Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μάθετε από τα λάθη των γονιών σας. Χρησιμοποιήστε αντισύλληψη.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Πεος Προβλημα Με πετσακι

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123768 από ΜΑΡΙΟΣ στις 04 Νοεμβρίου 2013, 1:13πμ

ΜΑΡΙΟΣ

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
παιδια το ιδιο προβλημα με βασανιζει απο μικρο παιδι ειμαι 16 χρονων δεν εχω προχωρησει στο σεξ αλλα φιλε μου το ειχα συζητηση με τον πατερα μ και μ ειχε πει να το βγαζω εξω οσο μπορω και θα συνιθησει... το κεφαλι πλεον δεν ειναι ευαισθητο οσο ηταν ( θυμαμαι κια εγω μολις το αγγιζα πονουσα ,τωρα οχι..) αλλα ακομα το πετσακι οταν ειμαι σε πληρης στηση πιεζει το πεος μου κυκλικα ( οταν εχει βγει το κεφαλι εξω) και με ποναει λιγο ( οχι οσο παλια αλλα ακομα ποναει ) μπορω να πω οτι με τον καιρο ελατωθηκε λιγο αλλα και παλι εχω θεμα αυτο το διαστημα προχωραω με ενα κοριτσι ( απο βδομαδα σε βδομαδα θα το κανουμε ) θελω να δω αν θα εχω προβλημα εκει αν ναι θα κανω επεμβασει και γω οπως διαβασω πιο πανω δεν ειναι τπτ σοβαρο.... κατι τελευτεο μην βαζεις λαδι... την καλυτερη δουλεια την κανεις με το σαλιο.... πιστεψεμε ειναι το πιο καλο εγω ακομα προσπαθω να το βγαζω εξω με σαλιο... και οσο μπορω οταν θελω να αυνανιστω προσπαθω να βγαλω το κεφαλι εξω και οχι να τον παιξω με το κεφαλι μεσα οπως εκανα παλια και πιθανοτατα εκανες και εσυ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129934 από Giorgos53 στις 31 Αυγούστου 2014, 9:26μμ

Giorgos53

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ακριβως το ιδιο προβλημα εχω και θελω να ρωτησω ποσο περιπου χρονο πηρε για να συνηθισει να μην ποναει, επειδη και εγω οταν το αγγιζω ποναει και δεν βγαινει το κεφαλακι οταν ειναι σε στυση αν και αυτο οσο παει και βελτιωνεται.
Ευχαριστω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148050 από tomakis στις 15 Μαρτίου 2021, 1:53πμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Εφ οσον εχεις και κοπελλα οι λυσεις ειναι δυο.
1η λυση πηγαινεις στο γιατρο μαζι με την κοπελλα σου και σου το ξεκολλάει. 2η λυση αναλαμβάνει η κοπελλα σου σιγα σιγα να στο κατεβασει!
Παντως οπως και να εχει πρεπει να γινει μην το αμελείς αλλο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login