Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η γυναίκα μας εμπνέει να κάνουμε μεγάλα πράγματα, και μας εμποδίζει να τα πετύχουμε.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

να την παιρνει αλλος

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #63798 από αλητης στις 15 Ιουλίου 2010, 4:04μμ

αλητης

Εικονίδιο
μέλος από: 14/7/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
ναι κοπελα ειμαι
το θεμα ειναι να κανετε κατι να αρεσει και στους δυο εσυ μια προταση θα κανεις εκεινη θα σου πει και αμα δεν θελει δεν τρεχει κατι αρκει να μην την πρηξεις....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63827 από aboague στις 16 Ιουλίου 2010, 2:34μμ

aboague

μέλος από: 16/7/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Φίλε μου, εγώ είμαι κάπως μεγαλύτερος. Και έχω ακριβώς την ίδια φαντασίωση. Έχω κάνει πολλά πράγματα στο σεξ μεταξύ αυτών και τρίο (με άλλη κοπέλα και ένα φίλο).

Μπορείς να κάνεις ότι θέλεις στο σέξ αφού το θέλει και η ίδια. Και να φαντάζεσαι ότι θές. Το θέμα είναι αν θες πραγματικά να κάνεις κάτι τέτοιο ή απλά σου αρέσει να το σκέφτεσαι;; Αυτό που θέλω να πω είναι πως η πραγματικότητα απέχει πολύ από την φαντασία. Και είναι πολλοί παράγοντες που ενδεχομένος να σε ξενερώσουν πολύ ακόμα και να σου αφήσουν ανεπανόρθωτες πληγές. Πρέπει να είσαι πολύ καλά με τον εαυτό σου (γιατί θα συγκριθείς!!), να είσαι πολύ καλά με τη σχέση σου γιατί ενδεχομένως να τη χάσεις(!) και ο 3ος να είναι κατάλληλος. Αυτά επιγραμματικά, στο δικό μου μυαλό.

Τέλος πάντων, η γνώμη μου είναι πως έχεις πολύ χρόνο μπροστά σου μην λειτουργείς τόσο παρορμητικά. Δοκίμασε πιο πολλά πράγματα να κάνετε οι δυο σας (όπως κάπου δημόσια ή να σας βλέπουν πχ)και άστο να ωριμάσει καλά μέσα σου.

ΥΓ : Μην βιάζεσαι, και μην φοβάσαι για τις φαντασιώσεις σου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63897 από syrianos στις 17 Ιουλίου 2010, 5:10μμ

syrianos

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2010
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(aboague@16 Ιουλίου 2010)
Φίλε μου, εγώ είμαι κάπως μεγαλύτερος. Και έχω ακριβώς την ίδια φαντασίωση. Έχω κάνει πολλά πράγματα στο σεξ μεταξύ αυτών και τρίο (με άλλη κοπέλα και ένα φίλο).

Μπορείς να κάνεις ότι θέλεις στο σέξ αφού το θέλει και η ίδια. Και να φαντάζεσαι ότι θές. Το θέμα είναι αν θες πραγματικά να κάνεις κάτι τέτοιο ή απλά σου αρέσει να το σκέφτεσαι;; Αυτό που θέλω να πω είναι πως η πραγματικότητα απέχει πολύ από την φαντασία. Και είναι πολλοί παράγοντες που ενδεχομένος να σε ξενερώσουν πολύ ακόμα και να σου αφήσουν ανεπανόρθωτες πληγές. Πρέπει να είσαι πολύ καλά με τον εαυτό σου (γιατί θα συγκριθείς!!), να είσαι πολύ καλά με τη σχέση σου γιατί ενδεχομένως να τη χάσεις(!) και ο 3ος να είναι κατάλληλος. Αυτά επιγραμματικά, στο δικό μου μυαλό.

Τέλος πάντων, η γνώμη μου είναι πως έχεις πολύ χρόνο μπροστά σου μην λειτουργείς τόσο παρορμητικά. Δοκίμασε πιο πολλά πράγματα να κάνετε οι δυο σας (όπως κάπου δημόσια ή να σας βλέπουν πχ)και άστο να ωριμάσει καλά μέσα σου.

ΥΓ : Μην βιάζεσαι, και μην φοβάσαι για τις φαντασιώσεις σου!

ευχαριστω ρε συ... η κορυφωση της φαντασιωσης μου ειναι μπω μεσα της μολις εχει βγει ο αλλος και να χει τελιωσει εκει και να ειναι 'ανοιγμενη'...
καλα δεν παιζει να της το προτεινω σαυτην την φαση..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63899 από antreas_14 στις 17 Ιουλίου 2010, 5:36μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
Doctora στο studio ποσα πληρωσες την προηγουμενη φορα που πηγες?
Θα σας πω μια ερευνα που εγινε σε ενα πανεπιστημιο στην αμερικη σχετικα με τις γφαντασιωσεις..
Το 87% των αντρων και των γυναικων που πραγματοποιησαν την φαντασιωση τους στην ερευνα δηλωσαν οτι πριν την κανουν τους αρεσε πιο πολυ σαν φαντασιωση παρα στην πραξη.. δηλαδη καποιους τους αναβε παραπανω οταν το φαντασιονονταν παρα οταν το εκαναν.. Ελπιζω να καταλαβατεε τι προσπαθησα να πω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login