Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Η μεγαλύτερη τρύπα ασφάλειας ever: Ένα ανοιχτό στόμα.
Τρίτη, 7 Μαΐου

Ντροπαλά αγόρια

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #94589 από miriella στις 11 Φεβρουαρίου 2012, 7:04μμ

miriella

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/1/2012
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Ακόμα και όταν κάποια αγόρια που είναι ντροπαλά πώς θα καταλάβουμε εμείς τα κορίτσια ότι αρέσουμε σε αυτά τα αγόρια;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94597 από chuck norris στις 12 Φεβρουαρίου 2012, 2:32πμ

chuck norris

μέλος από: 21/6/2011
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Συνήθως σε κοιτούν με ένα έντονο βλέμμα , όταν μιλάς μαζί τους χάνουν τα λόγια τους( συνήθως δεν ξέρουν τη λένε) και σε ότι τους πεις σου χαμογελάνε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94606 από miriella στις 12 Φεβρουαρίου 2012, 1:30μμ

miriella

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/1/2012
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Την Παρασκευή, το αγόρι που μου αρέσει με κοίταζε με ένα χαμογέλο και μου είπε γεια, όμως εγώ του είχα πει γεια πιο πριν. Μάλλον δεν ήξερε τι να πει, ήμουν και με τις φίλες μου, οπότε καταλαβαίνετε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95629 από άσχετος στις 02 Μαρτίου 2012, 1:40μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Αγόρι είμαι και ντροπαλός .Το κορίτσι που μου αρέσει μένει στην γειτονία μου και όταν μιλάμε συνήθως επειδή ντρέπομαι κοιτάω τα πόδια της,μετά το πρόσωπο και μετά πάλι τα πόδια της .Ένα άλλο(δύσκολο να το παρατηρήσεις)είναι ότι όταν σε κοιτάει το μαύρο μέσα στο μάτι τείνει να μεγαλώνει(εγώ δεν το έχω δει σε εμένα :Ρ έτσι λένε).Και συνήθως την κοιτάω όταν δεν με κοιτάει όταν γυρίσει το κεφάλι εγώ δήθεν στον κόσμο μου!Δεν ξέρω άμα σε βοήθησα..Άλλα παρατήρησε τα δεν έχεις να χάσεις τίποτα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95636 από miriella στις 02 Μαρτίου 2012, 3:07μμ

miriella

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/1/2012
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Όχι δεν το έχω παρατηρήσει αυτό που λες, αλλά θα το κοιτάξω! Σε ευχαριστώ πολύ! Μια ακόμα ερώτηση: όταν ένα αγόρι μιλάει σε ένα κορίτσι και δεν το κοιτάει στα μάτια, σημαίνει ότι το αγόρι είναι ντροπαλό; Επίσης, όταν πάω από πίσω από το αγόρι που μου αρέσει, απομακρύνεται και φεύγει. Τι σημαίνει αυτό;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95640 από άσχετος στις 02 Μαρτίου 2012, 3:18μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Όταν δε κοιτάει σε κοιτάει στα μάτια και σου μιλάει είναι ντροπαλός.Για αυτό που λες ότι φεύγει είναι πάνω στην χαζομάρα που κάνουμε εμείς τα αγόρια.Δηλαδή τάχα μου το παίζουμε αδιάφοροι όπως τα κορίτσια το παίζουν δύσκολες...Αυτά από μένα που είμαι αγόρι και νομίζω στην ηλικία σου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95643 από miriella στις 02 Μαρτίου 2012, 3:44μμ

miriella

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/1/2012
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Δηλαδή, φεύγει επίτηδες;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95661 από άσχετος στις 02 Μαρτίου 2012, 8:42μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Άμα σε γουστάρει ναι!Φεύγει πάνω στην χαζομάρα και στην δήθεν αδιαφορία!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95662 από miriella στις 02 Μαρτίου 2012, 9:01μμ

miriella

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/1/2012
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Πηγαίνω μαζί με φίλες μου από πίσω του και στα δύο δευτερόλεπτα μην τον είδατε! Πηγαίνει από την άλλη μεριά! Και όταν λες πάνω στην χαζομάρα τι εννοείς;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95664 από gravedigger στις 02 Μαρτίου 2012, 9:50μμ

gravedigger

banned
μέλος από: 15/2/2012
μηνύματα: 190 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Showman@02 Μαρτίου 2012)
Αγόρι είμαι και ντροπαλός .Το κορίτσι που μου αρέσει μένει στην γειτονία μου και όταν μιλάμε συνήθως επειδή ντρέπομαι κοιτάω τα πόδια της,μετά το πρόσωπο και μετά πάλι τα πόδια της .Ένα άλλο(δύσκολο να το παρατηρήσεις)είναι ότι όταν σε κοιτάει το μαύρο μέσα στο μάτι τείνει να μεγαλώνει(εγώ δεν το έχω δει σε εμένα :Ρ έτσι λένε).Και συνήθως την κοιτάω όταν δεν με κοιτάει όταν γυρίσει το κεφάλι εγώ δήθεν στον κόσμο μου!Δεν ξέρω άμα σε βοήθησα..Άλλα παρατήρησε τα δεν έχεις να χάσεις τίποτα!


μη το κάνετε αυτό.με σκοτώνει.αχ μακάρι να έκανε ένα βήμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login