Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Χρειάζεσαι κάποιον να σ'αγαπάει όσο ψάχνεις να βρεις αυτόν που θ'αγαπήσεις.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

μου αρεσει η φιλη μου..??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #91452 από death στις 25 Δεκεμβρίου 2011, 3:21πμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
βαζω ερωτηματικο γιατι δεν ξερω ακριβως τι μου συμβαινει... οπως ειναι φυσιολογικο στην ηλικια μου αυνανιζομαι περιπου μερα παρα μερα, αλλα εμεις τα κοριτσια πρεπει να φαντασιωθουμε κατι για να ερεθιστουμε και να τελειωσουμε. και εγω φανταζομαι την φιλη μου γυμνη να μου βαζει δαχτυλο και ετσι τελειωνω στο λεπτο... ειχα πολλες σχεσεις με αγορια κτλ δεν υπαρχει περιπτωση να ειμαι λεσβια γιατι δεν μπορω να φανταστω αλλη κοπελα ειτε ομορφη ειτε ασχημη.. πως το εξηγητε αυτο???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91456 από HiddenBoy στις 25 Δεκεμβρίου 2011, 9:44πμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
μπα δεν εισαι λεσβια... Απλως την βρησκεις ετσι... χαλαρωσε.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #91506 από aswtos στις 25 Δεκεμβρίου 2011, 10:57μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

μαλλον με τη φιλη σου εχεις μια πολυ στενη σχεση οποτε νιωθεις οικεια μαζι της. αυτο που περιγραφεις δεν συνεπαγεται πως εισαι λεσβια ή πως γουσταρεις τη φιλη σου απλα ολο αυτο σε εξιταρει επειδη το βλεπεις σαν κατι "παρανομο". να ξερεις πως οι μακροχρονιες φιλικες σχεσεις απο ενα σημειο και μετα μπορει να βγαλουν και εναν ερωτισμο. επισης πιθανον να μην μπορεις να φανταστεις τον εαυτο σου σε σταθερη σχεση με μια αλλη γυναικα ή να νιωθεις πως σεξουαλικα σε καλυπτουν οι ανδρες αλλά να θες να ζησεις και μια ομοφυλικη εμπειρια. σε αυτη την περιπτωση το πιο λογικο είναι να πηγαινει στο μυαλο σου η φιλη σου που ειναι ενα ατομο που εμπιστευεσαι, περνας καλα μαζι του και ταιριαζετε σαν προσωπικοτητες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login