Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Τέλειωνε παιδί μου από την τουαλέτα και σταμάτα πια αυτό το ρυθμικό ήχο!
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

πως ακριβωσ να βαλω προφυλακτικο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #49492 από nikoss στις 02 Ιουνίου 2008, 7:16μμ

nikoss

μέλος από: 2/6/2008
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια σας μαγκες εδω και κατι μηνες τα εχω με μια κοπελα.ξερουμε και οι δυο πωσ ηρθε η ωρα να ολοκληρωσουμε αλλα δεν μποπω να βαλω το προφυλακτικο.εχω δοκιμασει μονοσ μου αρκετες φορες αλλα κατι δεν κανω καλα .αφου αναρωτιεμαι η εγω ειμαι πολυ μαλακασ η αυτο ειναι πολυ δυσκολο.αδερφια αν με βοηθησετε κατατοπιστηκα σασ ειμαι ευγνωμον. οποιοσ εχει διαθεση και μπορει με λεπτομεριες ας βοηθησει ευχαριστω πολυ!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49494 από mick στις 02 Ιουνίου 2008, 7:25μμ

mick

Εικονίδιο
μέλος από: 2/6/2008
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
εγω ενα θα σου πω... διαβασε τις οδηγιες στο χαρτι που εχει η συσκευασια... εμενα αυτο με βοηθησε... κ θα μπαινει πανευκολα θα το δεις...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49500 από Arpagmenos στις 02 Ιουνίου 2008, 8:27μμ

Arpagmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2008
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0
δεν είναι τίποτα δύσκολο.όταν το πέος είναι σε πλήρη στήσει ακουμπάς το προφυλακτικό το "κεφάλι" και το ξετυλίγεις.επίσης πολύ σημαντικό είναι να πιέσεις το "υψωματάκι" (σπερματική θήκη) που περιέχει αέρα ο οποίος πρέπει να απομακρυνθεί καθώς υπάρχει κίνδυνος σπασίματος.αν τα κανεις έτσι και δεν γίνετε υπάρχει και περίπτωση να φταίει η μάρκα του προφυλακτικού και θα πρέπει να την αλλάξεις.όπως λέει και ο mick κοίτα στο κουτί θα γραφει λεπτομέριες.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49512 από Arpagmenos στις 03 Ιουνίου 2008, 9:17πμ

Arpagmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2008
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0
και κατι που ξέχασα.για πιο ευκολία δοκίμασε να το βάλεις πρώτα σε κανένα αγγούρι η κάτι τέτοιο.δεν σε δουλεύω. Και να σιγουρευτείς πρώτα ότι είναι από την καλή και όχι την ανάποδη. και πως είναι το σωστό μέγεθος.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49513 από spirooos στις 03 Ιουνίου 2008, 10:24μμ

spirooos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/2/2007
μηνύματα: 364 αποδεκτές 0
Otan ksexnate kati mhn kanete double post. Kante edit. Emeis re file ti na sou poume? Etsi kai alliws thn 8ewria pws mpainei thn ksereis. traba agorase 3 koutia thn megalh syskebasia, katse katw kai prospa8hse na ta bazeis... Ante kai kala g@mh$ia!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49514 από Gatoyla στις 04 Ιουνίου 2008, 12:47πμ

Gatoyla

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2007
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά μου φαίνεται γελοίο να ρωτάνε οι άντρες πως μπαινει το προφυλακτικό! :p Δε λέω, μπορει να μην έχεις ξαναβάλει αλλά ενα κουτί να αγοράσεις έχει οδηγίες μέσα. Μην ανγχώνεστε για αυτα τα πράγματα, ακολουθήστε το ένστικτο σας και με προσοχη ε...

Φιλια!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49550 από .:Nick:. στις 05 Ιουνίου 2008, 9:05μμ

.:Nick:.

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/6/2007
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Βγάλε πριν γίνει εκεί μπροστά στην κοπέλα σου το πακέτο και πες της να κάνει δοκιμές...

Βασικά δεν είναι δύσκολη υπόθεση αλλά έχω μια εικόνα με τις οδηγίες και αν καταφέρω να την βρώ θα την ανεβάσω..!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49557 από Antre στις 06 Ιουνίου 2008, 5:01μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά το παλικάρι τώρα όχι μόνο θα έχει βρει τρόπο να το βάλει αλλά θα έχει αρχίσει να δοκιμάζει τις διάφορες γεύσεις και μάλιστα ακόμη και τη νέα γεύση σκορδαλιά.

Αφού βλέπετε δεν απαντάει... άρα είναι όλα ok. Απλά είναι μια ακόμη κλασσική περίπτωση που θεωρεί τα μέλη ενός forum υπαλλήλους και δεν μπαίνει καν στο κόπο να πει ένα ευχαριστώ.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49558 από spirooos στις 06 Ιουνίου 2008, 5:33μμ

spirooos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/2/2007
μηνύματα: 364 αποδεκτές 0
Ypallhlous tou dhmosiou... gt merikoi apantane opote nanai!! xaxaxaxxaaxaxaxxa plakitsa
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49565 από Antre στις 06 Ιουνίου 2008, 6:47μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Αν και κάνεις πλάκα.... γιατί δηλαδή, είμαστε υποχρεωμένοι να απαντάμε; Εγω προσωπικά δεν ήθελα να απαντήσω αλλά επειδή βλέπω μια μάχη μηνυμάτων άνευ λόγου για αυτό μίλησα
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login