Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην εκνευρίζεσαι αν ο γείτονάς σου έχει το στέρεο ανοιχτό στις δύο το πρωί. Τηλεφώνησέ του στις τέσσερις και πες του πόσο σου άρεσε.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

μετα την πρωτη φορα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #81489 από blossom Kate στις 06 Ιουλίου 2011, 4:46μμ

blossom Kate

μέλος από: 30/4/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Σος ... Θα ηθελα να ζητησω την γνωμη σας για ενα θεμα ... ολοκληρωσα με το αγορι μου δυο μερες αφου τελειωσε η περιοδος μου . Κατα την ερωτικη επαφη εσπασε ο παρθενικος υμενας και ετρεξε αιμα ... ομως την επομενη μερα με πονουσε η μεση μου σαν να εχω περιοδο και ειδα να εχω αιμα αρκετο ... Μηπως κανεις ξερει να μου πει που μπορει να οφειλεται ολο αυτο ? εχω φρικαρει ... Πρεπει να επισκεφτω γιατρο ? ειναι κατι επικινδυνο ? Τι μπορει να φταιει ? Ειναι φυσιολογικο ? Σας παρακαλω απαντηστε μου ... εχω φρικαρει μηπως εχει κατι σοβαρο ...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #81490 από DAINOS στις 06 Ιουλίου 2011, 5:01μμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Και η πρωιν κοπέλα μου το είχε πάθει αυτό. Πόναγε η μέση της και της έτρεξε λίγο αίμα στο άκυρο... Μετά που της πέρασε ήταν comple... Μην ανυσιχείς.. Και μετά την πρώτη επαφή έβγαζε αίμα στο άκυρο γενικά για λίγες μέρες και τισ 2 - 3 πρώτες φορές.. όμως καλό θα είναι να ακούσεις και άλλες γνώμες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81491 από blossom Kate στις 06 Ιουλίου 2011, 5:11μμ

blossom Kate

μέλος από: 30/4/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
οκ ... με εκανες να νιωσω πολυ καλυτερα ειναι αληθεια ... γιατι πραγματικα ανησυχησα πολυ ... σε ευχαριστω και ελπιζω πραγματικα να μην ειναι τιποτα ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81493 από blossom Kate στις 06 Ιουλίου 2011, 5:22μμ

blossom Kate

μέλος από: 30/4/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
δηλαδη ειναι απολυτα φυσιολογικο ??? και τοτε γιατι συμβαινει ??? αν καποιος ξερει ασ βοηθησει ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81497 από DAINOS στις 06 Ιουλίου 2011, 6:11μμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Ο παρθενικός υμένας μπορεί να μην έσπασε καλά και να έχει τράυματα... θα το ξανακάνετε και αυτά και θα φίγει εντελός.. ετσι πιστεύω........ ο πόνος στην μέση είναι απο την επαφή θα περάσει και θα το σινιθισεις και δεν θα πονάει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81520 από eisainoobas στις 06 Ιουλίου 2011, 10:17μμ

eisainoobas

banned
μέλος από: 4/6/2011
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0
να μην ανησυχεις.κατα την πρωτη επαφη και για τις 2-3 επομενες ισως να εχεις αιμα το οποιο οφειλεται στην ρηξη του παρθενικου υμενα. σε αλλες κοπελες ειναι πολυ ανθεκτικος και δεν σπαει ολος με την πρωτη φορα.μην σε ανησυχει καθολου.μετα απο λιγες επαφες δεν θα νιωθεις τπτ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81550 από blossom Kate στις 07 Ιουλίου 2011, 11:53πμ

blossom Kate

μέλος από: 30/4/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Σας ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας ... :-) μου εφυγε ενα βαρος ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login