Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Νώε που έβαλε και τα καγκουρό στην κιβωτό.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Πόνος μετοπικός στον όρχη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #69564 από Conflict στις 27 Δεκεμβρίου 2010, 12:44μμ

Conflict

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Πόνος μετοπικός στον όρχη

Αφού διάβασα αρκετά θέματα,δεν είδα κάτι σαν το δικό μου.

Παρότι προσέχω στην ιατρική κοινότητα γενικά.Ήθελα μια γνώμη γιατί στην παρούσα φάση δεν προλαβαίνω να τρέχω σε γιατρούς.

Πριν 2 μέρες,με επιασε το πρωι ενας πονος μονο στον 1 ορχη,για αρκετη ωρα μιλαμε αρκετος οχι λιγο,μετα σταδειακα αρχισε να υποχωρει μολις αρχισα να περπατω εφυγε τελειως.
Απο τοτε εως και τωρα,απλα που και που το αισθανομαι να με ποναει,τιποτα το ιδιαιτερο απλα ποναει.

Αυτοδιαγωνση που εκανα.
Ειναι στο ιδιο υψος,δεν βρισκω κατι πρυσμενο ,δηλαδη τους βλεπω κανονικα και τους δυο,τα ουρα ειναι καθαρα δεν βγαζουν καποιο υγρο ουτε χρωμα,η στηση επηρεαζετε λιγο ,γιατι οσο ναναι ενοχλειτε.
Κατα τ'αλλα ουτε διογκωνετε κατι η οτιδηποτε τετοιο.

Χρειαζετε γιατρο λετε ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69705 από Conflict στις 30 Δεκεμβρίου 2010, 7:25μμ

Conflict

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
παιδια επειδη πηγα τελικα σε γιατρο.

Σας προτείνω όλους οσοι δειτε πονο ΚΑΤΕΥΤΘΙΑΝ Να πατε μην διστασετε για τιποτα και να λεετεε ααα δεν εχω τιποτα.ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ.

Σας το λεει ατομο το οποιο διαγνωστηκε στα ξαφνικα απο το τιποτα,μεσα στον υπνο του να παθει κατι πολυ ασχημο.

Ουτε το πιστευω ακομα.Αλλα που θα παει.

Να'στε ολοι καλα και τα γεννητικα σας οργανα και τα ματια σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69724 από Conflict στις 31 Δεκεμβρίου 2010, 12:20πμ

Conflict

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
μια αλλη ερωτηση ερχετε ενας πονος και ξανα φευγει ειμαι ομως παρα πολυ στρεσαρισμενος αγχωμενος και ολα αυτα μαζι.
Λετε να παιζουν ρολο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69730 από Whalfyin στις 31 Δεκεμβρίου 2010, 2:52πμ

Whalfyin

μέλος από: 7/3/2010
μηνύματα: 181 αποδεκτές 0
Όλα παίζουν ρόλο. Οι επισκέψεις στο γιατρό είναι καλό να γίνονται τακτικά. Οι πόνοι δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο, αν κλιμακόνεται επισκέψου γιατρό άμεσα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login