Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που οι παπάδες καταριόντουσαν με λύσσα την τηλεόραση ως σατανική. Τώρα όλοι τρέχουν σαν μαϊντανοί στα κανάλια.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Μου αρέσει η φίλη της μάνας μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #73779 από rhgas στις 13 Μαρτίου 2011, 2:35πμ

rhgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Καλησπέρα με λένε ρήγα και είμαι 17 ετών σε λίγο καιρο κλείνο τα 18(επιτέλους).Για να μπώ στο θέμα έχουμε μιά οικογενειακή φίλη την Φ την οποία γνωρίζω απο τότε που υπάρχω και η οποία αποτελεί φαντασίωση μου τα τελευταία 4 χρόνια.Η Φ είναι 40 ετών όμως είναι πολυ ''σεξουαλική'', κατα καιρούς κάνει σχέσεις όμως τώρα είναι ελεύθερη.Πάντα ήθελα να γίνει κάτι με εκείνη όμως σκεφτόμουν οτι είμαι μικρός και να της την πέσω τι να με κάνει.Όμως τον τελευταίο καιρο (6 μήνες για την ακριβεια) έχω παρατηρήσει κάποια σημάδεια όπως δηλαδή οτι όταν μιλάμε με κοιτάει απο πάνω μέχρι κατω με ένα βλέμα που σε γδύνει κυριολεκτικά ή όταν κυκλοφορώ στο σπίτι και είναι μπροστά (κυκλοφορώ πάντα με κοντομάνικο και μποξεράκι)το βλέμμα της καρφώνεται στον @#!$@ που ειναι 'χαρούμενος' με ένα βλέμμα σαστισμένο ή πολλές φορές όταν μιλάμε πετάει υπονοούμενα σεξουαλικού περιεχομένου μπροστά στην μάνα μου!!! ενώ μιλάμε για άσχετο θέμα π.χ μιλάγαμε για κλειστοφοβία και λέει 'τα παντα είναι θέμα φόβου όπως ο Χ πρώην μου που φοβόταν και δεν έμπαινε στο ασανσέρ του σπιτιού μου που έχει και καθρέφτες' εγω γέλασα αμήχανα και μου λέει 'αυτος έχασε'.Τώρα πία σκέφτομαι να βρώ να κάνω κάτι ώστε να ικανοποιήσω την φαντασίωση μου ή έστω να προσπαθήσω σε περίπτωση που τελικά δεν βρώ ανταπόκριση.Ο λόγος λοιπόν που γράφω πρώτη φορά σ'αυτη την ιστοσελίδα ειναι να ακούσω κάποιες απόψεις επι του θέματος ή συμβουλές ή τρόπους ωστε να την πλησιάσω, χωρίς όμως να μάθει τίποτα η μάνα μου,καθώς ντρέπομαι να το συζητήσω με κάποιον συνομήλικο μου ή μεγαλύτερο.Συγνώμη αν σας κούρασα ελπίζω να ακούσω απο εσάς σύντομα. Ρήγας
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #73780 από voodooman στις 13 Μαρτίου 2011, 10:02πμ

voodooman

Εικονίδιο
μέλος από: 28/1/2011
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε Ρηγα....τωρα αν αυτη η ιστορια που μας ανεφερες ητανε αληθινη, τι να σε πω, απλα respect!!!! Θα θελαμε ολοι να μας τυχει κατι τετοιο να μας συμβει....εγω προσωπικα δν εχω καμια συμβουλη να σε πω πανω σε αυτο το θεμα με συγχωρεις... οτι κ να γινει ομως, κρατα το κεφαλι ψηλα!!!!! ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73783 από stekka στις 13 Μαρτίου 2011, 12:02μμ

stekka

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2010
μηνύματα: 172 αποδεκτές 0
Πραγματικά μου θύμησες ένα επεισόδιο απο την 10η εντολή. Τέλοσπάντων, είναι και ένας τρόπος να δεις πόσο "φίλι" είναι για την μητέρα σου!!!!!!!! Γιατί αν την σέβεται έστω και στο ελάχιστο δεν νομίζω να κάνει κάτι μαζί σου... ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73785 από panosx στις 13 Μαρτίου 2011, 2:13μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
μιλα περισσοτεο μαζι της.και μακρια απο τη μανα σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73824 από Sophie στις 14 Μαρτίου 2011, 7:44πμ

Sophie

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Φιλε νομιζω οτι σας κοροιδευει ολους σας.Το σοι φιλη της μανας σου ειναι να σου την πεφτει;Δεν νομιζω να μπορεις να κανεις κατι γιατι(αυτο το ξερω απο προσωπικη εμπειρια)αργα η γρηγορα θα το μαθει η μανα σου και θα αρχισουν πανηγυρια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73828 από rhgas στις 14 Μαρτίου 2011, 2:25μμ

rhgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Πρόκειτε για αληθινό γεγονός.Δέν έχω λόγο να κοροιδέψω κανέναν σας όμως πραγματικά είμαι προβληματισμένος γιατί να πάω μαζί της μια-δύο φορές θα ήταν κάτι σαν όνειρο και δεν νομίζω να την χάλαγε κιόλας.Ευχαριστώ πολύ όμως για την ανταπόκριση άν κάποιος έχει ακόμα κάτι να προτείνει είμαι όλος αυτιά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144029 από ΑνωνυμοςΚ στις 22 Οκτωβρίου 2019, 2:31μμ

ΑνωνυμοςΚ

Εικονίδιο
μέλος από: 22/10/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λελ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login