Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Εκτός από το ftou.gr κανείς δε σε θυμάται, σ' αυτό το ιντερνετικό ταξίδι του χαμού.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Προστυχοκουβεντες στο σεξ!

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #55980 από loverboy στις 22 Νοεμβρίου 2009, 11:59μμ

loverboy

μέλος από: 14/11/2009
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
Καλα τα λες lolita!
Απο την αλλη πλευρα, το θεμα ειναι παντα τι εννοει κανεις "προστυχα";
Ποσο, σε ποια φαση και για ποιο θεμα;
Προσωπικα, με φτιαχνει οταν ειμαι ετοιμος να χυσω... να ακουω μια ενθαρρυνση, αν καταλαβαινεις τι θελω να πω...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #55982 από 123lolita456 στις 23 Νοεμβρίου 2009, 12:36πμ

123lolita456

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2009
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0
για μένα το πρόστυχο δεν είναι να λες 'ναι ναί' 'τώρα 'χύνω και τέτοια..ανtιθετοs είναι ωραίο να ενθαρρύνεις τον άλλον...απλός εμενα προσωπικά δεν θα μου άρεσαν οι βρισιές του τύπου...έλα m...η π..ανά και τέτοια όλα τα αλλα τα θεωρώ φυσιολογικά και πολύ ερεθιστικά
προφίλάλλα...
Μήνυμα #55993 από xristaras100% στις 23 Νοεμβρίου 2009, 5:44μμ

xristaras100%

Εικονίδιο
μέλος από: 23/11/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
se mena pali paidia den mou aresi na vrizo kai den aresi oute stin kopela mou kai to theoro fisiologiko na min theli!!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #56010 από minrotateonoma στις 24 Νοεμβρίου 2009, 8:29μμ

minrotateonoma

μέλος από: 21/6/2009
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
Παιδια, εγω λεω προστυχολογα οταν κανω σεξ και λεει και η γκομενα μου.Επισης τα βρισιδια με ερεθιζουν, με καυλωνουν απιστευτα και με κανουν να χυνω πολυ και γρηγορα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #56013 από Party_Animal στις 24 Νοεμβρίου 2009, 9:08μμ

Party_Animal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Εμενα παλι αυτο που με καυλωνει αλλα πιο πολυ καυλωνει την κοπελα μου ειναι οι κινησεις. Για παραδειγμα οταν την παιρνω απο πισω μας φτιαχνει να την πιανω απ τα μαλλια και να την τραβαω λιγο αλλα και να της βαραω περιποιημενα κολοσφαλιαρα! Ωραια αισθηση και για τους 2 ειναι να "κοπανας" το πεος σου στην μαπα της κατα την διαρκεια του στοματικου....! δοκιμασε κανα τετοιο κολπακι.. ισως σας εξιταρει...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #56026 από Lina!!! στις 25 Νοεμβρίου 2009, 5:06μμ

Lina!!!

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2009
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Εμενα παλι μου αρεσουν προστοιχολογα του τυπου γ*** με, κανε μου/ δειξε μου κτλ να λεω εγω... κι ο αλλος να λεει θα σε σκ*** θα σου κανω/ θα σου δειξω κτλ, οχι ακιρες βρισιες ρε παιδια... ας πουμε ενα "ναι, με σκ****ς γ***α μου εσυ" μια χαρα απολαυση δεν δεινει και στους δυο??????
προφίλάλλα...
Μήνυμα #56027 από loverboy στις 25 Νοεμβρίου 2009, 5:20μμ

loverboy

μέλος από: 14/11/2009
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
Σωστη η Lina!
Αυτο ακριβως εννοουσα και οχι προσβολες στον αλλον/η.
Κουβέντες που λες επανω στο σεξ και εχουν σχεση με το τι κανεις εκεινη τη στιγμη.
Η πρωην μου ας πουμε, ηταν κοπελα που στην καθημερινη ζωη της ηταν μετρημενη και κουλ. Οταν ομως το καναμε, γουσταρε τρελα να της λεω διαφορα για το σωμα της και το πως το κανει.
Τρελαινοταν να ακουει για το κωλαρακι της για το μ... της, κλπ.
Ηθελε να της λεω οταν το καναμε ποσο ηθελα να τη σκισω, ποσο στενο μ... εχει!
Τελος, οταν ηταν να τελειωσει, φωναζε "χυνω! χυνω!"!
Πιστευω πως ολα αυτα ειναι στη φαση αυτη αρκετα ερεθιστικα!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #56035 από Lina!!! στις 26 Νοεμβρίου 2009, 7:44μμ

Lina!!!

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2009
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Ξέρεις κατι loverboy, προσωπικά δεν πιστευω ότι δεν αρεσουν στις γυναικες τα προστοιχολογα ή ακομα και να ακουγεσαι την ωρα του sex
{ακομα κ αυτο έχω ακουσει } Απλά ντρέπονται ή το θεωρουν προσβολή αντι για καθαρη εκφραση!!! Επίσης οι περισσότερες παιζει να μην το εχουν δοκημασει ποτε τους και απλα να λενε οτι δεν τους αρεσει για να μην φανουν πολυ π... ξερεις τωρα.... Ειναι να μην πεσεις σε κοπελα με κόμπλεξ χιχιχι !!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #56050 από Elenuska στις 27 Νοεμβρίου 2009, 11:28μμ

Elenuska

banned
μέλος από: 26/11/2009
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Oντως, καλα τα λεει η Lina, ειναι να μην πεσεις σε κοπελα με κομπλεξ! Εμενα παντως μου αρεσουν τα προστυχολογα στο σεξ, περισσοτερο να τα λεει ο αλλος! Αλλα να σου πω κατι ρε συ Lina, μαλλον καλυτερα να μην ακουγεσαι στο σεξ αν μπορεις βεβαια γιατι δεν γινεσαι ρομπα σε ολη την πολυκατοικια, μου εχει τυχει να ειναι πισω απο την πορτα 2 κοπελες και να με σχολιαζουν, ελεος δηλαδη! Αυτο που ειπε ο Party_Animal παντως, το να κοπανας το πεος στην μαπα της αλλης, μαλλον πρεπει να το συζητησεις πρωτα με την κοπελα σου, μπορει να μην της αρεσει..εμενα παντως δεν μαρεσει, οπως το να τελειωνει ο αλλος στο προσωπο.. μια φορα το εκανα η κακομοιρα και με πετυχε τσααακ στο ματι.. χχιχι.. :P
προφίλάλλα...
Μήνυμα #56051 από loverboy στις 28 Νοεμβρίου 2009, 12:08πμ

loverboy

μέλος από: 14/11/2009
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
Οσον αφορα αυτο που λες Elenuska, εγω προτιμω να χυνω μεσα σε μια γυναικα, αλλα σε περιπτωση που δεν γινεται, ειναι οκ και στο προσωπο η μεσα στο στομα της, αρκει φυσικα να γουσταρει!!
Στην κοπελα μου αρεσει να τη χυνω στο προσωπο, αν και επειδη ειναι προβλημα αν πεσει στα ματια, απλα... φοραει τα γυαλια της!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login