Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Χρειάζεσαι κάποιον να σ'αγαπάει όσο ψάχνεις να βρεις αυτόν που θ'αγαπήσεις.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πετσακι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #167411 από original 21 στις 03 Ιουνίου 2023, 1:51πμ

original 21

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2023
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
ωραία πάμε κατευθείαν στο κύριο θέμα.
πάω τώρα 15 χρόνων και μικρός δεν κατέβαζα το πετσακι μπορεί να το έκανα μερικές φορές αλλά σπάνια.Τωρα όταν δεν είμαι σε στύση μια χαρά κατεβαίνει αλλά όταν είμαι κατεβαίνει λίγο πιο κάτω από την μέση αλλά τσούζει λίγο.
Τι πρέπει να κάνω?
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #167416 από Donvarzz στις 03 Ιουνίου 2023, 7:08πμ

Donvarzz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/5/2023
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα! Νομίζω είναι πολύ καλό που σου κατεβαινει εκτός στυσης και δεν πονάς τώρα όσο για το ότι παει μέχρι την μέση σε στύση θέλει λίγο εξάσκηση και χρόνο! Θα μπορούσες όταν κανείς μπάνιο με ζεστο νερο θα μαλακώσει και θα δεις ότι θα κατέβει λίγο πιο εύκολα αλλά πάντα σιγά σιγά! Κάθε μέρα και από λίγο. και επίσης βοηθάει το baby oil! Όταν κατουρας να το ανοίγεις για να σηνιθιζει! Εγώ αυτά έκανα και μετά από κάποιους μήνες ήταν κομπλέ! απλά μπορεί να παίζει ρόλο και η ηλικία μπορεί όσο μεγαλώνεις να χαλαρώσει και να ανοίγει κομπλέ απλά κανε και εξάσκηση! αν δεν δεις κάποια διαφορά πήγαινε σε γιατρό να σε βοηθήσει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #167419 από randomname στις 03 Ιουνίου 2023, 1:44μμ

randomname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2022
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Γεια σου, φίλε, αρχικά είναι φυσιολογικό που δεν κατέβαζες το πετσάκι μικρός γιατί στα μικρά παιδιά δεν κατεβαίνει ούτως ή άλλως (ή τουλάχιστον όχι εύκολα). Τώρα στα 15 αυτό που λες δεν είναι τίποτα, θα σου χαλαρώνει μόνο του χωρίς να το καταλάβεις, όσο θα μεγαλώνεις και όσο θα τον παίζεις (επειδή με την κίνηση πάνω-κάτω τραβιέται λίγο και το δέρμα μαζί και σιγά-σιγά 'λύνεται'). Απαντήσαμε το ίδιο θέμα κι εδώ, αν θες δες για περισσότερες λεπτομέρειες. Γενικά μια χαρά είσαι, δλδ δεν χρειάζεται να αγχωθείς για κάτι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #167423 από original 21 στις 04 Ιουνίου 2023, 4:07μμ

original 21

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2023
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
να το ανοίγω όταν κατουραω ή μετά το κατούρημα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #167425 από Donvarzz στις 04 Ιουνίου 2023, 11:32μμ

Donvarzz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/5/2023
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
όταν ξεκινάς να κατουρας το ανοίγεις να φαίνεται δλδ το κεφαλάκι έστω και μέχρι ένα σημείο πριν ανοιξει τέλειως όπως θες! Κατουρας τινάζεις και μετά το κλείνεις πάλι εγώ έτσι το κάνω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login