Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εξακόσια εξήντα έξι (666): η συχνότητα εκπομπής του Τρίτου Προγράμματος στα Μεσαία. Αποδεικνύει ότι το κράτος μας έχει αλωθεί από τον Αντίχριστο.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πρωί

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #163202 από Mickey15 στις 12 Μαρτίου 2023, 11:48πμ

Mickey15

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2018
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Μάγκες καλησπέρα εγώ θέλω να ρωτήσω το πρωί που ξυπνάμε και είμαστε καυλωμενοι πολλές φορές δεν πέφτει με τίποτα η μόνη λύση είναι να τραβήξουμε;;; η έχετε κιαλλες;; επίσης θέλω να ρωτήσω αν σας έχουν πιάσει ποτέ να τον παίζετε και πως πήγε αυτό
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #163203 από Donvarz στις 12 Μαρτίου 2023, 10:40μμ

Donvarz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/2/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα φίλε μου εγώ την αλήθεια να σου πω το πρωί ποτέ δεν απολάμβανα να τραβήξω όποτε συνήθως χαλάρωνα μου έπεφτε και όλα καλά. Στο κομμάτι αν με έχουν ποιασει όχι δεν έτυχε ποτέ ήμουν αρκετά προσεκτικός αλλά θα γούσταρα φουλ να τράβαγα ομαδική είτε από κοντά είτε video call φάση αλλά και αυτό δεν έτυχε ποτέ.. εσένα σε έχουν ποιασει;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163204 από Mickey15 στις 13 Μαρτίου 2023, 2:38μμ

Mickey15

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2018
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ναι εμένα έχει τύχει να με πιάσει ένας φίλος πέρσυ το καλοκαίρι που είχα πάει Ίο διακοπές και ήμασταν 4 άτομα αλλά δύο δωμάτια στο ένα εγώ με εκείνον και στο δίπλα τα αλλά δύο παιδιά εεε και κάποια στιγμή είχαμε γυρίσει από παραλία και ήμουν τέρμα καυλωμένος του το είχα πει κιόλας και είχε μπει για μπάνιο αυτός και εγώ απλά στο κρεβάτι τον έπαιζα και αυτός βγήκε την στιγμή που εγώ τελείωνα εεε και απλά γέλασε τι να και σιγά ούτως ξ άλλως γυμνό με έχει ξανά δεν και τον έχω ξανά δεν μετά τον έπαιξε και αυτός από ότι μου είπε όταν μπήκα εγώ για μπάνιο αλλά εγώ δυστυχώς δεν τον έπιασα δεν είδα κατι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163205 από Mickey15 στις 13 Μαρτίου 2023, 2:40μμ

Mickey15

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2018
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Donvarz@12 Μαρτίου 2023)
Καλησπέρα φίλε μου εγώ την αλήθεια να σου πω το πρωί ποτέ δεν απολάμβανα να τραβήξω όποτε συνήθως χαλάρωνα μου έπεφτε και όλα καλά. Στο κομμάτι αν με έχουν ποιασει όχι δεν έτυχε ποτέ ήμουν αρκετά προσεκτικός αλλά θα γούσταρα φουλ να τράβαγα ομαδική είτε από κοντά είτε video call φάση αλλά και αυτό δεν έτυχε ποτέ.. εσένα σε έχουν ποιασει;

Ναι εμένα έχει τύχει να με πιάσει ένας φίλος πέρσυ το καλοκαίρι που είχα πάει Ίο διακοπές και ήμασταν 4 άτομα αλλά δύο δωμάτια στο ένα εγώ με εκείνον και στο δίπλα τα αλλά δύο παιδιά εεε και κάποια στιγμή είχαμε γυρίσει από παραλία και ήμουν τέρμα καυλωμένος του το είχα πει κιόλας και είχε μπει για μπάνιο αυτός και εγώ απλά στο κρεβάτι τον έπαιζα και αυτός βγήκε την στιγμή που εγώ τελείωνα εεε και απλά γέλασε τι να κανει σιγά ούτως η άλλως γυμνό με έχει ξανά δει και τον έχω ξανά δει μετά τον έπαιξε και αυτός από ότι μου είπε όταν μπήκα εγώ για μπάνιο αλλά εγώ δυστυχώς δεν τον έπιασα δεν είδα κατι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163206 από kaulakosp στις 14 Μαρτίου 2023, 5:34πμ

kaulakosp

Εικονίδιο
μέλος από: 14/3/2023
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπέρα, ανάλογα αν έχω διάθεση τραβάω μια το πρωί που είναι πέτρα.
Όσο για το άλλο ναι με έχει πιάσει ο κολλητός μου να τον παίζω αλλά ήθελα να με πιάσει. Ήταν σε ένα ταξίδι που είχαμε πάει. Μέναμε στο ίδιο δωμάτιο είχε μπει για μπάνιο. Εγώ είχα βγάλει τα ρούχα μου και όταν άκουσα ότι είχε σταματήσει το νερό και μετά που πήγε να ανοίξει την πόρτα, ξάπλωσα γρήγορα στο κρεβάτι και τον έπαιζα για να με δει αλλά και καλά εγώ έκανα ότι δεν κατάλαβα τίποτα. Είχε και συνέχεια όμως μαζί του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #164264 από gyforgym στις 09 Απριλίου 2023, 2:13μμ

gyforgym

μέλος από: 2/4/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
H prwinh einai h kalyterh. an mpoteis na to kaneis me to paso sou einai kaulaaaa...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #164284 από panoss_panos στις 11 Απριλίου 2023, 7:51πμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
Έγραψε:(kaulakosp@14 Μαρτίου 2023)
Καλησπέρα, ανάλογα αν έχω διάθεση τραβάω μια το πρωί που είναι πέτρα.
Όσο για το άλλο ναι με έχει πιάσει ο κολλητός μου να τον παίζω αλλά ήθελα να με πιάσει. Ήταν σε ένα ταξίδι που είχαμε πάει. Μέναμε στο ίδιο δωμάτιο είχε μπει για μπάνιο. Εγώ είχα βγάλει τα ρούχα μου και όταν άκουσα ότι είχε σταματήσει το νερό και μετά που πήγε να ανοίξει την πόρτα, ξάπλωσα γρήγορα στο κρεβάτι και τον έπαιζα για να με δει αλλά και καλά εγώ έκανα ότι δεν κατάλαβα τίποτα. Είχε και συνέχεια όμως μαζί του.

Δώσε μας αν θες περισσότερες λεπτομέρειες για αυτό με τον κολλητό σου γιατί και εγώ θέλω να κάνω κάτι παρόμοιο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login