Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Νώε που έβαλε και τα καγκουρό στην κιβωτό.
Τρίτη, 7 Μαΐου

κοπελα

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135163 από p@nos στις 04 Οκτωβρίου 2015, 9:36μμ

p@nos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/10/2015
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
οκ και λογικα να βγαινω εξω σε καφετεριες και γενικα να κυκλοφωρω...και εχεις δικιο σε αυτη την ηλικια πρεπει να περασω καλα..αλλα βλεπω κατι ασχημους που εχουν και εγω που ειμαι μια χαρα εμφανηση μπρωστα τους δεν εχω καμια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135165 από kapoios* στις 04 Οκτωβρίου 2015, 11:20μμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0
Μήπως αυτοί που αποκαλείς άσχημους έχουν κάτι άλλο καλήτερο από εσένα όπως χαρακτήρα; Γιατί και ο χαρακτήρας μετράει πάρα πολύ.Δεν είναι μόνο να είσαι καλό παιδί αλλά και να μιλάς ωραία και να κάνεις έξυπνο χιούμορ, να μην δείχνεις ότι ντρέπεσαι,να τολμάς να κάνεις πράγματα όπως το να μιλήσεις σε κάποια και να της πεις να βγείτε για κάνα καφέ και αργότερα να της πεις τι αισθάνεσαι για αυτή,να μην λες βλακείες και να περιποιήσε λίγο τον εαυτό σου. Επίσης μήπως έχεις βάλει τον εαυτό σου πολύ ψηλότερα από ότι είναι; Μήπως κάνεις κάτι λάθος και δεν θες να το παραδεχτείς στον εαυτό σου; Μήπως νομίζεις ότι με βάση την δικιά σου κριτική είσαι καλός και σωστός αλλά στην πραγματικότητα όχι; Εννοείται πως δεν σε κρίνω αλλά σε βάζω λίγο να λογικευτείς και να μπεις σε σκέψεις, μήπως όντως κάτι δεν κάνεις καλά; Αν ναι τότε ανακάλυψε το και λύστο! Θα χαρώ πολύ αν σε βοήθησα... Εύχομαι να βρεις κάποτε αυτό που αναζητάς!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135166 από p@nos στις 04 Οκτωβρίου 2015, 11:34μμ

p@nos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/10/2015
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
εχεις δικιο οντως παλια δεν ειχα αυτοπεπηθηση ουτε τωρα εχω ντρεπομαι,νιωθω γενικα καπως ψυχολογικα...δεν ξερω θελω να εχω αυτοπεποιθηση θελω αλλα δεν ξερω πως να το κανω αν και μαρεσει να μιλαω να κανω πολλα δεν τα κανω και ειμαι μαζεμενος...εχω περασει καποια πραγματα οχι με κοπελες γενικα και με εχουν αλλαξει αλλα αυτοπεποιθηση δεν καταφερα να απκτησω και αυτο ειναι που με στεναχωρει περισσοτερο γτ αυτο φταιει για ολα..η αυτοπεποιθηση που δεν εχω...δεν ξερω τι να κανω εσθανομαι χαμενος...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135167 από p@nos στις 04 Οκτωβρίου 2015, 11:36μμ

p@nos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/10/2015
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
και σε οτι ειπες εισαι πολυ σωστος ευχαριστω πολυ αλλα τι μπορω να κανω για να εχω αυτοπεποιθηση που θελω αφανταστα να εχω αλλα κατι με κραταει πισω...τι να κανω?????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135170 από kapoios* στις 05 Οκτωβρίου 2015, 12:46πμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0
Αυτό που σε κρατάει πίσω πιστεύω είναι το ότι ντρέπεσαι και δεν τολμάς να κάνεις πράγματα.Για να το λύσεις αυτό θέλει απλή θέληση,οπότε την επόμενη φορά που θα βρεθείς στη κατάσταση που πρέπει να κάνεις κάτι σε σχέση με κορίτσια και ντρέπεσαι σκέψου ότι πολύ απλά δεν έχεις τίποτα να χάσεις διότι αν δεν το κάνεις θα μήνεις στο ίδιο σημείο ενώ αν το κάνεις υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να υπάρξουν θετικά αποτελέσματα και όσον αναφορά τις χυλόπιτες όλοι έχουμε φάει και πολλοί αρκετές οπότε μην σε ανυσηχεί τόσο αυτό.Λοιπόν εσύ καθορίζεις το μέλλον σου και καιρός να διορθώσεις μερικά πράγματα και μπορείς επίσης να πάρεις και συμβουλές από κοντινούς σου ανθρώπους. Καλή πρόοδο και μακάρι όλα να σου πάνε καλά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135176 από p@nos στις 05 Οκτωβρίου 2015, 7:35πμ

p@nos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/10/2015
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
σε ευχαριστω πολυ ρε ευχαριστω παρα πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login