με τη κωλοπεριτομη.Μου έχει πρηστεί η κοριφη της βαλανου στην ουρίτσα εδώ και 17 μέρες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login