Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάνω δύο εβδομάδες δίαιτα και το μόνο που έχασα είναι δύο εβδομάδες.
Δευτέρα, 22 Απριλίου

Περιτομη!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #57457 από skilos στις 10 Ιανουαρίου 2010, 1:14πμ

skilos

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2010
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Για σας!ειμαι νεο μελος και θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με την περιτομη μερικα πραγματα!εχω φιμωση και αναγκαστηκα θα κανω!θελω να μαθω τα πλεονεκτηματα και μειωνεκτηματα απο αυτους που εχουν κανει παρακαλω!και θα ηθελα να ρωτησω αν ισχυει οτι μετα απο 6-7 χρονια οτι μετα δε νιωθεις τιποτα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57460 από Doctoras στις 10 Ιανουαρίου 2010, 2:18πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Δεν εχω κανει αλλα οταν λες δεν νιωθεις τιποτα ενωεις στο σεξ?
Αμα ενωεις αυτο οχι δεν ισχυει.Εχω γνωστο που εχει κανει και δεν μου εχει πει τιποτα τετιο.Και αποτι λενε οι περισσοτεροι εχει μονο πλεονεκτηματα.Αλλα εγω δεν θελω αν κανω γιατι μου φενεται καπως να παρω ενα κομαι απο το πιο πολυτιμοτερο πραγμα πουεχω πανω μου.
Πιστεψεμαι παντος εσυ πρεει να το κανεις και δεν θα χασεις τιποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57577 από Giant στις 13 Ιανουαρίου 2010, 5:00πμ

Giant

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια! ειμαι νεος στην παρεα!! τσεκαρα το θεματακι που συζηταμε και επειδη ειχα φυμωση και εκανα παριτομη μαλλον μπορω να βοηθησω τον φιλο skilos που τον απασχολει αυτο το ζητημα! στα 12μου διεγνωσαν οι γιατροι φιμωση και εκανα περιτομη. οσον αφορα το κεφαλι του πεους σκληραινει σε σχεση με καποιον που δεν εχει κανει περιτομη. σ εμενα θα μπορουσα να πω οτι το παρακανε με τη σκληροτητα χωρις αυτο να σημαινει οτι μεταμορφωθηκε σε κατι αλλο ή οτι γινεται σε ολους ετσι!! απλα εγω δεν εχω αυτον τον πονο οταν ακουμπαει στο εσωρουχο κλπ. παντως αλλαγη υπαρχει και στο τι νιωθεις κατα το σεξ (στοματικο ή κολπικο) δεν πονας τοσο οταν ζοριζεται να μπει ή οταν δεν σε γλυφει στο σωστο σημειο (υπαρχει και αυτο!)του κεφαλιου η παρτενερ σου.γενικως εγω πιστευω οτι κακη επιπτωση δεν θα εχει η περιτομη (αν εξαιρεσεις τις μολυνσεις που μπορει να προκληθουν αν δεν προσεχεις). προσωπικα θεωρω οτι υπαρχει ενα αβανταζ (χωρις να γινομαι αλλαζονικος,καθε αλλο) στα αρσενικα με περιτομη (σε οτι αφορα την μετεπειτα σκληροτητα).

σε οτι αλλο πορω να απαντησω, χαρα μου να το κανω!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58367 από KonstantinosP στις 06 Φεβρουαρίου 2010, 1:17πμ

KonstantinosP

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/2/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Εκανα εγχείρηση περιτομής πριν 2 εβδομάδες (ακόμα είμαι με ράμματα και "εκτός λειτουργίας" )
Πριν το χειρουργείο έψαξα αρκετά το θέμα και μόνος μου αλλά και μιλώντας με γιατρούς.
Η περιτομή μόνο καλά επακόλουθα έχει.
Πρώτον η υγιεινή. Επειδή ο βάλανος είναι εντελώς "ακάλυπτος" είναι και ευκολότερο να καθαρίζεται.
Δεύτερον σε περίπτωση μακροχρόνιων σχέσεων-γάμων, μειώνονται οι πιθανότητες της συντρόφους να εμφανίσει καρκίνο του τραχήλου της μητρας. (Το ποσοστό τέτοιων καρκίνων στις Εβραίες είναι εξαιρετικά χαμηλότερο απο τις υπόλοιπες γυναίκες, για τον λόγο ότι όλοι οι Εβραίοι κάνουν περιτομή)
Τρίτον, ο βάλανος (το κεφάλι στην λαικήν) αποκτά μεγαλύτερη "αναισθησία" αφού είναι μόνιμα σε επαφή με το εσώρουχο, και έτσι αυξάνεται (θεωρητικά πάντα) η αντοχή στο sex.
Οσο για το χειρουργείο είναι απλό. Ομως, θα περάσεις μια δυσκολούτσικη εβδομάδα, με πόνους και ενοχλήσεις.
Αυτά, καλη επιτυχία και περαστικά εύχομαι..........
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58815 από skilos στις 22 Φεβρουαρίου 2010, 4:44μμ

skilos

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2010
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ ολους παιδια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58895 από gavouliakas στις 26 Φεβρουαρίου 2010, 5:10μμ

gavouliakas

Εικονίδιο
μέλος από: 26/2/2010
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
1 ερώτηση... Πως θα καταλάβω αν έχω φίμωση;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59029 από JockerFace στις 03 Μαρτίου 2010, 11:20πμ

JockerFace

Εικονίδιο
μέλος από: 22/2/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Έγραψε:(gavouliakas@26 Φεβρουαρίου 2010)
1 ερώτηση... Πως θα καταλάβω αν έχω φίμωση;;;



Απλα δεν θα βλεπεις το "κεφαλι" κ θα βλεπεις ενα πετσακι που το καλυπτει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61357 από skilos στις 15 Μαΐου 2010, 1:51μμ

skilos

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2010
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
να σας κανω μια ερωτηση μετα απο τις 15-20 θα μπορω να κανω μπανιο στη θαλασσα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61362 από nightmare στις 15 Μαΐου 2010, 4:23μμ

nightmare

Εικονίδιο
μέλος από: 19/4/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
απο την στιγμη που θα βγαλεις τα ραμματα αν δεν εχεις καποια 'πληγουλα' μπορείς να κανεις κανονικα μπανιο. το θεμα ειναι να βγαλεις τα ραματα! εγς εχω μια αλλη απορια. αν κανεις περιτομη (γιατι εκανα κ εγω) μετα απο ποσο καιρο καταλαβαίνεις διαφορα στο μεγεθος;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61363 από asold στις 15 Μαΐου 2010, 4:28μμ

asold

Εικονίδιο
μέλος από: 5/5/2010
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
πόσο πονάει η περιτομή και συνήθως μετά από πόσο καιρό σταματάνε οι ενοχλήσεις και βγάζεις τα ράμματα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login