Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Mε δίκασαν ερήμην και με καταδίκασαν εις θάνατον ερήμην. Tους είπα ότι μπορούν να με εκτελέσουν ερήμην.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

πρωτη φορα

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56165 από antreas_14 στις 04 Δεκεμβρίου 2009, 2:55μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
τι θα κανεις τελικα??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56168 από Andrej στις 04 Δεκεμβρίου 2009, 7:24μμ

Andrej

Εικονίδιο
μέλος από: 13/8/2009
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Ελεος ρε κοπελα μου....30 χρονων και εισαι παρθενα..??....οταν θα το κανεις πρωτη φορα θα λες " αααα τι εχανα τοσα χρονια " ....και καλα...δεν ετυχε να το κανεις με καποια απο τις σχεσεις σου...στην 5ημερη της 3ης λυκειου οταν ειχες παει τι εκανες???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56169 από Doctoras στις 04 Δεκεμβρίου 2009, 7:49μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Omg Ρε ελεος καλα κανει η κοπελα .Παντος εγω πιστεβω πως αμα το συζητισεις με φιλες σου αυτες θα εσθανονται μειονεκτηκα απεναντισου
γιατι θα θαβμασουν την σταθεροτητα και την αντοχη σου τοσο καιρο.Ακομα
και να μην στο λενε ειμε σηγουρος πως μεσα τους αυτο σκεφτονται.
Και αν δεν ειναι ετσι εσυ ετσι πρπεπει να αντιμετοπιζεις τον
οποιοδηποτε που σου ασκει κριτικη πανω σε αυτο το θεμα γιατι δεν σε μειωνει σε τιποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56172 από TheOnlyOriginal στις 04 Δεκεμβρίου 2009, 11:28μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
Άμα θες βοήθεια εδώ είμαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56175 από Seorge στις 05 Δεκεμβρίου 2009, 12:57πμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Andrej υπααρχει κανα πιο εξυπνο παιδι στην οικογενεια?Tulipa κοπελα μ μην σ απασχολει καθολου..Εγω προσωπικα θεωρω πολυ σημαντικο σε μια κοπελα να μην εχει κανει ερωτα..ειδικα σ μια τετοια ηλικια αφου λες πως εισαι και εμφανισιμη θα σε θεωρουσα μια απολυτα συνειδητοποιημενη κοπελα που ξερει που βρισκετε..Κρατησες κατι πολυτιμο που οπως ΑΠΟΛΥΤΑ συμφωνω με τον ντοκτορα πολλες κοπελες ισως αισθανονται και μειωνεκτικα μαζι σου...Θα ερθει και η ωρα του ερωτα..Και πιστεψε θα ικανοποιηθεις πολυ περισσοτερο οταν αντιληφθεις οτι εκανες το σωστο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56247 από Andrej στις 07 Δεκεμβρίου 2009, 7:36μμ

Andrej

Εικονίδιο
μέλος από: 13/8/2009
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Τι "υπααρχει κανα πιο εξυπνο παιδι στην οικογενεια? " ρε βλακα???την αποψη μου ειπα.....και ξαναλεω οτι αμα ειναι 30 χρονων και ειναι ακομα παρθενα....ε τι να της πω...φανταστειτε τι υστερικη που θα ναι....για μενα ειναι τελειως χαζη......εχω δει 30αρα παρθενα....και ειναι γαμησετα...(απο θεμα συμπεριφορας).....αντε κοριτσι μου γαμησου σου λεω...εχεις ΠΑΡΑ αργησει.....πιστεψε με....θα τραβας τα μαλλια σου και θα λες " τι εχανα τοσααα χρονια "   και ολες αυτες οι μαλακιες που λετε οτι την βρισκετε απολυτα συνειδητοποιημενη κλπ κλπ κατα τη γνωμη μου ειναι ολα μαλακιες...και οσοι τα λετε ειστε μεγαλοι μαλακες ......και οσων αφορα οι μαλακιες που λες οτι.. την μια ειχες περιοδο την αλλη δε ξερω και γω τι....πιστευω πως ειναι δικαιολογιες που δημιουργει μονο του το μυαλο σου κατα καιρους για να δικαιολογησει το οτι εισαι ακομα παρθενα....γιατι αν ησουν αρκετα εμφανησιμη οπως λες...θα το χες κανει τωρα απ τα 16-17 σου χρονια....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56740 από Seorge στις 19 Δεκεμβρίου 2009, 7:01μμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Andrej βλακα δε θα σου κανω την τιμή να σ πω γιατι απ ολα οσα λες και απο τον τρόπο που μιλάς ευκολα κάποιος αντιλαμβανεται αρκετα...that's all and keep your mouth closed..it's better sometimes...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56809 από Kris032 στις 21 Δεκεμβρίου 2009, 7:36μμ

Kris032

μέλος από: 21/12/2009
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
παιδια γεια σας ειμαι 14 χρονων και προκειται να κανω σεξ με μια 13 χρονων ξερω ειναι λιγο νωρις και για τους δυο.ειναι η πρωτη της φορα και για εμενα επισης.θα γινει σπιτι μου και θελω να μου πειτε με ποια σειρα να κανω και τι.θελω να της αφησω καλη γνωμη για το σεξ.ξερω οτι πρεπει να την σεβομαι οταν ποναει και να σταματαω.θελω να ειμαι πολυ προσεκτικος γιαυτο θελω να ξερω τα βηματα καλα να μην κανω καποιο λαθος.τι κινησεις να κανω.να ειναι αυτη απο κατω η απο πανω.δωστε απαντησεις σας παρκαλω εχω πολυ αγχος.σεβαστη η απαντηση ολων σας αλλα ιδιαιτερα αυτων που εχουν ξεπαρθενιασει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56812 από antreas_14 στις 21 Δεκεμβρίου 2009, 7:58μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
θες να το κανεις ρομαντικα??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56813 από antreas_14 στις 21 Δεκεμβρίου 2009, 8:03μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
Οπως κι αν θες να το κανεις... Δεν βλεπεις ταινίες???(οχι πορνο!!!)
Κομεντι-Ρομαντικα..Ακομα και ελληνικες σειρες με ερωτικες σκηνες δεν βλεπεις???Τεσπα μπες στο www.menshealth.gr(webmaster δεν κανω διαφημιση) και θα βρεις ολες τις απαντησεις σου.. Εγω εκει μεσα εγινα (άντρας)..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login