Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Διαφημίσεις τσιγάρων παντού. Το κάπνισμα να θεωρείται μαγκιά και απόλαυση και όχι όπως τώρα ντροπή κι αδυναμία.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Σεξ χωρις προφυλακτικο κ απολαυση

Σελ. 7
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #77686 από DimitrisGr στις 24 Μαΐου 2011, 9:43μμ

DimitrisGr

Εικονίδιο
μέλος από: 24/5/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Για πείτε και σε μένα ρε παιδιά...Πριν λίγο έγινε το όλο σκηνικό με την δικιά μου...Τώρα τον τελευταίο μήνα γίνεται χωρίς προφυλακτικό και κάθε φορά τρομοκρατείται αλλα δεν θέλει να βάλω καπότα...Υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης ?Λίγο μικρός για μπαμπάς...Ευχαριστώ !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77742 από City Of Angels στις 25 Μαΐου 2011, 1:33μμ

City Of Angels

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/11/2010
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Ποσο χρονων εισαι κ ποσο η κοπελια?Εννοεις οτι τωρα ολοκληρωσατε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77806 από DimitrisGr στις 25 Μαΐου 2011, 9:50μμ

DimitrisGr

Εικονίδιο
μέλος από: 24/5/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Όχι είμαστε 1.5 χρόνο μαζί...Εγώ 17,5 η δικια μου 16
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77840 από agapoula στις 26 Μαΐου 2011, 10:34πμ

agapoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/3/2011
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
παιδια και εγω ειμαι πολυ τρομοκρατημενη γιατι ολοκληρωσα την πρωτη και την τριτη μερα μετα την περιοδο μου(δεν εχω σταθερο κυκλο)και ενω τελειωσε εξω και σκουπιστηκε απ οσο θυμαμαι με υγρο και στεγνο μαντιλακι φοβαμαι οτι μου εκατσε η σταρβη με τα προσπερματικα. εχω 5 μερες καθυστερηση με τη σημερινη,δεν εχω ιχνος περιοδου,εχω τρελαθει,πειναω συνεχεια,εχω συχνουρια και φοβαμαι να κανω τεστ επειδη ειμαι μονη εδω και δεν εμπιστευομαι ιδιαιτερα καποιον...πραγματικα εχω φρικαρει και πολυ φοβαμαι οτι συνεβει το μοιραιοεπισης επειδη ειμαι αρρωστη παιρνω καποια φαρμακα για συναχι,καραμελες λαιμου φαρμακευτικες και αντιφλεγμονωδη για το λαιμο μου και την επομενη μερα που το καναμε για πρωτη φορα πηρα το χαπι της επομενης μερας για ασφαλεια(μετα απο 22 ωρες)και την ακριβως επομενη το ξανακαναμε και ηταν πιο προσεκτικος αλλα η μαλακια ηταν οτι πηγε να φορεσει το ιδιο προφυλακτικο με προσπερματικα μεσα και μετα σκουπιστηκε τοπικα με το χερι(αφου το εβγαλε γιατι ποναγα)και μπηκε...οταν επιασα ηταν στεγνος αλλα αν ειχε μεινει εστω λιγο η εσταξε μεσα και δεν προλαβε να βγει?αν και ισχυριζεται οτι οταν του ερχονται τα προσπερματικα το καταλαβαινει...φοβαμαι πολυ μπορει να πηρα αυτα τα φαρμακα αλλα δεν δικαιολογειται 5 μερες καθυστερηση χωρις κανενα ιχνος περιοδου...θα τρελαθω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77871 από M1k3y στις 26 Μαΐου 2011, 4:30μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Έγραψε:(agapoula@26 Μαΐου 2011)
φοβαμαι πολυ μπορει να πηρα αυτα τα φαρμακα αλλα δεν δικαιολογειται 5 μερες καθυστερηση χωρις κανενα ιχνος περιοδου...θα τρελαθω...

Φυσικά και δικαιολογείται, από το άγχος σου έχεις καθυστέρηση.

Και για όνομα του Θεού (και το λέει αυτός ένας άθεος, φαντάσου), πάνε κάνε το μαμημένο το τεστ να τελειώνεις. Τι φοβάσαι και ξεφοβάσαι, τι θα σου κάνει δηλαδή; Τεστ είναι, δεν είναι φάρμακο. Και να υπενθυμίσω ότι η "στραβή" με τα προσπερματικά είναι απλά απίθανο να έχει κάτσει.

Προσπάθησε να δεις τα πράγματα από μια πιο αντικειμενική σκοπιά, και τα προβλήματά σου θα εξαφανιστούν στο άψε-σβήσε.

ΥΓ. Συγγνώμη για το έντονο ύφος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84621 από aimi_emy στις 26 Αυγούστου 2011, 7:15πμ

aimi_emy

Εικονίδιο
μέλος από: 26/8/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
egw eimai me enan anthrwpo pou ton agapw alla sto thema sex...den to exei katholou,panta me profylaxtiko.phga me enan filo mias ksaderfis mou pou gnwrisa otan eixa paei diakopes monh mou kai epeidh mou aresei apisteyta to xysimo mesa ston kolpo mou ton afhsa na xysei ekei polles fores pou vrethikame, kai htan oi pio kaytes hdonikes synarpastikes nyxtes ths zwhs mou.to kaname 5 nyxtes.den eixa ksananoiwsei toso apeleytherwmwnh kai toso gynaika,toso sexy.omws emeina egkyos apo ayton ,kathws me ton filo mou panta thelei kai to kanoume me kapota.kati pou me ksenerwnei,to paidi htan sigoura tou paidarou tou allou.den mporousa na ton xasw ton filo mou kai tou eipa oti perimenw to paidi tou,psemmata dhladh.tou eipa oti to profylaktiko eixe spasei kapoies fores kai to pistepse.ti na elega?as me eftiaxne,opws thelw na ftiaxnomai.ayto vevaia den to epediwksa.twra o gios mou einai 10 mhnwn.eseis tha apatousate ton filo sas me th dikaiologia oti dn xynei mesa me kapoion pou tha exyne akoma kai an kyndyneyate na meinete egkyos?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84671 από City Of Angels στις 27 Αυγούστου 2011, 2:27πμ

City Of Angels

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/11/2010
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Συμφωνω οτι ειναι φανταστικη η αισθηση να χυνει ο αντρας μεσα σου,αλλα εσυ εκεινες τις 5 μερες που τον αφηνες,αντισυλληπτικα δεν πηρες?σε ποιες στασεις τον αφηνες να τελειωνει?Ποσες φορες τελειωσε μεσα σου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84728 από queenvictoria στις 27 Αυγούστου 2011, 11:06μμ

queenvictoria

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/8/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
ναι και αμα μινει εγγιοσ μετα θα σου πω εγω απολαφσει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120653 από lili_2013 στις 01 Ιουνίου 2013, 5:46μμ

lili_2013

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Πλακα μου κάνεις ετσι???? απατισες το αγορι σου, του στερεις την υπολειπη ζωη του,τον κανεις να νιωθει ενοχος για ενα γεγονος που δεν φταιει,του βαζεις στους ωμους του ενος αλλου το παιδι,στερεις απο το παιδι σου τον αληθεινο του πατερα και αποκαλεισαι μανα εσυ τωρα????? αν αγαπας αυτον τον ανθρωπο πως εισαι μαζι του τωρα πως τον κοιτας στα ματια και του λες αυτο ειναι το παιδι μας ???? πραγματικα μην με παρεξιγεις απλα ειμαι εντελος καθετη με το θεμα σου....και θα σου προτινα οσο δισκολο και αν σου ειναι να μηλησεις στον αληθεινο πατερα του παιδιου μετα στο "ανδρα" σου και μετα στο παιδι (φανταζομαι θα εχει μεγαλωσει πλεον 2 χρονια )
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120654 από lili_2013 στις 01 Ιουνίου 2013, 5:48μμ

lili_2013

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
και στην τελικη αν δεν την εβρησκες μαζι του πρωτον γιατι δεν του μηλουσες...και να του εδεινες καποιες σημβουλες κ δευτερον αν δεν πηγενε αλλο γιατι δεν χωριζατε????
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login