Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διασκέδαση είναι η τέχνη να κουράζεσαι τις ώρες της ανάπαυσης.
Τετάρτη, 17 Απριλίου

Είπα ψέματα ότι δεν είμαι παρθένος

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #88888 από Nikos349 στις 10 Νοεμβρίου 2011, 7:59μμ

Nikos349

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/11/2011
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Κ εμενα μου σηκώνεται με την κοπελα μου και απο το τηλεφωνο και απο κοντα και μονο που την κοιτάω και μονο που μου μιλάει! Το θέμα δεν είναι αυτό όμως! Σε ψυχολόγο το έχω σκεφτει να πάω γιατι πρεπει να έχω πολλά ψυχολογικα! Την ψυχραιμία μου την έχω χάσει εδώ και καιρο οποτε αυτο το εξαιρούμε! Εσύ απ οτι βλέπω εχεις μια εντελώς διαφορετική θεωρία! Οπώς είπα δεχομαι όλες τις αποψεις! Πρεπει να έχω χαζέψει ασχημα! Τελος πάντων κουράστηκα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91740 από parkourman στις 27 Δεκεμβρίου 2011, 10:41μμ

parkourman

Εικονίδιο
μέλος από: 26/12/2011
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
εγω πιστευω οτι εισαι γκει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92409 από Broken στις 04 Ιανουαρίου 2012, 12:52μμ

Broken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2011
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Επειδή αντιμετωπίζω και εγώ πάνω κάτω τα ίδια προβλήματα δεν ξέρω τι να σου πω! Τι να σου απαντήσω!

Υπάρχει μεγάλο ποσοστό που αντιμετωπίζουν αυτή τη σέψη ή τέλος πάντων αυτό το πρόβλημα.

Είναι βασανιστικό γιατί παίζει καθοριστικό ρόλο στη ζωή. Από εξαρτάται όλη η εικόνα και όλο το μέλλον!

Εγώ έχω ξενερώσει με την όλη φάση και ειλικρινά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω.

Δεν ξέρω αν είσαι γκει   όπως πιστεύει και το παραπάνω μέλος εγώ δεν μπορώ να σου εκφράσω άποψη μιας και δεν ξέρω ούτε εγώ τον εαυτό μου.

Το συγκεκριμένο θέμα το βλέπεις συχνά στο φορουμ και πιστευώ πως έχουν βαρεθεί να απαντούν συνέχεια σε αυτά.

Ελπίζω να βγάλεις μια άκρη και να σου γίνουν σύντομα παρελθόν!

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login