Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ευτυχία δεν φέρνει χρήματα.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ?

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #66032 από z-giannis στις 08 Σεπτεμβρίου 2010, 11:50μμ

z-giannis

μέλος από: 7/8/2010
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
παιδια κοιταξτε ΟΛΟΙ ντρεπομαστε μπροστα σε γονεις ειναι απολητα φυσιολογικο εγω προσωπικα μπροστα σε φιλους και σιγουρα στην κοπελα μου αν και δεν εχει τυχη σε κοπελα. δεν ντρεπομαι ιδικα αν ειναι σε στυση το πεος. (ποσο σου ειν αν επητρεπετε).σιγα σιγα θα το ξεπερασεις κατσε λιγο γυμνος στο σπιτι οταν λοιπουν οι γονεις σου περπατα ετσι κοιταξου οπως ειπε και ο φιλος στον καθρεφτη περνα και απο το παραθυρο σου μπροστα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75759 από toucan στις 21 Απριλίου 2011, 12:41πμ

toucan

Εικονίδιο
μέλος από: 18/4/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
εγω το λεω δεν ντρεπομαι μπροστα σε φιλους με εσωρουχο και σε κολλητους και χωρις εσωπουχο για ξαδερφια-αδερφια ντρεπομαι στα κοριτσια αλλα γενικα δεν με πειραζει το γυμνο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75765 από AggelosTuDromu στις 21 Απριλίου 2011, 3:12πμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
εγω στους γονεις μου με την καμια δεν θα κατσω γυμνος...οταν ειμαι με τους φιλους μου τοτε οκ οταν αλλαζουμε ρουχα οταν κανουμε μπανιο (οχι μαζι)...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75766 από bonjohn στις 21 Απριλίου 2011, 5:56πμ

bonjohn

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2011
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
εγώ πιστεύω οτι είναι ανάλογα πως έχεις μεγαλώσει, δηλαδή αν θα έκανες κάποιο άθλημα απο μικρή ηλικία θα νόμιζες πως είναι απολύτως φυσιολογικό να σε βλέπουν γυμνό και άλλα άτομα, όποια και να ήταν απο γονείς μεχρι και γκόμενα αλλά όταν έχεις μεγαλώσει κλειδώνοντας την τουαλέτα όταν κατουράς μην μπεί κανένας και σε δει ειναι φυσιολογικο να ντρεπεσε.!!!
εγώ π.χ στην κοπέλα μου δεν ντρέπομαι αλλά γενικά δεν μπορώ να ξέρω οτι με κοιταει καποιος οταν ειμαι γυμνος!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75841 από asap στις 22 Απριλίου 2011, 6:53μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
βασικα ειναι και θεμα συνηθειας.. αμα π.χ εχεις σχεση με αποδυτηρια(γυμναστηριο-μπαλα κλπ) . Εγω ειχα φρικαρει την πρωτη φορα στο γυμναστηριο.. μπαινω να αφησω την τσαντα μου και βλεπω 2-3 με τα πουλια απο εξω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75857 από giorgos_rf στις 23 Απριλίου 2011, 12:46πμ

giorgos_rf

Εικονίδιο
μέλος από: 11/4/2011
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
εγω γενικα νωτρεπομαι......δηλαδη μπροστα στους γονεις και ταδερφια μου δεν ειμαι ποτε γυμνος....τωρα σε καποιους φιλους μου δεν ντρεπομαι να ειμαι με εσωρουχο και σε αλλουσ και χωρις εσωρουχο......ειναι αναλογα με το πως εχεις συνηθισει μπροστα στον καθενα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login