Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Πέμπτη, 25 Απριλίου

προβλημα στησης

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #59591 από alektaki στις 25 Μαρτίου 2010, 1:37πμ

alektaki

banned
μέλος από: 25/3/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
καλησπερα σε ολους!!!! ειμαι 19 χρονων και αντιμετωπιζω σοβαρο προβλημα στησης..........οταν βρισκομαι με μια κοπελα δεν ερεθιζομαι και αργει να μου σηκωθει και οταν εισελθω μεσα στην κοπελα αμεσως μου πεφτει!!!δηλαδη το μεγαλο προβλημα που εχω ειναι οτι δεν μπορω να διατηρησω στυση..........οταν ειμαι μονος σπιτι μου και βλεπω καμοια τσοντα που να αξιζει τοτε γινομαι τουρπο.....με κοπελα δεν μπορω.....δεν ξερω μπορει να φταιει το ανχος η οι πολλες τσοντες που εχω δει η το αλκοολ μερικες φορες η μερικα παραπανο κιλα καμοια 10αρια που εχω.......πλεον εχω φτασει σε σημειο να θελω να δοκιμασω καποιο χαπι ωστε να ξεπερασω αυτο το προβλημα......σκεφτομαι να δοκιμασω σιαλις παρολο που ειμαι 19 χρονων...........εαν και θελει ιατρικη συνταγη μπορω να το βρω και ετσι χωρις ιατρικη συνταγη.....δεν βρισκω αλλη λυση......εσεις τι λετε???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59594 από nathalie στις 25 Μαρτίου 2010, 10:59πμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Εγω λεω να μη δοκιμαζεις χαπια χωρις ιατρικη συμβουλη και απο τετοια ηλικια...Πηγαινε σε κανα γιατρο καλυτερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59684 από syrianos στις 30 Μαρτίου 2010, 12:05πμ

syrianos

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2010
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
μια χαρα εισαι,απλα λιγο πιο αγχωμενος απο'οτι χρειαζεται...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59687 από VeTeRaNoS στις 30 Μαρτίου 2010, 2:04πμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Alektaki δες εδωhttp://www.mpes.uoa.gr/node/2360
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60096 από pantelis20 στις 09 Απριλίου 2010, 3:50μμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0
Το πιο πιθανό είναι να αγχώνεσαι πολύ. Έπειδη λες πως έχεις μερικά παραπάνω κιλά μήπως να κοιτάξεις και τη διατροφή σου; Έχω ακούσει οτι η κακή διατροφή με λιπαρά κτλ διαταράσει τις ορμόνες (τεστοστερόνη, οιστρογόνα κτλ). Αν δεν βρείς άκρη μπορείς πάντα να επισκεφτείς έναν ειδικό (ουρολόγο, σεξολόγο ...).
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login