Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είμαι τόσο ηθικό στοιχείο που ακόμα και όταν αυτοϊκανοποιούμαι διαβάζω το 'Προς την Νίκην'! ©NoCTuRNe, irc.ftou.gr
Σάββατο, 20 Απριλίου

κατι επαθε το πεος μου

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #81635 από manolio4 στις 09 Ιουλίου 2011, 12:04πμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0
λοιπόν..άκου τον ειδικό..το εχω πάθει κ γω δεν είναι τίποτα..απλά όπως την παίζεις είναι στεγνή και με τη δύναμη που βάζεις τρίβεται το μέρος και ερεθίζεται..σε συμβουλεύω να το αφήσεις λίγο καιρό να ξεθυμανει και μετά κάθε φορά που την παίζεις θα της βάζεις λίγο σαλιο για να λιπαίνεις το χώρο..όσο για το ότι δεν ανοίγει τέρμα υπάρχει μόνο μια λύση η οποία πρέπει να γίνει άμεσα γιατί μπορεί να δημιουργήσει μεγάλο πρόβλημα αργότερα.θα πας σε ένα ουρολόγο και θα του το δείξεις το πρόβλημα και αυτός ξέρει τι θα κάνει..πες το του πατέρα σου και θα καταλάβει...μην ντρέπεσαι είσαι άντρας πια..είναι φυσικό να συμβαίνει σε κάποιους..να χαίρεσαι που σε επέλεξε η φύση..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82024 από painzor στις 14 Ιουλίου 2011, 11:35μμ

painzor

Εικονίδιο
μέλος από: 14/7/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Μεγαλε ποσες φορες την ημερα τον παιζεις? Συνηθως οι πληγες στα ακρα του κεφαλιου και γενικα πληγες προερχοντε απο την τριβη και πανω απ'ολα μεγαλο ρολο παιζει το ποσο εντονος ειναι ο ρυθμος που τον παιζεις. Χαλαρωσε λιγο για λιγες ημερες και θα δεις που θα φυγει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login