Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η μεγάλη ληστεία του τρένου έιναι η τιμή των σάντουιτς στο μπαρ.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ερεθίζομαι και με αγόρια και με κορίτσια

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #89280 από RockWave στις 16 Νοεμβρίου 2011, 4:09μμ

RockWave

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/11/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Οταν κάποιος είναι ομοφυλόφυλος το παραδεχετε άμεσα ή όχι?

Δηλαδή καποιος gay θα μπορούσε να πάει με γυναίκα?

Περνουν όλοι οι ανθρωποι τετοιους προβληματισμούς?

Παιδιά παιζει ρόλο το πόσο χρονικό διάστημα σκεφτεται κάποιος το πρόβλημα με τον σεξουαλικό του τομέα?

Έχω φάει τρελό κόλλημα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89321 από RockWave στις 17 Νοεμβρίου 2011, 9:56πμ

RockWave

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/11/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Παίδες ενω ας με help κάποιος!

Είναι τρελό όλο αυτό!

Ενω με το κορίτσι που βρίσκομαι τώρα λειτουργώ πως γίνεται να σκεφτομαι έτσι?

Κάπου διάβασα στο ιντερνετ ότι μπορεί κάποιος ομοφυλόφυλος να πάει με γυναίκα και να σκέφτεται κάποιον άντρα! Παίζει κάτι τέτοιο?? {θα μου πεις όλα πιθανά είναι σε αυτή τη ζωή} Διαβάζοντας και ποστ από άλλα παιδιά μου μπήκε η ιδέα ότι παίζει να είμαι gay και να το κρύβω! wtf!!

Βασικά με γυναίκα θέλω να ολοκληρώσω όχι με άντρα! Παρ'ολο που σκέφτομαι διάφορα η σκέψη αυτή δεν με γεμίζει!

Απ'οτι είδα είναι πολλά τα παιδιά με τετοιου είδους προβληματισμούς!
Φεύγουν όμως οι προβληματισμοί ή όχι?
Μήπως να κάνω εγγραφή σε ομοφυλοφυλικό site για να μου πουν και εκεί τις απόψεις τους?
Λεω μηπως είναι διαφορετικη συζήτηση με ομοφυλοφυλους! είτε γυναικες είτε κάποιος άνδρας.
Μήπως επειδή δεν έχω το έχω κάνει ποτέ?
άλλα και παλι θυμαμαι πάντα το σκεφτόμουνα απλα τώρα μου βγηκε έντονα το θέμα περι σεξουαλικου τομέα! Μήπως φταίει η ρουτίνα?

Ρε μπας και είμαι ομοφοβικος?? Πω πω το ένα μετά το άλλο μου ρχετε!
χαχα Θα φτάσει ο καιρός που θα ολοκληρώσω με το κορίτσι μου και εγώ θα το σκεφτομαι ακομα! Μονο να μη μου ερθουν τιποτα εικόνες στο μυαλο και δεν λειτουργήσω κιολας και γίνω απόλυτη ξεφτίλα!

Υ.Γ πολύ καλό το ftou! Δίνει πολλές λύσεις και σου δημιουργεί καλύτερα συναισθήματα!

Κάτι άσχετο υπάρχουν άτομα στο φορουμ που γνωρίζουν ψυχολογία? Σορυ που ρωτάω απλά βλέπω πως σε καποια ποστ υπαρχουν πολυ καλες και τελεια διατυπωμένες απαντήσεις!

Μπράβο σε αυτά τα άτομα! Εξυπηρετούν εύστοχα τα μέλη του φορουμ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89326 από kiki88 στις 17 Νοεμβρίου 2011, 2:46μμ

kiki88

μέλος από: 17/11/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ο γκει γουστάρει άντρες και όχι γυναίκες οπότε θα προτιμήσει να πάει με άντρα
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #89355 από AnimePunkGirl στις 17 Νοεμβρίου 2011, 5:16μμ

AnimePunkGirl

μέλος από: 24/6/2011
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Gay δν εισαι σιγουρα παντως.. Και για να λες οτι δεν σ γεμιζει η σκεψη να κανεις κατι με αντρα ουτε για bi σε κοβω.. Μπορει να ειναι καποιο κομπλεξ π σ εχει δημιουργηθει απο παλια π οπως λες σε ελεγαν "αδερφη, λουγκρα" κ τετοια μπορει να σ κολλησε στ μυαλο κ τωρα να σ εχει μεινει αυτη η ιδεα.. Και απ αυτα π ειπες για την κοπελα σ εγω καταλαβαινω οτι αυτο π θες ειναι να ολοκληρωσεις μαζι τς κ ισως να κανεις αυτες τς σκεψεις γτ δν τ εχεις κανει ακομα...με λιγα λογια πιστευω πως εισαι straight.

Και επειδη συνηθως θελω να κανω τν διαφορα, θα σ πω κ κατι π δν εχει πει ακομα κανενας (αν κ μπορει καποιος να το παρεξηγησει...) Αν δεις οτι συνεχιζεις να σκεφτεσαι ετσι το μονο π μπορεις ν κανεις ειναι να βρεις καποιον και να δοκιμασεις... Αν γινει κατι κ δν σ αρεσει σημαινει οτι ηταν ολα μια ιδεα π σ καρφωθηκε στ μυαλο.. Επισης, αν μολις βρεις αυτον τν καποιον κ σ κοπει η ορεξη να κανεις κατι, παλι το ιδιο σημαινει! Αυτα απο μενα...:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89361 από RockWave στις 17 Νοεμβρίου 2011, 5:32μμ

RockWave

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/11/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ πολύ για την απαντηση σου! Με βοήθησες αρκετα γατι είδα μια αποψη απο ενα ατομο που ήταν ξεχωριστό!

Δε νομίζω να εφτανα σε σημειο να εκανα κάτι! Με το μυαλο μπορει να λεω διάφορα αλλα και μονο που θα κομπλαριζα άσχημα! Οποτε δεν υπαρχει λογος να το δοκιμασω γιατι μετά μπορει να μπουν διάφορες αλλες ιδεες! Τον τελευταιο καιρο ειμαι καλυτερα και το ξεπερναω καπως το θέμα!

Μη στασω στο σημειο να παω με καποιον και μετα έχω άλλα χειροτερα!

Ευχαριστώ πολυ για την ειλικρινεις απαντηση και επισης ευχαριστώ όλα τα παιδια που διάβασαν το θέμα μου! αυτους που μου απαντήσαν και αυτους που αφιερωσαν λίγα λεπτα απο τη ζωή τους!
Να΄στε καλά!

Φιλικά, Κώστας {RockWave}
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89367 από AnimePunkGirl στις 17 Νοεμβρίου 2011, 5:47μμ

AnimePunkGirl

μέλος από: 24/6/2011
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Γι αυτο σ ειπα αυτη τν λυση..για να δεις κ μονος σ οτι δν θα εφτανες σε τετοιο σημειο κ πως ολα ειναι στ μυαλο σ:)

(Η βοηθεια μ μου ως ανταποδωση για την δικια σ σ:) ευχαριστω κ χαιρομαι π μπορεσα να σε βοηθησω κ εγω!)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89393 από kortismortis στις 17 Νοεμβρίου 2011, 9:40μμ

kortismortis

Εικονίδιο
μέλος από: 1/10/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
φιλε πραγματικα δεν θα πιστεψεις οτι εχουμε τοσο μεγαλες ομοιοτητες...πρωτον και εγω οταν ημουν γυρω στα 15 16 εκανα ακριβως τετοιες σκεψεις με αντρες ομως μονο στη φαντασια και οταν τελειωνα παντα φανταζομουν οτι τελειωνω μεσα σε μια γυναικα η κατι σχετικο...φυσικα ποτε δεν ειχα ενδιαφερθει η κοιταξει αλλον αντρα ερωτικα ουτε που μου περνουσε απο το μυαλο ομως οταν ειχα στυση οντας σε ηλικια που οι ορμονες μου χτυπουσαν κοκκινο αυνανιζομουν με καθε τι που μου ερχοταν στο μυαλο η εβλεπα στον υπολογιστη...ειμαι και εγω ροκ χαρντ μεταλλας και ειχα μεχρι περυσι να παω στη θαλασσα νιωθωντας μειωνεκτικα λογω του οτι δν ηξερα να κολυμπαω...ειμαι 18 χρονων και μεχρι πριν εναν μηνα ειχα ξεπερασει αυτο με τους αντρες γουσταρα καθε γυναικα και φανταζομουν και ακομα φανταζομαι μονο γυναικες.Ομως για καποιο ανεξηγητο λογω εδω και δυο μηνες αναρωτιεμαι αν ειμαι gay και αν οχι γιατι τα φανταζομουν αυτα...εχω κοπελα εδω και αρκετο καιρο και εχουμε κανει πολλα και η αληθεια ειναι πως δν μπορω να κρατηθω και πολυ ακομα σε λιγο καιρο θα το κανω μαζι της γιατι οταν βρισκομαι κοντα της νιωθω κατω μου ταραχες και λοιπα...Επισης τελευταια οταν σκεφτομαι να κανω κατι με αντρα (εσκεμενα για να διαπιστωσω αν μου σηκωνεται)καθε φορα γινεται το αντιθετο μου πεφτει ακομη και με τσοντες μεταξυ αντρων...ενω οταν σκεφτομαι γυναικες αμεσως εχουμε ανυψωσεις και μεχρι 2 μηνες πριν ερωτευομουν πολυ συχνα ενω τωρα εχει χαθει αυτο και το θελω πισω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89411 από RockWave στις 17 Νοεμβρίου 2011, 11:15μμ

RockWave

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/11/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Φίλε μου εγώ πλεον δεν βλέπω gay τσόντες! Ουτε κάποιον τον είδα ερωτικά! Ουτε σκεφτηκα να κάνω κατι ουτε να τον φιλισω ουτε τιποτα!

Αυτα που περογράφω γιναν σε μικρή ηλικία που σιγουρα νιωθω ενοχες!

Θελω να πω αν ημουν κατι τετοιο δεν πιστευω να χαλιομουνα τόσο!

Οσο για τον έρωτα ούτε εγω έχω ερωτευτει πολλες φορες! Δεν εχει να κάνει μ αυτο! Εφαγα κολληματα αλλα λιγα! Να σου πω δεν ειναι και ωραιο πραγμα να ερωτευεσαι με το παραμικρο!

Πλεον αρχισα να βγάζω την άκρη και νιώθω καλυτερα!

Ευχομαι να την βρεις κ εσυ την λυση...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89419 από RockWave στις 18 Νοεμβρίου 2011, 9:25πμ

RockWave

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/11/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Επειδή ο τίτλος τον πίνει άσχημα! Δεν ισχύει κάτι τέτοιο!

Αυτοι που μπλέκονται και αλλάζουν τίτλους { πως να λέγονται άραγε } ?

Θα πρεπε να νιώθουν λίγο! Μόνο λίγο πιστευώ αρκει, ωστε να καταλάβει
κάποιος οτι γράφει αρλούμπες!

Ο κάθε ανθρωπος έχεις κάποιους προβληματισμούς!

Μην του γαμάτε λοιπόν περισσότερο!

Ένας τιτλος είναι αρκετος για να αλλάξει το όλο θέμα και να βγάλει κάποιος λάθος συμπεράσματα!

Αρα???
Για να έχει επιλέξει ο καθένας τον τίτλο που θα βάλει στο θέμα του πάει να πει πως ο τιτλος έχει μια ιδαιιτερη σημασία!!!

Ποιος είναι ο λογος να αλλάξει ο τιτλος όταν κατα κάποιο τροπο αλλάζετε ολόοοκληρο το θέμα???

Σε λιγο θα αλλαζει και το θέμα προβληματισμου Επειδη δεν αρεσε σε καποιον!

Θα στέλνει καποιος ενα μυνημα κ αυτο ηταν!
Βγάλαμε τελικο συμπερασμα!

Μια χαρα συζητηση υπάρχει μεχρι που αλλάζει ο τιτλος και μετά ξανα απο την αρχή...

Δε νομιζω να έθιξα κανέναν.

Ευχαριστώ.




προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89606 από kortismortis στις 22 Νοεμβρίου 2011, 3:44μμ

kortismortis

Εικονίδιο
μέλος από: 1/10/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
ναι ρε φιλε ουτε εγω βλεπω τετοιες τσοντες πλεον ουτε καν μου σηκωνεται αλλα γιατι το σκεφτομαι ακομα???
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login