Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Εταιρεία που αναπτύσσεται: Ο καρκίνος του πολιτισμού σας.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

πρωτη φορα

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56817 από Kris032 στις 21 Δεκεμβρίου 2009, 10:06μμ

Kris032

μέλος από: 21/12/2009
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
οκ ευχαριστω.δεν εμαι τελειως ασχετος αλλα παντα ειναι καλη και μια δευτερη γνωμη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56818 από antreas_14 στις 21 Δεκεμβρίου 2009, 10:40μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
ok
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57081 από Helena_90 στις 30 Δεκεμβρίου 2009, 4:21μμ

Helena_90

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/12/2009
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Andrej@04 Δεκεμβρίου 2009)
Ελεος ρε κοπελα μου....30 χρονων και εισαι παρθενα..??....οταν θα το κανεις πρωτη φορα θα λες " αααα τι εχανα τοσα χρονια " ....και καλα...δεν ετυχε να το κανεις με καποια απο τις σχεσεις σου...στην 5ημερη της 3ης λυκειου οταν ειχες παει τι εκανες???

Andrej..απλα ελεος.. δεν μπορω να καταλαβω, ποιο λεξικο εχετε ανοιξει πια!! να το ανοιξω και γω.. 5ημερη= γαμ/μαι αβερτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57083 από Helena_90 στις 30 Δεκεμβρίου 2009, 4:24μμ

Helena_90

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/12/2009
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Andrej@07 Δεκεμβρίου 2009)
Τι "υπααρχει κανα πιο εξυπνο παιδι στην οικογενεια? " ρε βλακα???την αποψη μου ειπα.....και ξαναλεω οτι αμα ειναι 30 χρονων και ειναι ακομα παρθενα....ε τι να της πω...φανταστειτε τι υστερικη που θα ναι....για μενα ειναι τελειως χαζη......εχω δει 30αρα παρθενα....και ειναι γαμησετα...(απο θεμα συμπεριφορας).....αντε κοριτσι μου γαμησου σου λεω...εχεις ΠΑΡΑ αργησει.....πιστεψε με....θα τραβας τα μαλλια σου και θα λες " τι εχανα τοσααα χρονια "   και ολες αυτες οι μαλακιες που λετε οτι την βρισκετε απολυτα συνειδητοποιημενη κλπ κλπ κατα τη γνωμη μου ειναι ολα μαλακιες...και οσοι τα λετε ειστε μεγαλοι μαλακες ......και οσων αφορα οι μαλακιες που λες οτι.. την μια ειχες περιοδο την αλλη δε ξερω και γω τι....πιστευω πως ειναι δικαιολογιες που δημιουργει μονο του το μυαλο σου κατα καιρους για να δικαιολογησει το οτι εισαι ακομα παρθενα....γιατι αν ησουν αρκετα εμφανησιμη οπως λες...θα το χες κανει τωρα απ τα 16-17 σου χρονια....


Για προσεχε την γλωσσα σου μικρε!! Αν ειναι να πεις χαζομαρα κρατα την για τον εαυτο σου καλυτερα.. οχι τιποτα αλλο , εις βαρος σου ειναι και ρομπα γινεσαι και για λυπηση εισαι.. ΑΝΤΕ εβγαλε η μυγα κολο και χεσε τον κοσμο ολο!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login