Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που πήγαινε πάνω κάτω η εικόνα στην τηλεόραση ασταμάτητα και έπρεπε να γυρίσεις ένα λεβιέ για να φτιάξει
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Σχετικα με το πεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #69736 από kwstakis123 στις 31 Δεκεμβρίου 2010, 5:06πμ

kwstakis123

Εικονίδιο
μέλος από: 12/11/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
λοιπον επειδη δεν εχω κανει ακομη σεξ εχω καπιεσ αποριες..το πετσακι κατεβαινει πολυ ευκολα κατω οταν ειμαι σε στυση και καπιεσ φορεσ κατεβαινει κ μονο τ...κατα τη διαρκεια τ σεξ πρπ να ειναι κατεβασμενο?οταν τραβαω μαλα... το εχω πανο γιατι μ αρεσει πιο πολυ οταν ειναι πανω παρα οταν ειναι κατω..τωρα πισο απο το πεοσ εχει μια κλωστουλα π κραταει το κεφαλακι με το δερμα..οταν θα κανω σεξ 1η φορα εκεινη η κλωστουλα θα κοπει?κι αν ναι θα πονεσω?μετα το κεφαλακι θα απελευθερωθει απο το το υπολοιπο μεροσ?επισης μια κοπελα μπορει να καταλαβει αν το εχω ξανακανει η οχι?

Ευχαριστω πολυ και συγνωμη αν σας κουρασα..
Χροννια πολλΑ!
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #69739 από Doctoras στις 31 Δεκεμβρίου 2010, 11:39πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

To πετσακι νομιζω δεν θα κοπει αμα φορας και καποτα σηγουρα οχι.Οχι δεν θα πονεσεις.Οταν θα βαλεις το προφυλακτκο θα το βαλεις οταν ειναι κατεβασμενο και ετσι θα συναιχισει να ειναι οταν θα γ@μ@ς.Το οτι θα ειναι η πρωτη σου φορα θα το καταλαβει απο αλλα πραγματα και οχι απο το καποιο χαρακτηριστικο στο σωμα σου.Βεβαια να ξερεις πως ολλα αυτα ειναι ειποκειμενικα.Για το αν θα πονεσεις η αν κοπει αυτη η κλωστη εξαρταται και τι θα κανεις και πως το κανεις δεν νομιζω να ειναι τοσο αγρια ομως απο την αρχη για αυτο κανε οτι θες χωρις φοβο:P.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149329 από στελιοσ μακρογιαννης στις 07 Μαΐου 2021, 4:47μμ

στελιοσ μακρογιαννης

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι εμένα δεν μου βγαίνει το κεφαλάκι πρέπει να βγαίνει ναι ή όχι αυτό το πράγμα το έχω πολύ καιρό
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149332 από Lenadr στις 08 Μαΐου 2021, 5:55πμ

Lenadr

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/5/2021
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Οπως το ακουω πιθανον να εχεις κάποιας μορφής φιμωση , ομως ποσο χρονων εισαι; Το καλιτερο θα ηταν να πας να σε δει γιατρος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #151610 από στελιοσ μακρογιαννης στις 19 Ιουλίου 2021, 11:51πμ

στελιοσ μακρογιαννης

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
35 χρονια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login