Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

μόνο τρεις

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #78537 από Greg93 στις 02 Ιουνίου 2011, 11:10μμ

Greg93

Εικονίδιο
μέλος από: 2/6/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παίδες!

Είμαι καινούριος στο φόρουμ, άκουσα πως είναι πολύ καλό και αποφάσισα να γίνω και 'γω μέλος.
Είμαι 17 και το πρόβλημα μου είναι ότι στη ζωή μου έχω πάει μόνο με 3 κοπέλες.Βλέπω άλλα παιδιά στην ηλικία των 15,16 τα οποία έχουν ΤΙΣ κατακτήσεις και δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί.'Εχουν πάει με 100 κορίτσια και 'γω δεν εχω καταφέρει ούτε πάνω από 3.Δεν μπορώ να πω πως μιλάω άσχημα ή έχω κάποια άσχημη συμπεριφορά.Το αντίθετο.Απλώς δεν μπορώ να καταλάβω.
Τι λέτε να φταίει?
Υπάρχει κάποιος άλλος εδώ με ανάλογη εμπειρία?
Εσείς προσωπικά με πόσες έχετε πάει?
(και ηλικία αν θέλετε!)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78539 από Doctoras στις 02 Ιουνίου 2011, 11:26μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Επισης ξερω παιδια μεγαλυτερα απο σενα που δεν εχουν καν κανει σχεση...Και υστερα λες οτι εχεις και προβλημα.Για δεστα διαφορετικα.Το θεμα δεν ειναι να τα εχεις με πολλες και η μεγαλυτερη σχεση να μην ξεπερνα την μια βδομαδα.Εχω κανει και εγω τρεις μεγαλης διαρκειας 1,5 χρονο.Και εξι που η μεγαλυτερη διηρκησε 2,5-3 μηνες και η μικροτερη τρεις μερες.Φυσικα η σχεσης ημερων δεν μπορουν να χαρακτηρησθουν σχεσης παρα μονο καψουρα,φαση γιατι ειναι κατι παροδικο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78541 από Aitherovamwn στις 03 Ιουνίου 2011, 12:53πμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
σχεση ειχα με 2 κοπελες..με τη μια 9 μηνες και με την αλλη 11 μηνες και ειμαστε ακομα μαζι
κ εχω φασωθει με 2-3 ακομα και ειμαι 17 στα 18 κ εγω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78542 από testament στις 03 Ιουνίου 2011, 12:58πμ

testament

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2011
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Αν σε παρηγορει και γω στην ηλικια σου ειμαι αλλα εχω παει μολις με μια...ειχαμε σχεση 2,5 χρονια και σε πληροφορω οτι το σεξ που καναμε καμια φορα ηταν εκπληκτικο...Αλλα μην ανησυχεις...Προφανως εισαι ο τυπος που του αρεσει να κανει σεξ γιατι το γουσταρει χωρις να θελει να δειξει οτι ειναι ο γαμιας...Ασε τα αλλα παιδια να παιρνουν την μια μετα την αλλη...Δεν προκειται ποτε να βρουν την πραγματικη απολαυση που θα βρεις εσυ επειδη θα το κανεις με την κοπελα που πραγματικα ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78560 από giannisefoa στις 03 Ιουνίου 2011, 4:02μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Ρε συ άραξε...Πιστεύω σ αυτήν την ηλικία είναι πάνω από τον μέσο όρο...Κι όταν λέω για μέσο όρο εννοώ σχέσεις που μπορεί να έχουν και στοματικά,σεξ,δάχτυλα κτλ...Τώρα αν μου παίρνεις σαν σχέση το τι μπορεί να είχε ο Γιαννάκης με την Ελενίτσα στην 1η δημοτικού ε αυτό δεν το θεωρώ σχέση...Οπότε είσαι μια χαρά!!!!Άλλωστε ειπώθηκε και πιο πάνω υπάρχουν άτομα που στην ηλικία σου δεν έχουν κάνει καν σχέση οπότε είσαι μια χαρά!!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78592 από Epipoleos στις 04 Ιουνίου 2011, 11:27πμ

Epipoleos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/8/2010
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Και εγω είμαι 18....Αλλα δεν έχω κοπέλα. Ειχα παλιότερα 2 σχεσεις. Αλλα τωρα τίποτα. Με αρέσουν πολλές όμως τις οποίες δεν τόλμησα να μιλήσω ή έφαγα χυλοπιτα. Δεν με πειράζει που είμαι μόνος,αλλα θα προτιμουσα να τα φτιαξω με αυτην που με αρεσει τωρα.

Κούλαρε..Αν οι άλλοι πανε να πεσουν απο κανεναν γκρεμο θα πάς και εσυ?

Πές μου που πήγε η διαφορετικοτητα του καθενος?
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #158593 από Guard Leoo στις 29 Μαΐου 2022, 3:14μμ

Guard Leoo

Εικονίδιο
μέλος από: 9/5/2022
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αδερφέ ο μέσος όρος στην Ελλάδα για αγόρια 1 χρόνο προ ενηλικίωσης (17 και κάτι ψιλά δηλαδή) είναι να έχουν φασωθεί με 2 κοπέλες, ενώ στην αντίπερα όχθη για τις κοπέλες είναι 5. Όλα τα άλλα είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε. Επίσης αν πραγματικά μάθεις πόσα αγόρια είναι 17 ή ακόμα και 18 και δεν έχουν κάνει τίποτα με καμία, θα εκπλαγείς. Ο καθένας λέει ότι του κατέβει και το μετράει σαν γκόμενα. Ξέρω το θέμα είναι του 2011, αλλά γράφω για τους πιο νέους που ίσως διαβάζουν σήμερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login