Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Ο συναγερμός ενοχλεί συνήθως τους γείτονες και όχι τους κλέφτες.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

τσοντες

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #60443 από Doctoras στις 18 Απριλίου 2010, 8:46μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Συχενομαι τις τσοντες οταν επεμβενουν μαυροι.Ειναι ψιχολογικο δεν ξερω γιατι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60447 από Σηπτικό Βόδι στις 19 Απριλίου 2010, 12:06πμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Βλέπω.
Σχεδόν καθημερινά.
Κωμωδίες;

Λευκές και ασιάτισσες πολύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60709 από GrandmasterL στις 28 Απριλίου 2010, 10:21μμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0
Βλεπω καθε μερα.Γενικα μου αρεσουν πολυ οι κατηγοριες "homemade",ανεξαρτητου χρωματος-αν και εχω αδυναμια στις λευκες,μιας και αυτες εχω συνηθισει να βλεπω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61468 από skatoula στις 17 Μαΐου 2010, 10:18πμ

skatoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/5/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
re paidia otan vlepete tsontew sas sikonete katefthian???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62714 από jimmas στις 13 Ιουνίου 2010, 1:59μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Βλέπω συχνά αλλά αναλόγως το πρόγραμμα και το πόσο κάθομαι στον υπολογιστή... Ας πούμε τώρα, κάθε μέρα ή μέρα παρά μέρα, εξαρτάται. Προτιμώ τις ερασιτεχνικές/homemade κανονικές μία με έναν, λευκή-λευκό.

Θα ήθελα όμως να διευρύνω λίγο το θέμα με δύο ερωτήσεις αν μου επιτρέπετε:

Θεωρείτε κακό να βλέπει ένας από τους δύο πορνό ενώ είναι σε σχέση;

Και κατά πόσο εσείς τα κορίτσια βλέπετε πορνό (ανεξαρτήτου σχέσης) και γιατί ίσως σε λιγότερο βαθμό από ότι τα αγόρια;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62717 από plhgwmenh στις 13 Ιουνίου 2010, 2:09μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
εμενα προσωπικα δεν θα μου αρεσε να ξερω οτι ο δικος μου βλεπει κρυφα...αν ειναι και θελει να δει να το λεει και να βλεπουμε μαζι αν δεν τον ξενερωνει...παντως απο προσωπικη μου αποψη πιστευω οτι αυτα ειναι αρρωστημενα πραγματα γιατι δεν λειτουργει η δικη σου φαντασια απλα νεκρωνεσαι και κανεις στα τυφλα οτι βλεπεις...ετσι χανεται η ουσια...τελος,υπαρχουν παρα πολλες κοπελες που βλεπουν πολυ περισσοτερο απ τα αγορια απλα δεν το παραδεχονται για να μην τις κρινουν αρνητικα...ΟΧΙ ΟΛΕΣ ΟΜΩΣ....!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62730 από jimmas στις 13 Ιουνίου 2010, 7:19μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Δεν είναι ανάγκη να το κάνει κρυφά αλλά ακόμα και αν το ήξερες θα σε πείραζε; Θα σε έθιγε δηλαδή σαν γυναίκα;

Έχεις δίκιο σε αυτά που λες (εκτός από το "αρρωστημένα" που το θέωρησα λίγο υπερβολικό, εκτός βέβαια αν αναφέρεσαι σε συγκεκριμένες κατηγορίες όπως το πολύ σκληρό πορνό) αλλά από την άλλη πιστεύω πως είναι κάτι που σε "βοηθάει" όταν είσαι μόνος σου και θέλεις να περάσεις λίγο καλά...

Σωστό επίσης αυτό με την φαντασία αλλά θα μπορούσε κάποιος να τις χρησιμοποιήσει ώστε να πάρει μερικές ιδέες (όπως στάσεις κ.λπ.) και παράλληλα να φαντάζεται πως είναι αυτός στην θέση του άντρα και η κοπέλα του στην θέση της γυναίκας (ή και όχι, ανάλογα!).

Σε αυτό που είχε ρωτήσει ο skatoula να απαντήσω πως ίσως όχι αλλά δεδομένου ότι πρέπει να νιώθω και εγώ ο ίδιος λίγο ερεθισμένος για να δω τότε κάτι κάνουν!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login