Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είναι μέρες που είσαι περιστέρι, αλλά τις πιο πολλές είσαι το άγαλμα.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Σεξ χωρις προφυλακτικο κ απολαυση

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58878 από Blue_Deep_Ocean στις 25 Φεβρουαρίου 2010, 1:20πμ

Blue_Deep_Ocean

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2010
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
   "voi8eiaaaa" το κολαση που κολλαει?Παντως αμα ειναι να παρεις αντισυλληπτικα,μετα θα μπορει να τελειωνει μεσα σου κανονικα και θα δεις οτι θα τελειωνετε και οι 2 απιστευτα εντονα!Δοκιμασε το και θα με θυμηθεις!!Α,και σε ευχαριστω για την καλη κουβεντα σου!Βασικα το nickname το εβαλα επειδη λατρευω την θαλασσα και ασχολουμαι εδω και χρόνια με τις καταδυσεις...
   Sophie μονο μια φορα εχει τυχει να τελειωσει μεσα σου ή εχει συμβει και αλλες φορες?Πως ενιωσες εκεινη την στιγμη?Τελειώσατε ταυτοχρονα?Κοιτα,μου εχει τυχει να τελειωσω ταυτοχρονα με την κοπελα μου(με προφυλακτικο) αλλα δεν ηταν η ιδια αισθηση!Λογω του πλαστικου κυριως...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58880 από sophie28 στις 25 Φεβρουαρίου 2010, 2:08πμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
να σου πω την αληθεια δεν θυμαμαι... ειναι πολυς ο καιρος :Ρ κ δεν θυμαμαι πως ηταν τοτε... τωρα τελευταια δεν το εχουμε κανει κυριως απο φοβο μου... αλλα κ εκεινος δεν θελει... δεν εχει προβλημα με το προφυλακτικο.. κ αμα τυχει κ δεν εχουμε παρει, τελειωνει εξω..(εχω ενα προβλημα κ με τον κυκλο μου κ δεν μπορω να μετρησω μερες) παντως για τοτε μαλλον που τελειωσαμε ταυτοχρονα αλλα ηταν σαν ολες τις φορες που φοραμε προφυλακτικο.. εκεινος εχει ουτως η αλλως παντα την ιδια ενταση κ δυναμη... μετα απο καποιους μηνες που μαθαμε ο ενας το σωμα του αλλου τελειωνουμε μαζι σχεδον παντα(μην μας ματιασω κιολας!) τωρα για τα αντισυλληπτικα παντα υπαρχει η πθανοτητα να μεινεις εγκυος... γυρω στο 5% κ λιγοτερο... καπου διαβασα κατι αντιστοιχο αλλα δεν θυμαμαι... η καλυτερη αντισυλλιπτικη μεθοδος ειναι χαπι κ προφυλακτικο μαζι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58900 από Blue_Deep_Ocean στις 27 Φεβρουαρίου 2010, 1:14πμ

Blue_Deep_Ocean

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2010
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
δηλαδη μονο μια φορα ετυχε να τελειωσει μεσα σου χωρις προφυλακτικο,ετσι?παντως δεν χρειαζεται να μετρησεις μερες,το τεστ ωορρηξιας ειναι ακριβειας και μπορεις να το προμηθευτεις απο καποιο φαρμακειο!το τεστ αυτο λεει με ακριβεια τις γονιμες μερες σου(που ειναι 3 καθε μηνα)!και μια δευτερη ασφαλης λυση ειναι να το κανεις ακριβως μετα την περιοδο σου και για 5 μερες ακομα!εμεις παντως δεν φοβηθηκαμε ουτε μια φορα...οτι σου λεω μας συμβουλεψε γυναικολογος...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58911 από sophie28 στις 27 Φεβρουαρίου 2010, 12:57μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
δεν θυμαμαι ποσες φορες... πιο παλια πιο συχνα αλλα τον ρωτησα κατι με το θεμα σου κ μου το ξαναζηταει :Ρ κ μου ειπε εκεινος οτι ειναι διαφορετικα..(εμ ναι αφου πιο παλια μου ελεγε να παρω αντισυλλιπτικα για να τελειωνει μεσα μου..) βασικα εγω θελω να παω σε γυναικολογο για αντισυλλιπτικα για να φτιαξει ο κυκλος μου... αλλα κ παλι ακουσα οτι δεν ειναι 100% αποτελεσματικη αυτη η μεθοδος... νομιζω 95%... κ αν τυχω εγω στο 5%??????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58968 από Blue_Deep_Ocean στις 28 Φεβρουαρίου 2010, 10:20μμ

Blue_Deep_Ocean

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2010
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Αφου λοιπον πιο παλια τελειωνε συχνα μεσα σου και οπως σου ειπε και το αγορι σου ειναι διαφορετικα και τρελαινεται πολυ περισσοτερο...το ιδιο ομως δεν ενιωθες και εσυ τοτε?δεν σ'αρεσε περισσοτερο?δεν μπορει να μην ειχε καμια διαφορα...!!Οσο για το 5% που λες,πλεον εχουν εξελιχθει τοσο πολυ τα αντισυλληπτικα που δεν παιζει να γινει το παραμικρο!Ασε που θα φτιαξει και ο κυκλος σου κιολας!!Εδω εγω με την πρωην μου 2,5 χρονια τελειωνα μεσα της(ενω δεν πηρε ποτε της αντισυλληπτικα) και δεν συνεβη τιποτα απολυτως για να καταλαβεις!!Απλα ακολουθησαμε καποια πραγματα και ετσι γινοταν!Ε,και ο δικος σου στο ξαναζηταει τωρα γιατι εχει καιρο να γινει ετσι προφανως(δηλαδη να τελειωσει χωρις προφυλακτικο μεσα σου)...Σας εβαλα και ιδεες!χεχε!Παντως να προτεινω και κατι για να τον τρελανεις σχετικα με αυτο που συζηταμε(το οποιο τρελαινει και τους περισσοτερους αντρες)???Δοκιμασε να τον κανεις να τελειωσει χωρις προφυλακτικο μεσα σου ενω θα εισαι εσυ απο πανω(δηλαδη αυτος ξαπλωμενος και εσυ τελειως καθιστη πανω του-ορθη γωνια!)Να τον εχεις στο ελεος σου και να βλεπεις πως θα τρελαινεται την ωρα που θα ξεκιναει να τελειωνει!!θα δει αστερακια!Δεν ξερω αν το ειχατε κανει ετσι παλιοτερα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58969 από sophie28 στις 28 Φεβρουαρίου 2010, 11:14μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
συνηθως γινεται το αντιθετο :Ρ λες απο πανω εε?? θα το δοκιμασουμε.. πλακα πλακα δεν εχει τελειωσει ποτε σε αυτη την σταση.. θα του το πω... ναι για τα αντισυλλιπτικα μια διορθωση, 0,1 με 1% το ποσοστο να μεινεις εγκυος... εγω προσωπικα δεν νιωθω καποια διαφορα οταν τελειωνει μεσα μου... ισα ισα εχω κ το αγχος απο πανω... αντε μπορει μια φορα να τον αφησω... κ κατι αλλο εγω τις μερες δεν ξερω πως να τς μετραω γιατι εχω ανωμαλο κυκλο κ μενω παντα με την απορια.. οταν θα παω σε γυναικολογο θα ρωτησω, αν κ θα αρχισω να παιρνω αντισυλλιπτικα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58970 από loverboy στις 01 Μαρτίου 2010, 12:03πμ

loverboy

μέλος από: 14/11/2009
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
Παιδια, να παρεμβω λεγοντας πως ειναι εξισου καταπληκτικο να χυνεις μεσα στην κοπελα και στα 4. Σας το λεω απο πειρα... ειναι απιστευτη αισθηση, γιατι το σπερμα χυνεται απευθειας στη μητρα και καποιες κοπελες νιωθουν τη ζεστη του...
Φυσικα και αυτο με την κοπελα απο πανω ειναι φανταστικο, θα συμφωνησω και εγω...
Τα χαπια ειναι σαφως η καλυτερη μεθοδος και θα σας διωξει το αγχος στα σιγουρα!!
Πιστεψτε με, δεν υπαρχει κατι καλυτερο απο το χυσιμο μεσα - εξαλλου αυτο δεν ειναι και το φυσικο; Το μ... της γυναικας ειναι φτιαγμενο γι' αυτο!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58990 από Blue_Deep_Ocean στις 01 Μαρτίου 2010, 10:00μμ

Blue_Deep_Ocean

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2010
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Sophie,τι εννοούσες πιο πανω που λες οτι "συνηθως γινεται το αντιθετο"?παντως καλυτερα να παρεις αντισυλληπτικα για να μην εχεις κανενα αγχος και να μπορεσεις να το απολαυσεις και εσυ!Δοκιμασε να τον κανεις να τελειωσει χωρις προφυλακτικο την ωρα που θα εισαι απο πανω,θα παθεις πλακα και ειδικα εκεινος!Και περιμενω εντυπωσεις μετα για να δω αν ειχα δικιο!!Ειναι απιστευτο παντως που δεν το εχετε κανει ετσι...σε εμας για να καταλαβεις ηταν η αγαπημενη μας σταση!χεχε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58993 από sophie28 στις 02 Μαρτίου 2010, 1:15πμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
οτι σθνηθως εκεινος με κοιταει να βλεπε αστερακια εννοω :Ρ σημερα του ειπα οτι μολις τελειωσει η περιοδος μου θα τελειωσει μεσα μου κ εκανε σαν μικρο παιδακι απο την χαρα του... ξερεις γιατι δνε το δοκιμαζουμε? συνηθως οτν ειμαι απο πανω κ φτανω στο επιθυμητ αποτελεσμα χανω τον ρυθμο μου.. αλλα θα του το πω τωρα.... θα βοηθησε σπρωχνοντας σε μας παντως η καλυτερη σταση ειναι να ειμαι εγω μπρουμητα κ με κλειστα ποδια... σε αυτη την σταση παντα τελειωνω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58995 από Blue_Deep_Ocean στις 02 Μαρτίου 2010, 1:36πμ

Blue_Deep_Ocean

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2010
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Αυτη την σταση που λες,ομολογω οτι δεν με τρελαινει ιδιαιτερα...προτιμω πιο πολυ στα 4 ή εκεινη απο πανω!Ειδες που χαρηκε μολις του το ειπες?χαχα!Να δεις που θα μετραει μια μια τις μερες αντιστροφα!!!Γιατι να χανεις τον ρυθμο σου οταν κοντευεις να τελειωσεις?επειδη τελειωνεις εντονα ισως?Να του πεις οτι οταν θα κοντευεις να σε κραταει απ την μεση!Καταλαβες πως θα εισαι απο πανω του?οχι ξαπλωμενη πανω του,καθιστή!Τωρα εχεις περιοδο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login