Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα άθραυστο παιχνίδι είναι πολύ χρήσιμο για να σπας τα άλλα.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

λετε να θελει να την χωρισω εγω??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #101231 από mustirios στις 22 Μαΐου 2012, 3:29μμ

mustirios

μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια..εγω ειμαι 22 κ η κοπελα μου 17..ειμαστε μαζι 6 μηνες ομως πριν τα φτιαξουμε 1μιση χρονο ειμασταν σε περιεργη φαση αφου οταν ηθελε εκεινη να γινει κατι εγω απλα την φασωσα κ μετα χαλαρα κ οταν ηθελα δεν ηθελε αλλα οσο κ να προσπαθησα να χαθω παντα εκανε κατι να μιλησουμε..λοιπον παμε στο σημερα!!η κοπελα δεν ειναι ιδιαιτερα εκδηλωτικη στις σχεσεις της κ με μενα..ειναι λιγες φορες που την εχω χαλαρωσει κ ελαχιστες που θα δωσει πχ ενα φιλι απο μονη της..μπορει ωρες ωρες να μην ειναι ιδιαιτερα ομιλιτικη μαζι μου απατωντας μονολεκτικα ενω με τους αλλους ειναι οκ..αλλα αυτο απο την αρχη..τωρα τελευταια μου φαινεται πως εχει ξενερωσει πραγματι..αλλα υπαρχει ενα μειονεκτημα στην σχεση μας πωσ δεν καθεται να συζητησει..ξαφνικα δεν στελνει μνμ το πρωι αν κ υπηρχε μια ενταση αυτες τις μερες..κ οταν την ρωτησα απαντα στο αν με αγαπας αν πεις δεν ξερω θα χωρισουμε..κ ειπε ναι..κ της ειπα να υποσχεθει πως αμα κουραστηκε κ δεν θελει να το πει γτ 8α ναι καλυτερο κ για τους 2 κ πως 8α το παρω πιο καλα εγω κ συμφωνησε..αν κ δειχνει πολυ αδιαφορια τωρα τελευταια με μπερδεψε..λετε να θελει να την χωρισω εγω???ειμαι η πρωτη της ολοκληρωμενη σχεση αν αυτο παιζει ρολο..σορρυ που σας κουρασα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login