Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το 74% λέει ΟΧΙ. Το υπόλοιπο 26% έμειναν έγκυοι.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Νομίζω πως είμαι άσχημος

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130776 από panayiotis στις 17 Οκτωβρίου 2014, 4:54μμ

panayiotis

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γειά σας παιδιά.Φέτος πηγαίνω 1η Λυκείου και δεν έχω κάνει ακόμα καμία σχέση με κορίτσι και αυτό με στεναχωρεί και με προβληματίζει αφάνταστα.Την περασμένη βδομάδα αποφάσισα να μιλήσω σε μια κοπέλα για τα αισθήματα μου.Δεν την ήξερα προσωπικά αλλά ούτε και εκείνη εμένα.Τέλος πάντων πήγα την ρώτησα πως την λένε και τέτοια και στο τέλος της συζήτησης της είπα "Μου αρέσεις" και εκείνη μου λέει "Εντάξει τι να πω?" έκανα μια γκριμάτσα και εκείνη με πρόλαβε και μου είπε "μιλάω με άλλον" και εγω της είπα αν δεν τα βρήτε ειδοποιήσε με" μας κοιτούσαν οι φίλοι μου εν τω μεταξύ και μου είπαν πως την ώρα που έφευγα αυτή ξέσπασε στα γέλια με την κολλητή της.Την ίδια μέρα την βρήκα στο φβ και της μίλησα,σε μια φάση της λέω "μπορώ να έχω το τηλέφωνο σου?" και αυτή μου λέει πως οχι τότε εγώ της είπα "όχι τώρα η όχι ποτέ? και αυτή μου λέει πως δεν ξέρει. Κατα την διάρκεια της βδομάδας έτυχε να περάσουμε στο διάλειμμα ο ενας δίπλα απ τον άλλο και να μη γυρίσει να με δει. Μια μέρα ζήτησα απο ενα φίλο μου να της δείξει μια φωτογραφία μου στο φβ και αυτή να του πει την γνώμη της για μενα,τελικά της στέλνει μια φωτογραφία μου και αυτή λεεί πως δεν της αρέσω αλλά όταν πήγα να της μιλήσω μου χαμογελόυσε και δεν μου είπε απευθείας πως δεν με θέλει. Έχω ακούσει πολλές φορές πως είμαι ασχημομούρης απο αλλους αλλα οι πιο μεγάλοι μου λένε πως είμαι κούκλος και δεν τους πολυπιστευω.Τι πρέπει να κάνω παιδιά?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130777 από Bluejack στις 17 Οκτωβρίου 2014, 5:37μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Να αλλάξεις τρόπο προσέγγισης..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130781 από panayiotis στις 17 Οκτωβρίου 2014, 6:59μμ

panayiotis

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Δηλαδή?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130783 από BabisSougias στις 17 Οκτωβρίου 2014, 7:39μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
ρε φιλαρακι , αυτα τα πραγματα ειναι υποκειμενικα , αν δεν εχεις γυαλινο ματι και δεν εισαι κουτσος γκομενα χτυπας , και απο κει και περα τα πραγματα πανε αναλογα , να εισαι ο εαυτος σ , αλλα να εισαι και αυτος που θελουν οι κοπελες , γλυκουλης ρομαντικος , και αλλα τετοια , και να προσεγγιζεις ηρεμα , την τρομαξες πολυ αυτην , γτ μπηκες κατευθειαν με τα μπουνια στο ψητο , πηγαινε το σιγα σιγα και βρες μια που να νιωθεις αυτοπεποιθηση διπλα της , και ασε την καθε μποχλαδο να γελαει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130784 από panayiotis στις 17 Οκτωβρίου 2014, 7:43μμ

panayiotis

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γιατί τι έκανα ρε φίλε και την τρόμαξα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130786 από άσχετος στις 17 Οκτωβρίου 2014, 9:48μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Έγραψε:(panayiotis@17 Οκτωβρίου 2014)
Την περασμένη βδομάδα αποφάσισα να μιλήσω σε μια κοπέλα για τα αισθήματα μου.Δεν την ήξερα προσωπικά αλλά ούτε και εκείνη εμένα.Τέλος πάντων πήγα την ρώτησα πως την λένε και τέτοια και στο τέλος της συζήτησης της είπα "Μου αρέσεις" και εκείνη μου λέει "Εντάξει τι να πω?"παιδιά?


Δηλαδή ρωτάς και τι έκανες;Δεν μπορείς να καταλάβεις;
Λες πως δεν την ήξερες,δεν σε ήξερε και πήγες και της εξομολογήθηκες έτσι απλά..
Γενικά λίγο δύσκολο να χτυπήσεις "γκόμενα" με αυτόν τον τρόπο εκτός αν η άλλη ψάχνεται πάρα πολύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130787 από Dieftharmenos στις 17 Οκτωβρίου 2014, 10:26μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
ΕΝΤΕΛΩΣ λαθος τροπος προσεγγισης οπως ειπαν και τα παιδια.Ο πιο ομορφος αντρας στον κοσμο να πηγαινε να τα πει ετσι θα τον παιρνουσε για μαλακα και το τελευταιο μπαζο.Δεν το λεω για να σε προσβαλω απλα στα λεω στα ισια.

Το πραγματα θελει να το πας σιγα σιγα...στην αρχη γνωριζεστε και αποκτατε μια σταθερη επικοινωνια.Μετα ολα παιρνουν τον δρομο τους.Δεν παμε ετσι στην ψυχρα αλλα και να παμε μετα δεν το συνεχιζουμε με τον συγκεκριμενο τροπο που το εκανες εσυ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130796 από panayiotis στις 18 Οκτωβρίου 2014, 8:14πμ

panayiotis

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Αφου πήγα να γνωριστούμε ρε παιδιά και μόνο εγω έβρισκα ερωτήσεις εκείνη απλά μου απαντούσε μονολεκτικά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130799 από panagiotiC στις 18 Οκτωβρίου 2014, 10:50πμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Συνονοματε τα παιδια εχουν δικιο σε αυτα που σου λενε,το πας σιγα σιγα το πραγμα,τωρα αν δεις οτι η κοπελα δεν ανταποκρινεται πας για αλλα.Μπαμπη εχεις λαθος σε αυτο που λες,οι κοπελες πλεον σημερα δεν ψαχνουν τους ρομαντικους,ψαχνουν τα μαγκακια και τα αλητακια,αυτο τις τραβαει περισσοτερο πλεον σημερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130801 από Dieftharmenos στις 18 Οκτωβρίου 2014, 1:47μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(panagiotiC@18 Οκτωβρίου 2014)
Μπαμπη εχεις λαθος σε αυτο που λες,οι κοπελες πλεον σημερα δεν ψαχνουν τους ρομαντικους,ψαχνουν τα μαγκακια και τα αλητακια,αυτο τις τραβαει περισσοτερο πλεον σημερα.


Και οι 2 αδικο εχετε.Το τι ψαχνει η καθε μια ειναι καθαρα υποκειμενικο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login