Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ύψιστος σνομπισμός: «εγώ ναρκωτικά δεν παίρνω».
Τρίτη, 16 Απριλίου

Εκσπερματωση μεσα!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #55763 από loverboy στις 14 Νοεμβρίου 2009, 12:23πμ

loverboy

μέλος από: 14/11/2009
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
Η ερωτηση μου ειναι μαλλον περιεργη: δεδομενου πως δεν υπαρχει θεμα εγκυμοσυνης και ασθενειων, αρεσει στις κοπελες να χυνει το αγορι μεσα τους; Στη δικια μου, ας πουμε, αρεσει πολυ και μου το ζηταει μονη της, αλλα ξερω πως αλλες δεν εχουν την ιδια αποψη. Με ενδιαφερει κυριως, οπως καταλαβαινετε, η γνωμη των κοριτσιων!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55765 από VeTeRaNoS στις 14 Νοεμβρίου 2009, 1:08πμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Της αρέσει δεν της αρέσει φιλε προφυλακτικό έτσι και αλλιώς θα βάλεις αν δεν θες να γίνεις πολύτεκνος...!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55767 από MaRmO στις 14 Νοεμβρίου 2009, 3:36μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
ειναι φοβεροοοοοοοο...και γω το ζητησα απο το αγορι μου αυτο...αλλα ειχα περιοδο εκεινες τις 2 φορες που εγινε ετσι...και ξεραμε πως δεν υπηρχε περιπτωση να μεινω εγκυος...ειναι η πιο ωραια αισθηση στο σεξ...οταν τελειωνει ο αντρας και ακομα περισσοτερο αμα τελειωνει μεσα της...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55768 από MaRmO στις 14 Νοεμβρίου 2009, 3:37μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
μετα βεβεια φοβομασταν λιγο γιατι ειχα μια μικρη καθυστερηση τον επομενο μηνα αλλα τελικα ολα καλα...δεν στο συνηστω βεβαια γιατι υπαρχουν πολλοι κινδυνοι...για μεταφορα ασθενειων κτλ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55771 από Doctoras στις 14 Νοεμβρίου 2009, 4:52μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Μαρμο συγνωμη κιωλας αλλα ισε σηγουρει πως εισε ενημερομενη???
1τον:Οταν μια κοπελα εχει περιοδο απαγορευεται αυστηρα να κανει ερωτα χωρις καποτα γιατι κυνδινευει ο αντρας (ακομα και καθαρη να εινια η κοπελα.
2ρον:Κατα την διαρκεια που εχεις περιοδο υπαρχουν μεγαλες πυθανοτητες ναμεινεις εγκυος ακομα και ας μην θεωρουνται γονιμες οι μερες. (σε περιπτωση που απλα εξπερματωσε πανω σου οχι εισχορησε μεσα σου).

Αυτα ειναι 2 βασικα πραγματα που πρεπει να γνωριζεις και μου κανει μεγαλη εντυπωση μια γυναικα με τοσες εμπειριες να μην τα λαμβανει υποψει της .Μην το ξανακανεις. Η τουλαχιστων να εισε συνιδιτοποιημενη σε οτι κανεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55774 από loverboy στις 14 Νοεμβρίου 2009, 5:15μμ

loverboy

μέλος από: 14/11/2009
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
Παιδια, ψυχραιμια! Γι' αυτο ξεκινησα δηλώνοντας καθαρα πως ειναι δεδομενη η αντι-συλληψη και ολα αυτα!
Απλα μιλαω για την αισθηση ή για το αν το προτιμουν οι κοπελλες, αν το καταλαβαινουν οταν χυνεται μεσα τους το σπερμα και αν τους αρεσει. Μην μπλεκουμε με αυτονοητα - μεγαλα παιδια ειμαστε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55787 από MaRmO στις 14 Νοεμβρίου 2009, 7:27μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
ναι κ γω αυτο ελεγα οτι αρεσει και νιωθει το κοριτσι οταν συσπαται αν το λεω σωστα το πεος...
και ναι τα ξερω ολα αυτα...κ γω και το αγορι μου...αλλα παρ'ολα αυτα το ρισκαραμε...και δεν απαγορευεται αυστηρα...απλα το λενε...οτι ειναι καλυτερα να μην...εμεις το θελαμε κ το καναμε...κ θα το ξανακαναμε...παρα τους κινδυνους...το καθε ζευγαρι με τον τροπο του...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55789 από loverboy στις 14 Νοεμβρίου 2009, 7:46μμ

loverboy

μέλος από: 14/11/2009
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
Συμφωνω! εμενα η κοπελα μου τρελαινεται οταν χυνω μεσα της και νιωθει τις συσπασεις, αλλα δεν νιωθει λεει το σπερμα παρα μονο οταν μετα τρεχει απο μεσα. Αυτο η αληθεια ειναι πως την ενοχλει λιγο, γιατι μετα, καταλαβαινετε, λερωνει....
Παρλοα αυτα ειναι φοβερη εμπειρια, ιδιως οταν η γυναικα ειναι στα 4!
Ελατε κοριτισια, πειτε μας την αποψη σας!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56533 από Helena_90 στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 5:34μμ

Helena_90

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/12/2009
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Μαρμο αν συνεχισεις να το κανεις καθε φορα που εχεις περιοδο σου ευχομαι να μην παθεις σαλπιγγιτιδα ή καμια μικροβιαιμια. Οταν εχεις περιοδο και κανεις σεξ, ολο το αιμα της περιοδου ανεβαινει με την πιεση προς τα πανω και μπορεις να παθεις αυτα που ανεφερα πριν! Επισης πολλες φορες υπαρχει και δευτερο οαριο, οποτε μενεις ΑΝΕΤΑ εγκυος. Θα συμφωνησω με την παρατηρηση του Δοκτορα, μου φαινεται και μενα πολυ περιεργο, που παρολα που λες οτι εισαι ενημερωμενη, πρατεις τοσο επιπολεα και δεν σεβεσαι καθολου το σωμα σου..
Ναι Loverboy, ωραιο ειναι να τελειωνει ο αντρας μεσα ΕΑΝ δεν υπαρχει θεμα εγκυμοσηνης και ΕΑΝ δεν υπαρχει θεμα ασθενειων. Αλλα και μενα ΕΑΝ η θεια μου ειχε ροδες, θα ηταν ποδηλατο. Οποτε τα ΕΑΝ ας τα αφησουμε λιγο στην ακρη και ας ερθουμε καλυτερα στην πραγματικοτητα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56544 από loverboy στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 9:01μμ

loverboy

μέλος από: 14/11/2009
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
Συμφωνω απολυτα... Χαπι!!
Απλα πραγματα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login