Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τη στιγμή ακριβώς που σκέφτεσαι ότι η ζωή είναι πουτάνα, πετάγεται κι ο νταβατζής.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Παρθενια...

Σελ. 5
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #64941 από m@ria στις 18 Αυγούστου 2010, 9:43μμ

m@ria

Εικονίδιο
μέλος από: 30/5/2010
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
απο τις μεγαλύτερες βλακίες που έχω ακούσει είναι οτι δεν μένεις έγκυος την πρώτη φορά,γιατί τι είναι η πρώτη για να μην μείνεις?χαριστική?...έλεος...
επεήσεις αφού το θες τόσο πολύ με αυτόν κάντο και δεν είναι καθόλου λάθος,αφού το θέλεις και ξέρεις αυτός τι θέλει απο σένα δεν λέει κάτι,και ας σε θέλει μόνο γιαυτό εσύ πάλι καλά θα περάσεις..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64942 από plhgwmenh στις 19 Αυγούστου 2010, 2:36πμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
εχω χωρισει εδω και 5 περιπου μηνεσ...δεν πηρε τελικα αυτο που ηθελε και ευτυχως...ευτυχωσ και παλι ΕΥΤΥΧΩΣ!!!!!!!!!!!!!κολλημενη μεν αλλα οχι κ μονο για το πηδημα...ουτε π...α να ημουν.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65028 από tiakouwkaiegw στις 21 Αυγούστου 2010, 1:19πμ

tiakouwkaiegw

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Πραγματικά εχω μεινει αφωνος...δεν θέλω να φανω ξερολας..αλλα εχω ψαξει πολλα..και δεν καταλαβαινω γιατι υπαρχει τετοια αμαθεια..Απο την κοπελα που ελεγε ολα αυτα τα παλαβα με το δαχτυλο,μανες κτλ..μεχρι τον αλλο με ποτε βγαζει αιμα η κοπελα.σκεψη θελει το θεμα.δεν ειναι αστροφυσικη.με τον πειραματισμο και την σκεψη ολα θα τα κατανοησεις..δεν ξερω αν θα τα δουν αυτα.για τον φιλο:οπως ειπε καποια πριν ο υμενας ειναι δερμα..ουτε πορτα ουτε πυλες της βαβυλονας.προεξοχη του κολπου.ο κολπος ειναι μεσα..οχι το σημειο ολοκληρο.οποτε αναλογος και την γυναικα αιμα βγαινει αναλογα..αν θες αναπαρασταση για το τι γινεται παρε ενα σελοφαν..κανε μια τρυπα με ενα δαχτυλο και μετα προσπαθησε να την ανοιξεις με 2..ετσι γινεται και με την πραξη..οταν ''σκιζεται'' καπως ματωνει..οπως καθε τι στο σωμα μας..οποτε το αιμα μπορει απλα να ειναι μεσα και οταν ανασηκωθει η κοπελα να τρεξει.Γ την κοπελα που δεν νομιζω να το δει:ειναι δεδομενο οτι ο τυπος που ειναι απο χωριο..και 23 τρομαρα του θελει να νοιωθει ο γ@μι@ς της γειτονιας.και γενικοτερα σε χωριο τετοια μαθαινουν απο τουσ πατεραδες τουσ οποτε τετοιοι γινονται.μπορεις να ψαχτεις καλυτερα..και θ βρεισ καποιον που θα προσεχει τι κανεται και πως.
ξερω εγραψα ολοκληρο τομο αλλα καραφλιασα με ολα αυτα και ηθελα να ξεσπασω :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65029 από plhgwmenh στις 21 Αυγούστου 2010, 1:33πμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
εγω ολα τα βλεπω τιποτα μη θεωρεις απιθανο :P ο τυπος αναγκη δεν εχει γιατι ειναι κοσμογυρισμενος...απλα κολλησα κ το εκμεταλλευτηκε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65030 από tiakouwkaiegw στις 21 Αυγούστου 2010, 1:40πμ

tiakouwkaiegw

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
plhgwnmenh εισαι η μικρακι???οποια και αν εισαι...καλα εκανες???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65453 από plhgwmenh στις 29 Αυγούστου 2010, 6:32μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
ναι αυτη ειμαι!καλα εκανα αλλα ολο πισω θελω να γυρισω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65521 από mitsi στις 30 Αυγούστου 2010, 5:00μμ

mitsi

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2010
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
nai mporei n spasei o par9enikos imenas m t daxtilo.....koita k t oti eisai par9ena den simainei k tpt.....k gw otan imoun fovomoun k poso kairo prin m evaze mono daxtilo.....stin arxi 1 meta 2 meta 3 k ponousa....meta den ponousa ka9olou auto simainei oti mou to anoi3e kala....poli kala pira apofasi n t kanoume.....m to pou mpike t peos ponesa para para poli ligo....k meta ka9olou gt itan k prosektikos....tin epomeni fora p t 3anakaname t kaname pio grigora k ponousa ligo pio poli.....alla min anisixeis.....an den ponas den s aserei....ara einai kalo na ponas!!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65548 από plhgwmenh στις 30 Αυγούστου 2010, 8:33μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
οχι τοσο καλο...βασικα εγω ειχα σφιχτει απ τον πονο...δεν ημουν και χαλαρη εξαλλου γιατι με πιεζε...καλα τα προκαταρκτικα αλλα για να ολοκληρωνα μ τπτ...ηταν κ βιαιος και βιαστικος κ αποτομος...αρχιζε καλα και μετα επεμενε...την τελευταια φορα καταντησα να βαλω τα χερια μου και να μαζεψω σφιχτα τα ποδια μου για να τον κανω να αποφυγει να μπει...και τι δεν καουσα μετα απο γρινα...τεσπα τα θυμαμαι και στεναχωριεμαι γιατι κακο μου εκανε αλλα ακομη τον αγαπαω...εσυ τι ηλικια εχεις κ ποσο ησουν μ τ παιδι??
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login