Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Όταν ήμουν νέος, υποσχέθηκα στον εαυτό μου να μην παντρευτώ προτού βρω την ιδανική γυναίκα. Τελικά την βρήκα - αλλά, έψαχνε και αυτή για τον τέλειο άνδρα.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ερεθίζομαι και με αγόρια και με κορίτσια

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #89609 από RockWave στις 22 Νοεμβρίου 2011, 4:38μμ

RockWave

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/11/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Φίλε δεν ξέρω ειλικρινά. Είναι πράγματι παράξενα.

Κάπου διάβασα ότι και να έχει καποιος ομοφυλοφιλικές φαντασιώσεις δεν σημαίνει πως είναι gay! Άλλο σκέψη άλλο πράξη. Φαντάσου κάθε φορά που σκεφτόμασταν κάτι να το κάναμε με τη μια! {ψαξε στο ιντερνετ}

Προσωπικά ποτέ δεν σκέφτηκα να φιλάω κάποιον η να έχω σχέση με κάποιον και τετοια...Τώρα εφτασα σε σημειο να βλέπω ερωτικά και την κούπα του καφέ! Τους πάντες τα παντα ολα! Σε λίγο θα φτάσω σε σημείο να αναρωτιέμαι μήπως θέλω να κάνω κάτι και με τον υπολογιστή μια και ασχολούμαι πολλές ώρες!

Με όλα αυτά που διαβάζω και βλέπω στο ιντερνετ φρικάρω! Κουράστηκα πολύ δεν πάει άλλο!

Σκέψου, αν κάποιος δεν γνωρίζει τον εαυτό του δεν μπορει να κάνει τίποτα! Δεν είναι στη θέση για τιποτα!

Τι να μη ξενερωνεις μετα και να μην απελπιζεσαι!

Τα έχω κάνει όλα σκατά στη ζωή μου. Πάει και τελείωσε!

Άλλαξε και ο τιτλος και τώρα τον βλέπω και μου ρχετε να σπάσω την οθόνη απο το pc! Κάλα ήταν ξεχασμένο το θέμα

Δεν ξέρω τι πραγματικά συμβαίνει στον καθένα, παντως αν οοολα αυτα τα παιδια που μιλάνε για τετοιου είδους θέματα είναι gay,bi σημαίνει πως σε ποσοστό γίνεται της Ποπάρας το καγκελίδι!

Τα είπα όλα δεν ξέρω τι άλλο να πω, να σκεφτώ, να κάνω! Γι αυτο και δεν το συνέχισα το θέμα μου και το άφησα στην άκρη!

Τώρα που το ξανα σκέφτομαι λέω να μείνω παρθένος για πάντα! Με έχω ικανό να το κάνω με καμια γκόμενα και στο τέλος να νομίζω άλλα! Σκέψου να ξεπαρθενιαστει κάποιος και να εξακολουθει να τα σκεφτεται πάλι... Που σιγουρα δηλαδη! χαχα [:o


Δεν πάει άλλο
Ένα μαρτύριο να ζω
Σ’ ένα κενό να ακροβατώ
Και να αμφιβάλω!!!


Σε λίγο θα φύγω απο το rock και θα πέσω σε Μακρόπουλο!

Υ.Γ Χωρίς παρεξήγηση δεν κρίνω το είδος μουσικής που ακούει κάποιος.
Είναι απλά ένα παράδειγμα.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90130 από kortismortis στις 01 Δεκεμβρίου 2011, 1:27πμ

kortismortis

Εικονίδιο
μέλος από: 1/10/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
και εγω δεν ξερω εδω και εναμιση χρονο δεν με γεμιζει καθολου η ιδεα του γκει...ποτε δεν ειχα σκεφτει πως ειμαι και παντα ηθελα κοπελες...εβλεπα ομως μερικες φορες γκει τσοντες γιατι μην με ρωτας και παντα οταν ηταν να τελειωσω το αλλαζα και εβαζα κανονικες...το γιατι ξανα μην με ρωτας...τωρα που μου μπηκε η ιδεα αν και με γκει τσοντες δεν μου σηκωνεται και δεν θελω να το κανω με αντρα οτι αν δω εναν γυμνο αντρα μπροστα μου μην μου σηκωθει και το φοβαμαι...ειμαι βλακας γιατι λεω πως αν δεν μου αρεσουν οι αντρες και οι γκει γιατι να μου σηκωθει αλλα πολλες φορες επειδη ακριβως σκεφτομαι να μην μου σηκωθει η οτι παιρνουμε μια γκομενα μαζι τοτε να μπορει να μου σηκωθει και ξανα ερχεται ολη η ιστορια απο την αρχη...ελπιζω στην πληρη καθησυχαση μας!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127011 από spaik στις 06 Μαΐου 2014, 11:52μμ

spaik

Εικονίδιο
μέλος από: 6/5/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ένας μπερδεμένος νεος όπως όλο καποιοι ποιο Πόλυ κάποιοι ποιο λίγο πρώτον αν θες να βοηθισης τον εαυτό σου μάθε ποιοσ είσαι Άκου τα θέλω σου και ακόλουθα τον δικο σου δρόμο κοψε τα Μάλια σου γιατί το θες εσι όχι επιδι στο λένε οι αλοι περισότερο κόμπλεξ βλέπω και ανασφαλής πιγενε σε ψιχολογο για να μηλισης Γιάνα καταλαβης τι είσαι και τι θες


Β
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login