Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ταΐζουμε το μωρό μας σκόρδο για να μπορούμε να το βρούμε στο σκοτάδι.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Χάπι και εκσπερμάτωση μεσα

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56161 από Seorge στις 04 Δεκεμβρίου 2009, 11:46πμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
ρε παιδια εχω παθει σοκ δηδαλη...Ρε καλο μου κοριτσι Marmo παρτε βρε προφυλαξεις και αφηστε ολες τις αλλες "εξυπναδες"κατα μερος..Οταν γινεις 25 με τ καλο να τελειωνει μεσα σ και να μην εχετε ενοχες και τρεχαματα..Η παρεμβολη στο φυσικο τροπο οπως π.χ με χαπια δεν ειναι κατι ορθο..Γιατι λοιπον να το ρισκαρεις??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56166 από loverboy στις 04 Δεκεμβρίου 2009, 4:08μμ

loverboy

μέλος από: 14/11/2009
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
Η λυση και παλι ειναι απλη: οποια κοπελα το σκεφτεται σοβαρα, παει στο γυναικολογο της και ΡΩΤΑΕΙ!!
Αυτος θα της προτεινει τα καταλληλα χαπια και θα της πει τι επιπτωσεις εχουν μακροπροθεσμα, εαν εχουν κ.λπ.
Εσυ Elenuska οταν πηρες τα χαπια, ας πουμε, δεν ρωτησες ποσο ασφαλη ειναι, τι επιπτωσεις θα εχουν, και αν μπορεις να κανεις ερωτα με εκσπερματωση μεσα;
Αν παλι δεν ρωτησες και απλα κανεις αυτο που ακουσες, που σου ειπαν ή οτιδηποτε αλλο, τοτε καλο θα ηταν (δεν παιζω τον εξυπνο) να ρωτησεις το γιατρο σου. Ειναι ο μονος που θα απαντησει σωστα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56193 από Elenuska στις 05 Δεκεμβρίου 2009, 8:00μμ

Elenuska

banned
μέλος από: 26/11/2009
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Καταρχας εγω παιρνω τα χαπια για θεραπευτικους λογους οχι για να αντικαταστισω τα προφυλακτικα! Παρολα αυτα ομως και παλι χρησιμοποιω προφιλακτικο για να ειμαι καλυμενη! Ο γιατρος μπορει να λεει οτιδηποτε, αλλα οπως ξαναειπα δεν θα παρει την ευθυνη πανω του αν γινει το οτιδηποτε και εγω ή οποιαδηποτε αλλη μινει εγκυος!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56211 από bluebird στις 06 Δεκεμβρίου 2009, 9:13πμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
η δικη μου αποψη Marmo ειναι οτι για την περιπτωση σου η λυση ειναι το προφυλακτικο και θα σου εξηγησω γιατι: τα αντισυλλυπτικα θα τα παρεις οταν θα εχεις εναν σταθερο δεσμο, που θα βλεπεστε συχνα και θα ξερεις ποιος ειναι και τι αρρωστιες κουβαλαει, και πανω απο ολα οτι δεν παει με αλλες. γιατι το θεμα δεν ειναι η εγκυμοσυνη, αυτο διωρθωνεται. το θεμα ειναι ολες οι αρρωστιες που κυκλοφορουν και θα σου καταστρεψουν την ζωη. εσυ μπορεις να μην πηγαινεις με αλλους οσο αυτος λειπει και να περιμενεις μονο αυτον. αυτος ομως; ξερεις εκει που σπουδαζει τι κανει; παρε λοιπον τις προφυλαξεις σου τωρα, κι οταν με το καλο τελιωσει τις σπουδες του και ειστε μαζι, τοτε ξεκινα τα χαπια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56225 από MaRmO στις 06 Δεκεμβρίου 2009, 7:11μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
ενταξει τελικα δεν θα το ρισκαρω γιατι ζαλιστηκα με ολα αυτα...οταν με το καλο θα θελω να κανω παιδακια θα κανω χωρις...κ ουτε χαπια ουτε τιποτα.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56228 από loverboy στις 06 Δεκεμβρίου 2009, 7:45μμ

loverboy

μέλος από: 14/11/2009
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
Οκ, ειναι αποφαση που καθεμια θα παρει για τον εαυτο της, καμια αντιρρηση!!
Απο την αλλη, δεν ξερετε τι χανετε κοριτσια....
Οσες απο τις κοπελες που ειχα, δοκιμασαν το χυσιμο μεσα, πραγματικα τρελαθηκαν!
Με οσες παλι φιλες το εχω συζητησει που το κανουν τακτικα, δεν το αλλαζουν με τιποτα!!
Ρωτηστε φιλες σας που το εχουν κανει και πειτε μου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56235 από billkotsos στις 06 Δεκεμβρίου 2009, 9:45μμ

billkotsos

μέλος από: 2/12/2009
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
εγω το μονο που εχω να σου πω ειναι οτι και οταν εχεισ περιοδο υπαρχει μια πιθανοτητα να μηνεις εγκυος (να το θυμασαι αυτο γιατι ετσι εχει γεννηθει μια γνωστη μου)
για τα χαπια να ρωτησεις γιατρο και μονο γιατρο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login