Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκέφτηκες τι θα γίνεις αν σ' αφήσουν οι γείτονες να μεγαλώσεις;
Παρασκευή, 26 Απριλίου

κοπελα

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135141 από p@nos στις 03 Οκτωβρίου 2015, 9:20μμ

p@nos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/10/2015
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
γεια σας!εγω ειμαι 16 χρονων και εχω φαει 5 χ απο κοπελες μεσα σε 3 χρονια απο τα 13 μου..εγω ειμαι πολυ συναισθηματικο παιδι αλλα καμια δεν ενδοιαφερεται για μενα...εγω θελω μια κοπελα να μαγαπαει και να την αγαπαω να υπαρχει αγαπη πανω απο ολα,εμπιστοσυνη και τα υπολιπα θα ερθουν..θελω μια κοπελα που δθα μπορω να της δωσω πολλα οπως αγαπη,τρυφερωτητα ..σκευτομαι οτι καμια κοπελα δεν με θελει το βλεπω δεν το βγαζω απο το μυαλο μου..παρολο που δεν ειμαι ασχημος..στεναχωριεμαι γτ θελω ενα καλο κοριτσι γλυκο ,τρυφερο για να κανω μια σχεση σοβαρη ...πολλες φορες με στεναχωρει αυτο το θεμα..ειμαι και παιδι λιγο καπως εννοω μιλαω αλλα πρεπει να ξερω λιγο τον αλλον για να τον εμπιστευτω,ειμαι και ντροπαλος παντα ημουν αλλα εχω πραγματα μεσα μου που δεν τα βλεπουν οι αλλοι..ειμαι καλος φιλος αν αξιζει ο αλος και μου φερετε σωστα θα ειμαι διπλα του,βοηθαω αυτους που με εχουν αναγκη θελω να ειναι καλα οι φιλοι και οι φιλες μου...τεσπα εγω θελω να μου πειτε τι να κανω για το θεμα κοπελα!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135143 από Mikrikiti στις 03 Οκτωβρίου 2015, 11:49μμ

Mikrikiti

Εικονίδιο
μέλος από: 29/9/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Απο την στιγμη που λες ειμαι καλος σε αυτο σε εκεινο παυεις να εισαι αυτοματα!!!
Οσο για την κοπελα που λες..Πως φερεσαι γενικοτερα στις κοπελες;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135145 από p@nos στις 04 Οκτωβρίου 2015, 11:13πμ

p@nos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/10/2015
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
στ μιλαω μια χαρα δεν ειμαι αγχωμενος απλα ψαχνω για την κοπελα που με τα συναισθηματα και μια εμφανηση οκ απλα αδυνατη νκαι ομορφουλα μετρια οχι κατι το φοβερο απλα να εχει συναισθημα να με κανει να νιωσω ωραια...θελω να ερωτευτω και να με ερωτευτει μια κοπελα αλλα να ειναι αληθινο που θα νιωσω και εγω και εκεινη...εγω για να καταλαβεται τον χαρακτηρα μου, ειμαι ντροπαλος αλλα μιλαω ελευθερα αλλα πρεπει να βρω σωστα ατομα οχι μαγκες και τετοια απλα καλα παιδια,δεν ανεχομαι κοροιδιες και τετοια επειδη εχω ζησει τετοιες καταστα σεις και ωριμασα σαν ατομο...λιπον πειτε μου με την κοπελα τι να κανω??καμια δεν ενδοιαφετρεται για να μαθει τι εχω στην ψυχη μου...θα ηθελα απαντησεις ευχαριστω πολυ εκ των πρωτερων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135146 από p@nos στις 04 Οκτωβρίου 2015, 11:16πμ

p@nos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/10/2015
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
   μιλαω μια χαρα δεν ειμαι αγχωμενος απλα ψαχνω για την κοπελα που με τα συναισθηματα και μια εμφανηση οκ απλα αδυνατη νκαι ομορφουλα μετρια οχι κατι το φοβερο απλα να εχει συναισθημα να με κανει να νιωσω ωραια...θελω να ερωτευτω και να με ερωτευτει μια κοπελα αλλα να ειναι αληθινο που θα νιωσω και εγω και εκεινη...εγω για να καταλαβεται τον χαρακτηρα μου, ειμαι ντροπαλος αλλα μιλαω ελευθερα αλλα πρεπει να βρω σωστα ατομα οχι μαγκες και τετοια απλα καλα παιδια,δεν ανεχομαι κοροιδιες και τετοια επειδη εχω ζησει τετοιες καταστα σεις και ωριμασα σαν ατομο...λιπον πειτε μου με την κοπελα τι να κανω??καμια δεν ενδοιαφετρεται για να μαθει τι εχω στην ψυχη μου...θα ηθελα απαντησεις ευχαριστω πολυ εκ των πρωτερων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135150 από p@nos στις 04 Οκτωβρίου 2015, 1:09μμ

p@nos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/10/2015
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
παρακαλω πειτε μερικες γνωμες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135158 από nonreligius στις 04 Οκτωβρίου 2015, 8:24μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Έγραψε:(p@nos@04 Οκτωβρίου 2015)
παρακαλω πειτε μερικες γνωμες


Εμφανισιακά πώς είσαι; Η γνώμη μου είναι ότι αν είσαι μέτριος και πάνω εμφανισιακά, έχεις χιούμορ και δεν λες βλακείες είσαι οκ.
Επίσης, για την ηλικία σου είναι λίγο άκυρο να μιλάς για αγάπη. Απλά σου αρέσει μία κοπέλα, θες να κάνετε φάση και όλα καλά. Μετά αν κρατήσει κράτησε. Μην λες με το που βλέπεις μία "αυτήν την αγαπώ" διότι είναι ενθουσιασμός. Η λέξη αυτή είναι τόσο παρεξηγημένη πλέον. Επίσης, αν με το που βλέπεις μία αρχίζεις να πλάθεις σενάρια για το πως θα είστε μαζί και τελικά δεν γίνει κάτι, είναι βέβαιο ότι θα απογοητευτείς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135159 από p@nos στις 04 Οκτωβρίου 2015, 8:31μμ

p@nos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/10/2015
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
δεν καταλαβατε...εγω δεν βλεπω μια και λεω την αγαπαω..ψαχνω ενα κοριτσι που θα με αγαπησει για αυτο που ειμαιμεχρι ρτωρα δεν εχω κανει σχεση πωδεν βρηκα μια καλη κοπελα που να μου δινει σημασια ..σε εμφανηση ειμαι υψος 1,77 παω γυμναστηριο δεν εχω πολλα σπυρακια και ειχα σιδερακια αλλα τωρα τα εχω βγαλει και ειμαι μια χαρα..απλα θελω μια σχεση με ουσια οχι μονο να περναω καλα αλλα δεν βρησκω την κοπελα...πωτε δεν επλασα κατι με την φαντασια μου με καμια κοπελα απλα μερικες φορες μαρεσαν καποιες αλλα αυτο..δεν εχω γνωρησει δεν εχω δει ενα καλο κοριτσι που θα νοιαζτει για μενα και θα της αρεσω και θα την ννοιαζει το συναισθημα...πωτε καμια κοπελα δεν με ηθελε δεν γουσταρε αυτο που ειμαι καμια!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #135160 από nonreligius στις 04 Οκτωβρίου 2015, 8:37μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ρε αδερφέ τι ψάχνεις να βρεις τώρα; Αφού όλοι στην εφηβεία είμαστε επιπόλαιοι. Αυτό που ζητάς ακόμη και οι 30άρηδες παίζει να μην το καταφέρνουν που είναι πολύ πιο κατασταλαγμένοι, και θα βρεις εσύ; Βρες μία κοπέλα να κάνεις την πλάκα σου, να αποκτήσεις αυτοπεποίθηση και το άλλο θα έρθει μόνο του κάποια στιγμή. Αν λειτουργείς με αυτήν την προοπτική είναι απίθανο να κάνεις σχέση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135161 από p@nos στις 04 Οκτωβρίου 2015, 8:39μμ

p@nos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/10/2015
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
εστω αλλα τι θα βρω πουτανα??θελω ενα οκ κοριτσι αλλα το κακο ειναι οτι καμια δεν με θελει ασ βρω οκ αλλα αφου δεν με θελουν??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135162 από nonreligius στις 04 Οκτωβρίου 2015, 9:04μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
ψάξε περισσότερο. Αν έχεις υψηλά κριτήρια, μπορείς απλά να τα περιορίσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login